Nebeska Srbija odlicna za brendiranje, ovo je vek ekspanzije i naseljavanja kosmosa

migel59

Poznat
Poruka
8.319
Nebeska Srbija je odlicna za brendiranje.

Dvadeset prvi vek je vek ekspanziije u kosmos.

Posto ce Srbi ucestvovati u letovima u kosmos, naseljavanju planeta i medjuplanetarnoj trgovini, vec samim brendiranjem jednog starog i poznatog naziva bice bolje predodredjeni za ispunjavanje kosmicke misije.

Srbi ce zajedno sa Kinezima, Rusima, evropskim i dr. narodima saradjivati po svim relevantnim pitanjima letova u kosmos, inzenjeringa, ljudskih aspekata i dr.

Ovo zahteva osnivanje Instituta za kosmonautiku Srbije, u cijem nazivu se takodje moze naci rec nebeska, ono sto je medju prvim koracima potrebno je dobro prevesti na engleski i ostale jezike Nebeska Srbija, verovatno je najbolje koristiti rec Kosmicka u prevodima.
 
Nebeska Srbija je odlicna za brendiranje.

Dvadeset prvi vek je vek ekspanziije u kosmos.

Posto ce Srbi ucestvovati u letovima u kosmos, naseljavanju planeta i medjuplanetarnoj trgovini, vec samim brendiranjem jednog starog i poznatog naziva bice bolje predodredjeni za ispunjavanje kosmicke misije.

Srbi ce zajedno sa Kinezima, Rusima, evropskim i dr. narodima saradjivati po svim relevantnim pitanjima letova u kosmos, inzenjeringa, ljudskih aspekata i dr.

Ovo zahteva osnivanje Instituta za kosmonautiku Srbije, u cijem nazivu se takodje moze naci rec nebeska, ono sto je medju prvim koracima potrebno je dobro prevesti na engleski i ostale jezike Nebeska Srbija, verovatno je najbolje koristiti rec Kosmicka u prevodima.

Uskoro ce svi narodi biti nebeski...mozda sa nama samo na celu.
 

Vec sam kontaktirao par strucnih ljudi u inostranstvu, odusevljeni su.

Prakticno sa jakim brendom i imidzom Nebeska ili Kosmicka Srbija, kada bilo ko pomisli na kosmos, Suncev sistem, osvajanje planeta, satelita, Mesec, Mars, Jupiter, planete van Suncevog sistema, galaksiju i dalje, umesto Amera ili Rusa ili Kineza i drugih koji nameravaju da se otisnu do planeta, prvo bi pomislio na Srbe.

Neko u srednjem veku je bio jako inventivan i dalekovid kada je osmislio taj naziv, a kako ga ima dosta po Internetu, i ne samo na engleskom, ljudi su vec pomalo naviknuti na to da Srbe vezuju uz kosmos, stvarno izvanredno.
 
Nebeska Srbija je naziv koji su koristili veliki duhovnici .Kao sto je otac Justin Popovic i mnogi drugi .To je mesto gde su duse pravednika Srba koji vekovima stradase za zemlju i veru.Ja sam na to pomislio ,oprosti mi ako sam pogresio slabo gledam filmove:(

Ali mislim da nece smetati ni duhovnicima ni bilo kom pripadniku vaseg naroda ako se brendira u prakticne svrhe.

Potencijal ove ideje je neogranicen, jednom brendirani, Srbi ce za svagda biti vezivani za ekspanziju u kosmos, naseljavanje drugih planeta, medjuplanetarnu trgovinu, put ka galaksijama i sve drugo vezano za kosmos.
 
Ali mislim da nece smetati ni duhovnicima ni bilo kom pripadniku vaseg naroda ako se brendira u prakticne svrhe.

Potencijal ove ideje je neogranicen, jednom brendirani, Srbi ce za svagda biti vezivani za ekspanziju u kosmos, naseljavanje drugih planeta, medjuplanetarnu trgovinu, put ka galaksijama i sve drugo vezano za kosmos.

Ima stvari koje nisu za brendiranje ,duhovne stvari se ne ogledaju u materjalnom svetu.Ima dosta stvari za koje smo mi vise vezani i koja nisu za prodaju i brendiranje.Covek je zivo bice a ne brend .
 
Ali mislim da nece smetati ni duhovnicima ni bilo kom pripadniku vaseg naroda ako se brendira u prakticne svrhe.

Potencijal ove ideje je neogranicen, jednom brendirani, Srbi ce za svagda biti vezivani za ekspanziju u kosmos, naseljavanje drugih planeta, medjuplanetarnu trgovinu, put ka galaksijama i sve drugo vezano za kosmos.

Već je brendiran !

Autor je legendarne krilatice „Srbi su nebeski narod“.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Енрико_Јосиф


Predpostavljam da kompzitor nije ima neku lošu nameru već je to autorizovao diveći se jednom plemenitom i slobodoljubivom narodu koji je uvek tiranijama rekao NE.

Te stoga dragi korisniče pitaj ako ti nešto nije jasno i šta tu ima loše ako se neki pripadnik drugog naroda divi srpskom narodu ?
Hajde objasni mi šta ima loše ?

O srpskom narodu su pisali jedan Gete, Viktor Igo, Arčibald Rajs je pisao o zločinama vojnika Austro-Ugarske čiji su se vojnici varvarski ponašali ubijajući srpski narod, a njihovi oficiri su se isticali u silovanju srpskih majki, žena i devojaka u oltarima srpskih crkava a srpski vojnik nije vršio osvetu što mu je i sam neprijatelj odao priznanje podigavši spomenik hrabrim srpskim junacima na periferiji Beograda.

I šta tu ima loše osim ako neko iz neke patološke mržnje ne pokuša tu krilaticu zlonamerno predstaviti.
Evo i Nemci su iznedrili jednog Getea, Baha, Remarka i šta tu ima loše ?
 
Već je brendiran !

Autor je legendarne krilatice „Srbi su nebeski narod“.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/Енрико_Јосиф


Predpostavljam da kompzitor nije ima neku lošu nameru već je to autorizovao diveći se jednom plemenitom i slobodoljubivom narodu koji je uvek tiranijama rekao NE.

Te stoga dragi korisniče pitaj ako ti nešto nije jasno i šta tu ima loše ako se neki pripadnik drugog naroda divi srpskom narodu ?
Hajde objasni mi šta ima loše ?

O srpskom narodu su pisali jedan Gete, Viktor Igo, Arčibald Rajs je pisao o zločinama vojnika Austro-Ugarske čiji su se vojnici varvarski ponašali ubijajući srpski narod, a njihovi oficiri su se isticali u silovanju srpskih majki, žena i devojaka u oltarima srpskih crkava a srpski vojnik nije vršio osvetu što mu je i sam neprijatelj odao priznanje podigavši spomenik hrabrim srpskim junacima na periferiji Beograda.

I šta tu ima loše osim ako neko iz neke patološke mržnje ne pokuša tu krilaticu zlonamerno predstaviti.
Evo i Nemci su iznedrili jednog Getea, Baha, Remarka i šta tu ima loše ?

Dobro si razumeo.

Naravno, ne da nema nista lose nego naprotiv, potencijal te ideje je izvanredan i to se moze odlicno brendirati.
 
Sama ta misao , da su Srbi nebeski narod , koju je izmislio Enriko Josif ( koji je eto Jevrejin , a ne Srbin ) , iz najbolje namere , koriscena je milion puta za ismevanje Srba , za ruganje za svaki srpski neuspeh , za podsmevanje rodoljublju , za obesmisljavanje bilo koje ideje zajednistva , pregalastva i zalaganja za opste dobro .
Ismevati je najlakse i naj udobnije , ali ne i naj moralnije .
 
Sama ta misao , da su Srbi nebeski narod , koju je izmislio Enriko Josif ( koji je eto Jevrejin , a ne Srbin ) , iz najbolje namere , koriscena je milion puta za ismevanje Srba , za ruganje za svaki srpski neuspeh , za podsmevanje rodoljublju , za obesmisljavanje bilo koje ideje zajednistva , pregalastva i zalaganja za opste dobro .
Ismevati je najlakse i naj udobnije , ali ne i naj moralnije .

Sto se tice ismevanja, jesi cuo za izraz: "Mi smo za nebesku Srbiju, ovu zemaljsku sj.ebasmo odavno..."? Mislim da je nebeska Srbija mnogo vrednija od ove danas, sudeci po tome koji su nas sve ljudi napustili...
 
Ali mislim da nece smetati ni duhovnicima ni bilo kom pripadniku vaseg naroda ako se brendira u prakticne svrhe.

Potencijal ove ideje je neogranicen, jednom brendirani, Srbi ce za svagda biti vezivani za ekspanziju u kosmos, naseljavanje drugih planeta, medjuplanetarnu trgovinu, put ka galaksijama i sve drugo vezano za kosmos.


:think:

Дакле, озбиљно сумњам у твоју (као не-припадника нашег народа) добронамерност овом темом...
 
Da ne odgovaram pojedinacno.

Apsolutno, sa ovom idejom imam dobru nameru (i ne treba u svakoj ideji traziti skrivene namere, mada mogu da razumem): dakle da zemlja i narod budu pozicionirani u smislu ekspanzije u kosmos, naseljavanja planeta, medjugalakticke trgovine, svega onoga sto je pozitivno u ljudskom stremljenju osvajanja kosmickih perostranstava i neizbeznog puta ljudske civilizacije.

Srbi imaju tu dobru stranu da je Nebeska Srbija vec usvojen pojam u kolektivnoj svesti i da su mnogo prijemciviji i mnogo lakse za razliku od drugih mogu da prigrle inicijative sirenja u kosmos.

Posto je sve to tako, jasno je da se to moze lepo izbrendirati, sto je nevidjena strateska prednost.

Ta kosmicka misija u ovom veku dolazi do izrazaja, posto ce se covek sigurno otisnuti put Marsa i drugih planeta kao i satelita, u Suncevom sistemu (a kasnije i van Suncevog sistema).
 
Nebeska Srbija je odlicna za brendiranje.

Dvadeset prvi vek je vek ekspanziije u kosmos.

Posto ce Srbi ucestvovati u letovima u kosmos, naseljavanju planeta i medjuplanetarnoj trgovini, vec samim brendiranjem jednog starog i poznatog naziva bice bolje predodredjeni za ispunjavanje kosmicke misije.

Srbi ce zajedno sa Kinezima, Rusima, evropskim i dr. narodima saradjivati po svim relevantnim pitanjima letova u kosmos, inzenjeringa, ljudskih aspekata i dr.

Ovo zahteva osnivanje Instituta za kosmonautiku Srbije, u cijem nazivu se takodje moze naci rec nebeska, ono sto je medju prvim koracima potrebno je dobro prevesti na engleski i ostale jezike Nebeska Srbija, verovatno je najbolje koristiti rec Kosmicka u prevodima.

Лепо.Али ипак да одвежемо овај Балкански јазол.Онда чемо сви у.....КОСМОС пардон......
 

Back
Top