Nebeska Srbija odlicna za brendiranje, ovo je vek ekspanzije i naseljavanja kosmosa
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Nebeska Srbija odlicna za brendiranje, ovo je vek ekspanzije i naseljavanja kosmosa

Poznat
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano Nebeska Srbija odlicna za brendiranje, ovo je vek ekspanzije i naseljavanja kosmosa

Nebeska Srbija je odlicna za brendiranje.

Dvadeset prvi vek je vek ekspanziije u kosmos.

Posto ce Srbi ucestvovati u letovima u kosmos, naseljavanju planeta i medjuplanetarnoj trgovini, vec samim brendiranjem jednog starog i poznatog naziva bice bolje predodredjeni za ispunjavanje kosmicke misije.

Srbi ce zajedno sa Kinezima, Rusima, evropskim i dr. narodima saradjivati po svim relevantnim pitanjima letova u kosmos, inzenjeringa, ljudskih aspekata i dr.

Ovo zahteva osnivanje Instituta za kosmonautiku Srbije, u cijem nazivu se takodje moze naci rec nebeska, ono sto je medju prvim koracima potrebno je dobro prevesti na engleski i ostale jezike Nebeska Srbija, verovatno je najbolje koristiti rec Kosmicka u prevodima.

Domaćin strani placenik bre (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano Re: Nebeska Srbija odlicna za brendiranje, ovo je vek ekspanzije i naseljavanja kosmo

Odlicna ideja.
    Politicari su sljam.

Aktivan član Nikko (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Nebeska Srbija odlicna za brendiranje, ovo je vek ekspanzije i naseljavanja kosmo

Citat Original postavio migel59 Pogledaj poruku

Posto ce Srbi ucestvovati u letovima u kosmos, naseljavanju planeta i medjuplanetarnoj trgovini, vec samim brendiranjem jednog starog i poznatog naziva bice bolje predodredjeni za ispunjavanje kosmicke misije.

Srbi ce zajedno sa Kinezima, Rusima, evropskim i dr. narodima saradjivati po svim relevantnim pitanjima letova u kosmos, inzenjeringa, ljudskih aspekata i dr.

Ovo zahteva osnivanje Instituta za kosmonautiku Srbije, u cijem nazivu se takodje moze naci rec nebeska, ono sto je medju prvim koracima potrebno je dobro prevesti na engleski i ostale jezike Nebeska Srbija, verovatno je najbolje koristiti rec Kosmicka u prevodima.
    Uskoro ce svi narodi biti nebeski...mozda sa nama samo na celu.
    All that is great, keeps away from the marketplace and from fame.

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cigani su već leteli u nebo

Zainteresovan član aksunamun (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Nebeska Srbija nemoj da se salis sa tim

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Krivo si shvatio, mislila sam na film

Poznat
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Marga Rita Pogledaj poruku
    Cigani su već leteli u nebo
    Margarita, mozda te neko bukvalno shvati, Amerikanci i Rusi bi se uvredili, jer ipak su oni ti koji su prvi bili u kosmosu, tek posle su dosli drugi, a da li je neki Rom bio astronaut to zaista ne znam.

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pročitaj post iznad.

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

y..ebiga , mi srbi il smo na nebu il u podzemlju........niko ne zivi na zemlju ko normalan svet.

Poznat
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio strani placenik bre Pogledaj poruku
    Odlicna ideja.
    Vec sam kontaktirao par strucnih ljudi u inostranstvu, odusevljeni su.

Prakticno sa jakim brendom i imidzom Nebeska ili Kosmicka Srbija, kada bilo ko pomisli na kosmos, Suncev sistem, osvajanje planeta, satelita, Mesec, Mars, Jupiter, planete van Suncevog sistema, galaksiju i dalje, umesto Amera ili Rusa ili Kineza i drugih koji nameravaju da se otisnu do planeta, prvo bi pomislio na Srbe.

Neko u srednjem veku je bio jako inventivan i dalekovid kada je osmislio taj naziv, a kako ga ima dosta po Internetu, i ne samo na engleskom, ljudi su vec pomalo naviknuti na to da Srbe vezuju uz kosmos, stvarno izvanredno.

Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Nebeska Srbija je naziv koji su koristili veliki duhovnici .Kao sto je otac Justin Popovic i mnogi drugi .To je mesto gde su duse pravednika Srba koji vekovima stradase za zemlju i veru.Ja sam na to pomislio ,oprosti mi ako sam pogresio slabo gledam filmove

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa barem taj film nije neki nepoznati

pardoniram na spamu

Poznat
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio aksunamun Pogledaj poruku
    Nebeska Srbija je naziv koji su koristili veliki duhovnici .Kao sto je otac Justin Popovic i mnogi drugi .To je mesto gde su duse pravednika Srba koji vekovima stradase za zemlju i veru.Ja sam na to pomislio ,oprosti mi ako sam pogresio slabo gledam filmove
    Ali mislim da nece smetati ni duhovnicima ni bilo kom pripadniku vaseg naroda ako se brendira u prakticne svrhe.

Potencijal ove ideje je neogranicen, jednom brendirani, Srbi ce za svagda biti vezivani za ekspanziju u kosmos, naseljavanje drugih planeta, medjuplanetarnu trgovinu, put ka galaksijama i sve drugo vezano za kosmos.

Poznat
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Marga Rita Pogledaj poruku

pardoniram na spamu
    Ma ne Margarita, uopste ne spamujes, ovo je tema za invencije i ideje, sve sto se napise je dobrodoslo i moze se razmotriti, nikad se ne zna da li nesto od toga moze ispasti korisno.

Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Ali mislim da nece smetati ni duhovnicima ni bilo kom pripadniku vaseg naroda ako se brendira u prakticne svrhe.

Potencijal ove ideje je neogranicen, jednom brendirani, Srbi ce za svagda biti vezivani za ekspanziju u kosmos, naseljavanje drugih planeta, medjuplanetarnu trgovinu, put ka galaksijama i sve drugo vezano za kosmos.
    Ima stvari koje nisu za brendiranje ,duhovne stvari se ne ogledaju u materjalnom svetu.Ima dosta stvari za koje smo mi vise vezani i koja nisu za prodaju i brendiranje.Covek je zivo bice a ne brend .

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1383

Već je brendiran !

Autor je legendarne krilatice „Srbi su nebeski narod“.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%95%D0%BD%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE_%D0%88%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%84

Predpostavljam da kompzitor nije ima neku lošu nameru već je to autorizovao diveći se jednom plemenitom i slobodoljubivom narodu koji je uvek tiranijama rekao NE.

Te stoga dragi korisniče pitaj ako ti nešto nije jasno i šta tu ima loše ako se neki pripadnik drugog naroda divi srpskom narodu ?
    Hajde objasni mi šta ima loše ?

O srpskom narodu su pisali jedan Gete, Viktor Igo, Arčibald Rajs je pisao o zločinama vojnika Austro-Ugarske čiji su se vojnici varvarski ponašali ubijajući srpski narod, a njihovi oficiri su se isticali u silovanju srpskih majki, žena i devojaka u oltarima srpskih crkava a srpski vojnik nije vršio osvetu što mu je i sam neprijatelj odao priznanje podigavši spomenik hrabrim srpskim junacima na periferiji Beograda.

I šta tu ima loše osim ako neko iz neke patološke mržnje ne pokuša tu krilaticu zlonamerno predstaviti.
    Evo i Nemci su iznedrili jednog Getea, Baha, Remarka i šta tu ima loše ?

Poznat
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    112

Citat Original postavio Пресретач Pogledaj poruku
    Već je brendiran !

Autor je legendarne krilatice „Srbi su nebeski narod“.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%95%D0%BD%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE_%D0%88%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%84

Predpostavljam da kompzitor nije ima neku lošu nameru već je to autorizovao diveći se jednom plemenitom i slobodoljubivom narodu koji je uvek tiranijama rekao NE.

Te stoga dragi korisniče pitaj ako ti nešto nije jasno i šta tu ima loše ako se neki pripadnik drugog naroda divi srpskom narodu ?
    Hajde objasni mi šta ima loše ?

O srpskom narodu su pisali jedan Gete, Viktor Igo, Arčibald Rajs je pisao o zločinama vojnika Austro-Ugarske čiji su se vojnici varvarski ponašali ubijajući srpski narod, a njihovi oficiri su se isticali u silovanju srpskih majki, žena i devojaka u oltarima srpskih crkava a srpski vojnik nije vršio osvetu što mu je i sam neprijatelj odao priznanje podigavši spomenik hrabrim srpskim junacima na periferiji Beograda.

I šta tu ima loše osim ako neko iz neke patološke mržnje ne pokuša tu krilaticu zlonamerno predstaviti.
    Evo i Nemci su iznedrili jednog Getea, Baha, Remarka i šta tu ima loše ?
    Dobro si razumeo.

Naravno, ne da nema nista lose nego naprotiv, potencijal te ideje je izvanredan i to se moze odlicno brendirati.

Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Nemam nista protiv. Zasto bih imao nesto protiv nekog ko voli moju zemlju.Meni je samo mnogo ruzno "brendirati nebesku Srbiju"

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    853

Sama ta misao , da su Srbi nebeski narod , koju je izmislio Enriko Josif ( koji je eto Jevrejin , a ne Srbin ) , iz najbolje namere , koriscena je milion puta za ismevanje Srba , za ruganje za svaki srpski neuspeh , za podsmevanje rodoljublju , za obesmisljavanje bilo koje ideje zajednistva , pregalastva i zalaganja za opste dobro .
    Ismevati je najlakse i naj udobnije , ali ne i naj moralnije .

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sanovnik Pogledaj poruku
    Sama ta misao , da su Srbi nebeski narod , koju je izmislio Enriko Josif ( koji je eto Jevrejin , a ne Srbin ) , iz najbolje namere , koriscena je milion puta za ismevanje Srba , za ruganje za svaki srpski neuspeh , za podsmevanje rodoljublju , za obesmisljavanje bilo koje ideje zajednistva , pregalastva i zalaganja za opste dobro .
    Ismevati je najlakse i naj udobnije , ali ne i naj moralnije .
    Sto se tice ismevanja, jesi cuo za izraz: "Mi smo za nebesku Srbiju, ovu zemaljsku sj.ebasmo odavno..."? Mislim da je nebeska Srbija mnogo vrednija od ove danas, sudeci po tome koji su nas sve ljudi napustili...

Aktivan član Lilyth (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Dobro si razumeo.

Naravno, ne da nema nista lose nego naprotiv, potencijal te ideje je izvanredan i to se moze odlicno brendirati.
    Migel, ne moze se sve prodati.

Moderator SURbel (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2006.
    Pol
    ženski
    "...ево нас у казамату, на нама ланци звече" -Србија данас
    Reputaciona moć
    1241

Дакле, озбиљно сумњам у твоју (као не-припадника нашег народа) добронамерност овом темом...
    "I opet je, ajoj majko, Predrag Strajnić vodio program, kao i tada tokom utakmice, samo što, na njegovu sreću, sada nije bio baš ispred kamere kad je počelo bogohulno skandiranje..."

Poznat
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    112

Da ne odgovaram pojedinacno.

Apsolutno, sa ovom idejom imam dobru nameru (i ne treba u svakoj ideji traziti skrivene namere, mada mogu da razumem): dakle da zemlja i narod budu pozicionirani u smislu ekspanzije u kosmos, naseljavanja planeta, medjugalakticke trgovine, svega onoga sto je pozitivno u ljudskom stremljenju osvajanja kosmickih perostranstava i neizbeznog puta ljudske civilizacije.

Srbi imaju tu dobru stranu da je Nebeska Srbija vec usvojen pojam u kolektivnoj svesti i da su mnogo prijemciviji i mnogo lakse za razliku od drugih mogu da prigrle inicijative sirenja u kosmos.

Posto je sve to tako, jasno je da se to moze lepo izbrendirati, sto je nevidjena strateska prednost.

Ta kosmicka misija u ovom veku dolazi do izrazaja, posto ce se covek sigurno otisnuti put Marsa i drugih planeta kao i satelita, u Suncevom sistemu (a kasnije i van Suncevog sistema).

Buduća legenda tehduduk (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    805

jel vide neko pobedu Partizana nad Cibonom
    blu je plavo, blu je ime
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dDBxALfkzM0

Veoma poznat карлос (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    162

Лепо.Али ипак да одвежемо овај Балкански јазол.Онда чемо сви у.....КОСМОС пардон......
    Зову ме Карлос.Тако се и потписујем.

Slične teme

1. NEBESKA SRBIJA
    Autor re[ ]De u forumu Politika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.04.2010., 08:26
  2. SAO Nebeska Srbija
    Autor Pantokrator u forumu Politika
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 03.03.2010., 12:04
  3. Širenje Kosmosa!?
    Autor fosilvaso u forumu Prirodne nauke