Kada ste najopusteniji?

A ja sa treninga karatea i gadjanja Valterom PPK.Onda obucem Gallianov smoking, upalim svoj Bentli i odem na jedan Martini Bianco&Smirnoff coctail.Dok posmatram opusteno gomilu dobrih cupika one prolaze pored mene i udisu moj parfem Van CleeF&Arpels.Na ruci sat Jaeger le Coultre, kosulja Jean Paul Gaultier, Gucci cipele, Hermes kais...
Pa ribe, kako vam izgleda efendija? :wink:
 
Vrlo retko.Ali mi prija masaza stopala koju moja partnerka i ja upraznjavamo jedno drugom svako vece satima dok gledamo tv.I tako lagano opusteni sa stopala predjemo preko nogu do najeroticnijnih zona i zavrsimo u neznom misionaru.
 
snoshaj efendija:
A ja sa treninga karatea i gadjanja Valterom PPK.Onda obucem Gallianov smoking, upalim svoj Bentli i odem na jedan Martini Bianco&Smirnoff coctail.Dok posmatram opusteno gomilu dobrih cupika one prolaze pored mene i udisu moj parfem Van CleeF&Arpels.Na ruci sat Jaeger le Coultre, kosulja Jean Paul Gaultier, Gucci cipele, Hermes kais...
Pa ribe, kako vam izgleda efendija? :wink:


Zaboravio si fes sa kicankom :D :D :D
 
Mene bolje covek da pita kad nisam opustena! Toliko sam opustena da se i svi ljudi pored mene toliko opuste, pa se onda iscudjavaju koliko su u stvari neopusteni! Ali naravno najopustenija sam posle sexa! Za dlaku iza toga je stanje posle iscrpljujuceg treninga! Endorfin, odavno ja to vama pricam! :P
 

Back
Top