NLO slike

attachment.php


X je video ovo!
Izvor: Nemcoi
Lokacija: mesto kod ibarske magistrale
 
Evo nekih>
 

Prilozi

  • London-UFO1_682_444138a.jpg
    London-UFO1_682_444138a.jpg
    45,2 KB · Pregleda: 37
  • ufo-trindade-brazil-1958.jpg
    ufo-trindade-brazil-1958.jpg
    10,5 KB · Pregleda: 24
  • russia_kgb_ufo.jpg
    russia_kgb_ufo.jpg
    44,6 KB · Pregleda: 36
  • 403pxPurportedUFO2__top.jpg
    403pxPurportedUFO2__top.jpg
    50,9 KB · Pregleda: 19
  • 20050601.jpg
    20050601.jpg
    30,1 KB · Pregleda: 27
Poslednja izmena:
Od svih ovih snimaka samo 10% su pravi snimci.

Šta bi trebalo da znači fraza 'pravi snimci'? Naravno da su svi snimci pravi (u smislu da fizički postoje kao fotografski ili filmski/video zapisi).

Verovatno je pirox hteo da kaže da svega 10% snimaka odista pokazuje objekat vanzemaljskog porekla. Na osnovu desetogodišnjeg istraživačkog rada na analizi izveštaja o NLO-ima, tvrdim da ni jedan do sada objavljeni fotografski, filmski ili video materijal ne predstavlja autentični prikaz vanzemaljske letelice.

Vanzemaljska inteligencija verovatno postoji, ali njeni pripadnici još nisu došli do nas.

A
 
Šta bi trebalo da znači fraza 'pravi snimci'? Naravno da su svi snimci pravi (u smislu da fizički postoje kao fotografski ili filmski/video zapisi).

Verovatno je pirox hteo da kaže da svega 10% snimaka odista pokazuje objekat vanzemaljskog porekla. Na osnovu desetogodišnjeg istraživačkog rada na analizi izveštaja o NLO-ima, tvrdim da ni jedan do sada objavljeni fotografski, filmski ili video materijal ne predstavlja autentični prikaz vanzemaljske letelice.

Vanzemaljska inteligencija verovatno postoji, ali njeni pripadnici još nisu došli do nas.

A

Sta ti znaci A na kraju posta?
 
Šta bi trebalo da znači fraza 'pravi snimci'? Naravno da su svi snimci pravi (u smislu da fizički postoje kao fotografski ili filmski/video zapisi).

Verovatno je pirox hteo da kaže da svega 10% snimaka odista pokazuje objekat vanzemaljskog porekla. Na osnovu desetogodišnjeg istraživačkog rada na analizi izveštaja o NLO-ima, tvrdim da ni jedan do sada objavljeni fotografski, filmski ili video materijal ne predstavlja autentični prikaz vanzemaljske letelice.

Vanzemaljska inteligencija verovatno postoji, ali njeni pripadnici još nisu došli do nas.

A
Puno fotografija i video snimaka ima koji su montirani,znaći nisu pravi snimci vanzemaljske letelice.
 
Puno fotografija i video snimaka ima koji su montirani,znaći nisu pravi snimci vanzemaljske letelice.

Slažem se, delimično. Sve fotografije/snimci koji navodno pokazuju vanzemaljske letelice se mogu klasifikovati u dve grupe objašnjenja:

1. Proizvod namerne obmane (falsifikati, tj. montirani materijal, retuširani film, modeli letelice, dupla/duga ekspozicija, itd.).

2. Pogrešno protumačene prirodne pojave(fatamorgane i druge optičke pojave u atmosferi, meteoriti, oblaci, prirodni gas, nebeska tela, ptice, insekti, itd.), ili neprepoznatljivi ljudski artefakti (baloni, avioni i druge letelice, rakete i ostali projektili, itd.).

Autentični snimak ili fotografija koji bi pokazivali, nauci nepoznatu, napravu vanzemaljskog porekla ne postoji.

A
 
Poslednja izmena:
plase se ovoga:eek:
lajkovac_srednji_grb.jpg

ovakav tocak (od fijakera) je valjda i jedan od obelezja roma, da se neplase mozda i tog obelezja ili roma, kazu da se konji plase roma
 
Poslednja izmena:
pa ima potencijalnih ocevidaca i potencijalnih nlo-a

Ja sam VIDEO NLO!

(A nisam od onih sto padaju u nesvest kada pet minuta gledaju u nebo)!

Ne znam da li je to zemaljski ili vanzemaljski objekat, ali da nesto cudno postoji - postoji!

Ono sto sam video imalo je oblik pravilnog truogla i veoma se sporo kretalo.

Imao sam utisak da je veoma visoko i veoma veliko.

Srecom, bilo je mnogo ljudi koji su videli isto sto i ja, tako da je svaka halucinacija iskljucena..
 
Poslednja izmena:

Back
Top