Tihić sledećeg meseca u Beogradu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Tihić sledećeg meseca u Beogradu

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Podrazumevano Tihić sledećeg meseca u Beogradu

25. april 2010. | 01:10 | Izvor: Tanjug

BANJALUKA - Predsedavajući Doma naroda Parlamenta Bosne i Hercegovine Sulejman Tihić potvrdio je prošle večeri da će, na poziv predsednika Srbije Borisa Tadića, narednog meseca doputovati u Beograd.

"Razgovarali smo telefonom kada su bili butmirski razgovori, a razgovarali smo i posle donošenja deklaracije o Srebrenici u Parlamentu Srbije i ja sam obećao da ću doći u Beograd", rekao je Tihić gostujući u Dnevniku federalne televizije (TV FBiH).

Tihić, koji je i lider Stranke demokratske akcije, istakao je da treba da se razvijaju i unapređuju odnosi između BiH i Srbije, a ne, kako je dodao, da se ta saradnja odvija između Srbije i entiteta Republike Srpske, što je bio slučaj u poslednje četiri godine.

"Mi moramo razgovarati jedni s drugima. Najlakše se svađati. Kroz razgovore ćemo rešavati i probleme, koji opterećuju odnose između naših zemalja", rekao je Tihić.

On je ocenio pozitivnim razgovore koje su juče u Istanbulu vodili predsednik Srbije Boris Tadić, Turske Abdulah Gul i predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžić.

"Pozdravljam i smatram da su razgovori vođeni u Istanbulu pozitivni ", kazao je Tihić.

http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/tihic-sledeceg-meseca-u-beogradu_185625.html
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet.” - Milo Djukanović

Domaćin
    Učlanjen
    01.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tihić sledećeg meseca u Beogradu

Vala dolazi i covek... ne pitaj.

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Tihić sledećeg meseca u Beogradu

Citat Original postavio Halix Pogledaj poruku

25. april 2010. | 01:10 | Izvor: Tanjug

BANJALUKA - Predsedavajući Doma naroda Parlamenta Bosne i Hercegovine Sulejman Tihić potvrdio je prošle večeri da će, na poziv predsednika Srbije Borisa Tadića, narednog meseca doputovati u Beograd.

"Razgovarali smo telefonom kada su bili butmirski razgovori, a razgovarali smo i posle donošenja deklaracije o Srebrenici u Parlamentu Srbije i ja sam obećao da ću doći u Beograd", rekao je Tihić gostujući u Dnevniku federalne televizije (TV FBiH).

Tihić, koji je i lider Stranke demokratske akcije, istakao je da treba da se razvijaju i unapređuju odnosi između BiH i Srbije, a ne, kako je dodao, da se ta saradnja odvija između Srbije i entiteta Republike Srpske, što je bio slučaj u poslednje četiri godine.

"Mi moramo razgovarati jedni s drugima. Najlakše se svađati. Kroz razgovore ćemo rešavati i probleme, koji opterećuju odnose između naših zemalja", rekao je Tihić.

On je ocenio pozitivnim razgovore koje su juče u Istanbulu vodili predsednik Srbije Boris Tadić, Turske Abdulah Gul i predsedavajući Predsedništva BiH Haris Silajdžić.

"Pozdravljam i smatram da su razgovori vođeni u Istanbulu pozitivni ", kazao je Tihić.

http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/tihic-sledeceg-meseca-u-beogradu_185625.html

to djubre na svakoj televiziji pljuje po Srbiji a mi da docekujemo sad,mrs zeleni

Slične teme

1. Ausvajs tek možda od sledećeg proleća
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.06.2009., 00:52
  2. Do sledećeg milenijuma u Prištini......
    Autor inagadadavida u forumu Politika
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 20.04.2009., 20:14
  3. Sulejman Tihic ima rak!!!
    Autor vladimir_s u forumu Politika
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 10.01.2008., 16:50
  4. SRPSKI DRIM TIM SLEDECEG EP I OLIMPIJADE
    Autor SPY u forumu Košarka
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.10.2003., 17:29

Pravila za slanje poruka