Verujete li u ljubav

Verujete li u ljubav

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
U onu ljubav koju sam idealizovala u tinejdzerskim godinama - sve manje. Zasto ? Zato sto joj desavanja u stvarnom svetu ne idu u prilog. Ali, zato shvatih da postoje razne vrste ljubavi, nacini, intenziteti... Pa se po nesto i nauci s vremenom. To ne znaci da mi se dopada sto su moje slike iz maste ipak, samo masta :neutral:, ali je sve sto nam se desava, verovatno, deo odrastanja. Steta sto su bajke samo bajke, ali... Tako mu nekako dodje :aha: :D.
 
U onu ljubav koju sam idealizovala u tinejdzerskim godinama - sve manje. Zasto ? Zato sto joj desavanja u stvarnom svetu ne idu u prilog. Ali, zato shvatih da postoje razne vrste ljubavi, nacini, intenziteti... Pa se po nesto i nauci s vremenom. To ne znaci da mi se dopada sto su moje slike iz maste ipak, samo masta :neutral:, ali je sve sto nam se desava, verovatno, deo odrastanja. Steta sto su bajke samo bajke, ali... Tako mu nekako dodje :aha: :D.

*Price su po nekad tuzne, mucne, po tome licne na ljude.. Rukom sudbe ne ispisuje se uvek bajka..ali nikad nije gotovo pre kraja*

Slazem se skroz :mrgreen: :worth:
 
U onu ljubav koju sam idealizovala u tinejdzerskim godinama - sve manje. Zasto ? Zato sto joj desavanja u stvarnom svetu ne idu u prilog. Ali, zato shvatih da postoje razne vrste ljubavi, nacini, intenziteti... Pa se po nesto i nauci s vremenom. To ne znaci da mi se dopada sto su moje slike iz maste ipak, samo masta :neutral:, ali je sve sto nam se desava, verovatno, deo odrastanja. Steta sto su bajke samo bajke, ali... Tako mu nekako dodje :aha: :D.


Zivot je magicniji od bilo koje bajke...i to se nauci vremenom ;)

:P
 
Najvažnije je imati ljubavi prema sebi, ne mislim na krajnji egoistični smisao a ako naletite na onih 3% ljudi koji umeju da vole i koji su spremni da tu ljubav daju vama onda je to to... mislim ljubav.

Ne znam ni ja da li verujem, nisam je baš osetio ali ko zna... ne verujem da baš posebno postoji ali šta ako sada kažem da je nema a ipak se dogodi jednog dana somewhere over the rainbow... šta bih posle radio u tom slučaju? :dosadno:
 
Rec naravno mora posebno da se naglasi..:mrgreen: posto mnogi samo se.rakaju i ne ulazu poseban trud u to da je osete...
Ako u nesto, nekoga vec u stratu ne verujes ili to odbijas zbog jednog ili par losih iskustava..pa ne znamm....detinjasto i inatljivo...
 

Back
Top