Saveti za muvanje,probleme i za vezu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde da cujem od profesionalca....:mrgreen:

'Vako...pre nekih mesec dana sam izasla sa jednim deckom, setali, pricali, bla bla bla...trebali smo to vece da se smuvamo, ali nam se nije dalo...on kao da nije imao hrabrosti, a svidjam mu se vec duze vreme.... I prodje tako to vece, mi se rastasmo i od te veceri nista preko telefona. Ni cimanje, ni poruka, bas nista. Uvek me je on prvi cimao, slao poruke. Decko mi se uzasno svidja, ali posle toliko vremena se ne usudjujem da ga cimnem ni bilo sta. Idemo u istu teretanu, javljamo se jedno drugom, sve je ok. E sad, niti on poteze nesto, niti ja. Sta da radim? Cimnula bih ja njega, pustila mu poruku, sve to stoji, ali sta ako me odbije? Nemam hrabrosti za tako nesto. Sta da radim?

Pa eto, Djavole noci, mali zadacic za tebe... :)
 
Ajde da cujem od profesionalca....:mrgreen:

'Vako...pre nekih mesec dana sam izasla sa jednim deckom, setali, pricali, bla bla bla...trebali smo to vece da se smuvamo, ali nam se nije dalo...on kao da nije imao hrabrosti, a svidjam mu se vec duze vreme.... I prodje tako to vece, mi se rastasmo i od te veceri nista preko telefona. Ni cimanje, ni poruka, bas nista. Uvek me je on prvi cimao, slao poruke. Decko mi se uzasno svidja, ali posle toliko vremena se ne usudjujem da ga cimnem ni bilo sta. Idemo u istu teretanu, javljamo se jedno drugom, sve je ok. E sad, niti on poteze nesto, niti ja. Sta da radim? Cimnula bih ja njega, pustila mu poruku, sve to stoji, ali sta ako me odbije? Nemam hrabrosti za tako nesto. Sta da radim?

Pa eto, Djavole noci, mali zadacic za tebe... :)

osecam,i on isto ceka da ti njega pozoves a da on ne zeli da se ispali ako ti njega odbijes :hahaha:
 
Ajde da cujem od profesionalca....:mrgreen:

'Vako...pre nekih mesec dana sam izasla sa jednim deckom, setali, pricali, bla bla bla...trebali smo to vece da se smuvamo, ali nam se nije dalo...on kao da nije imao hrabrosti, a svidjam mu se vec duze vreme.... I prodje tako to vece, mi se rastasmo i od te veceri nista preko telefona. Ni cimanje, ni poruka, bas nista. Uvek me je on prvi cimao, slao poruke. Decko mi se uzasno svidja, ali posle toliko vremena se ne usudjujem da ga cimnem ni bilo sta. Idemo u istu teretanu, javljamo se jedno drugom, sve je ok. E sad, niti on poteze nesto, niti ja. Sta da radim? Cimnula bih ja njega, pustila mu poruku, sve to stoji, ali sta ako me odbije? Nemam hrabrosti za tako nesto. Sta da radim?

Pa eto, Djavole noci, mali zadacic za tebe... :)

pa ako si mu se svidjala jednom verovatno ga i dalje privlacis...najverovatnije da on nema hrabrosti da krene prvi korak...posalji mu poruku nesto na foru: "ti kao da si zaboravio na mene" ili "pa gde si,nema te da se javis ja i dalje imam isti br" neki decaci su jako stidlji,plase se ne upropaste nesto...rizikuj malo,a mozes da dobijes puno... ;)
 
pa ako si mu se svidjala jednom verovatno ga i dalje privlacis...najverovatnije da on nema hrabrosti da krene prvi korak...posalji mu poruku nesto na foru: "ti kao da si zaboravio na mene" ili "pa gde si,nema te da se javis ja i dalje imam isti br" neki decaci su jako stidlji,plase se ne upropaste nesto...rizikuj malo,a mozes da dobijes puno... ;)

Izgleda da ni on nema hrabrosti, a ni ja.....:confused:
 
Ma alkohol samo,bilo koji
@overkill nije bas depresiv,podstice jezik i daje hrabrost koja ranije nije postojala,cak i sto se tice bilo kojih ljubavnih jada

podstice da odes i useres stvar! E seceru kako si slatka,ja sam i onda se izbljuvas po njoj ili se ponasas ko geak i ako bolje izgledas smuvas ribu koja je ruzna ko **** jer si pijan pa muvas pogresnu! Elem ako si dobar ovako i lep i to da dodjes i mrtav trezan i da se treses od straha i da dodjes mrtav pijan iako si se malo pre izbljuvao po nekom i sebi na njene oci riba ce da se smuva sa tobom! Pravilo je da si lep,a ako riba vidi da oklevas dobijas pedalu odmah jer vidi da nemas muda da pridjes! Najbolja varijanta je da cim udjes u kafic stanes i krenes da muvas likusu jer ce ona da se pogubi nacisto i imas laksu foru da je smuvas jer ona ispada debil i pokusava da ukapira sta se desilo,a ne ti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top