da vam ispricam...

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.230
ovo ce mozda da ispadne roman ali ebiga...
evo sad sam se vratio kuci...a do sad sam bio na rodj. i to kod osobe koju mnogo volim...ali ta osoba (ebiga) mene ne voli...ali dok smo bili na rodjendanu poljubio sam je nekoliko puta(po vratu,po kosi,u obraz)...ali jos uvek nisam u usta...prosto...bilo je malo sramota...a i meni bi bio prvi put...
mada nebi se nista od ovog desilo da nisam malkice popio...
a da...
moj najdrug je sat vremena proveo sa mojom najdrugaricom u vrticu...(vrtic je kod nas mesto za muvanje...)
iako nije bilo nista...samo su se malo grlili...sad...ma sad su oni supper...bas ih briga...
a ja...ja idalje patim...ebiga...ali...ovo mi je ipak najbolje vece...do sad...

eto...to sam hteo da vam napise...nemam pojma sto...ali napisao sam...
 
drago mi je da ti se svidaj kikitiki


NEBO%20KAO%20SRCE.jpg
 
mozda...bar se nadam...
mozda ce zvucati kao da sam totalni idiot ali...
ma...dal da vam kazem...

jaooooooooooo...dobro...
ja je volEm od kad je znam(a to je nekik 6-7god...)...
u trecem razredu sam imao sansu...ali sam tad bio mali...i nisam imao pojma...
e od 6-og je ona nasla decka...s njim je bila u vezi nekih 10-11 meseca...
msm oni su se dosta svadjali ali i mirili...ali sad su skroz zavrsili...i...ja tu uskacem...
mozda zvuci idiotski,smesno i gupo...ali eto...i to sam vam rekao...

a da...i ti (tamyca94) ces dobiti bonu kad mi dozvole...
 
Uh dete mu bozije,pa ti si se ozbiljno zacopao :hahaha:
batali ti to ako ona ne zeli
zasto kazem?
zato sto si ti,moj burazeru,u prijateljskoj zoni
a to ne valja,pazi sta ti kazem..ima da kaze-volim i ja tebe,ali kao prijatleja -.-
to govorim iz iskustva,a posle toga nisam uopste ulazio u "friend zone" pre nekog muvanja ;)
 
evo i da vam se izjadam kao poslednja *****...

juce sam joj posle zurke...kad sam doso kuci i postavio temu...napisao nekoliko SMS-a...
neke stihve...neko najlepse poruke koje sam ikad napisao...i danas i 12:47 mi stgle poruka od nje:
"Nadji neku drugu.Ja mogu da ti pruzim samo prijateljstvo..."
ili nesto tako...obrisao sam sve poruke...ne mogu vise da ih citam...
i sad ne znam sta da radim...ne mogu da nadjem drugu...stalno mi je u mislima...koju god devojku da vidim,vidim nju...

ne znam sto sam ovo napisao...valjda ce mi biti lakse ako jos neko zna...a oni koji planiraju da *****ju...nek se nose na drugu temu... :rtfm:
 

Back
Top