A zbog cega se muskarci foliraju?

Muskarci se foliraju samo na pocetku veze, a zene konstantno (ako je o foliranju u vezi rec).
Naime, muskarci imaju genetski kodirano uuputstvo o ponasanju na pocetku veze ili u pokusaju da ostvare vezu.To su dva osnovna postulata:
1/NIKADA NECES IMATI DRUGU PRILIKU DA OSTAVIS PRVI UTISAK (a zna se da je bitan)
2/KAKO SEJES TAKO CES I ZNJETI (stara narodna poslovica)
Kasnije, kada pridobiju zenu, menjaju cud lagano i precizno, u malim 'obrocima' pokazujuci u stvari kakvi su zaista. Neke zene to prihvate, neke ne prihvate a neke cute i NECE da prihvate.Zbog ovog treceg slucaja je i nastao pojam 'ljubavna zaslepljenost' i cinjenica je da je ona prisutna samo kod zena. To sto ponekad i muskarci pokazuju ljubavnu zaslepljenost je samo manifestacija njihove zelje da pridobiju zenu i da je cvrsto vezu (one se pecaju na to).
 
snoshaj efendija:
Muskarci se foliraju samo na pocetku veze, a zene konstantno (ako je o foliranju u vezi rec).
Naime, muskarci imaju genetski kodirano uuputstvo o ponasanju na pocetku veze ili u pokusaju da ostvare vezu.To su dva osnovna postulata:
1/NIKADA NECES IMATI DRUGU PRILIKU DA OSTAVIS PRVI UTISAK (a zna se da je bitan)
2/KAKO SEJES TAKO CES I ZNJETI (stara narodna poslovica)
Kasnije, kada pridobiju zenu, menjaju cud lagano i precizno, u malim 'obrocima' pokazujuci u stvari kakvi su zaista. Neke zene to prihvate, neke ne prihvate a neke cute i NECE da prihvate.Zbog ovog treceg slucaja je i nastao pojam 'ljubavna zaslepljenost' i cinjenica je da je ona prisutna samo kod zena. To sto ponekad i muskarci pokazuju ljubavnu zaslepljenost je samo manifestacija njihove zelje da pridobiju zenu i da je cvrsto vezu (one se pecaju na to).
...Da se, sa naznakom VAZNO OBAVESTENJE, istakne jos jednom. Najmanje... :shock:
 
snoshaj efendija:
Kasnije, kada pridobiju zenu, menjaju cud lagano i precizno, u malim 'obrocima' pokazujuci u stvari kakvi su zaista. Neke zene to prihvate, neke ne prihvate a neke cute i NECE da prihvate.Zbog ovog treceg slucaja je i nastao pojam 'ljubavna zaslepljenost' i cinjenica je da je ona prisutna samo kod zena. To sto ponekad i muskarci pokazuju ljubavnu zaslepljenost je samo manifestacija njihove zelje da pridobiju zenu i da je cvrsto vezu (one se pecaju na to). :lol:
(dakle- zena ce se upecati i postati zaslepljena samo ako i kod muskarca primeti istu vrstu zaslepljenosti. Znaci - sledeci njegov primer, usvaja njegovo ponasanje, za koje se kasnije ispostavlja da je lazno. Zasto onda zene, iako, ocigledno, teze razvijaju tu vrstu zaslepljenosti, intenzivnije osecaju vezanost za muskarca negoli on za zenu, iako je muskarac spreman da zaslepljenost koristi kao oruzje kojim ce je osvojiti i samim tim, lakse je u stanju da ga kod sebe izazove?)
Bolno, istinito. Da, manje-vise sve je to poznato, ali zvuci tako surovo kada se formulise recima... :x
Menjaju li se zene kad dobiju nekog muskarca? Zasto o tome niko ne govori? :idea:
 
Snezna_kraljica:
kojote:
...Nego kako! O tome smo, malo, pricali u LJUBAVNOJ UKRSTENICI. Ti i ja. :)
P.S. Drago mi je sto si se vratila :D Puno si mi nedostajala. Puno! MOJA BEBA! :) Cmok...
Hvala, hvala, takodje... Evo, dobices ovde i onaj cmok koji si trazio. CMOK. Ali, samo u javnosti!
Joooj FOLIRANTKINJO MALA! Bebironicharko!
P.S. KAKO TE NIJE SRAMOTA DA ME CMACHESH PRED SVIM OVIM LJUDozderIMA!?! :roll:
:P :wink:
 
ariela:
auroraB:
A zbog cega se muskarci foliraju?
Pa valjda da bi sto pre dobili ono yto zele...gledajte jedan stari film "prljavi prevaranti" simp komedija o dvojici foliranata koji na razne nacine izvlace pare od bogatih zena...posmatrajte njihove reakcije i shvatite zasto je foliranje neophodno...

Recept je jednostavan.Sa trunkom sarma prolazis iako zena zna da si folirant ali ne pravi dramu oko toga. Zatim uskaces kod nje u krevet i ako tamo bude kako valja oprosteno ti je.Ako puknes (a muskarci cesto pucaju bas u krevetu) onda te proglasava folirantom i sutira te. Ako ne puknes u krevetu , pucas kad naleti bolji.A bolji uvek postoji.Samo je pitanje da li joj je na pichkometu ili dalje. U svakom slucaju-pazi! 8)
 
snoshaj efendija:
Recept je jednostavan.Sa trunkom sarma prolazis iako zena zna da si folirant ali ne pravi dramu oko toga. Zatim uskaces kod nje u krevet i ako tamo bude kako valja oprosteno ti je.Ako puknes (a muskarci cesto pucaju bas u krevetu) onda te proglasava folirantom i sutira te. Ako ne puknes u krevetu , pucas kad naleti bolji.A bolji uvek postoji.Samo je pitanje da li joj je na pichkometu ili dalje. U svakom slucaju-pazi! 8)

EFENDIJICE, MOGU JA KOD TEBE NA PREDAVANJA O MUSKO-ZENSKIM ODNOSIMA? JA SAM MNOGO NEISKUSNA PO TOM PITANJU...NE BIH DA NADRLJAM...A? :?
 

Back
Top