FIFA 2005

Fifa izlazi oko 15 oktobra, i kazu da je bolje od winning eleven 7( bar sajtovi koji se bave igrama ), ali da li ce biti od winning eleven 8 to ce se videti. Inace novina kod Fife 2005 je first touch control kao najvazniji deo nove Fife.
Videcemo sta ce biti, inace sam i ja ljubitelj ove igre vec godinama.
 
Sto se tice grafike izgleda da je malo napredovala, pogotovo kada su u pitanju lica igraca. Setite se samo kockastih modela iz fife 2004 (slobodno mogu reci da je ovo jedina fifa koja je graficki nazadovala).
A sto se tice igrivosti, siguran sam da ce zaklomplikovati stvar maksimalno, jer ocigledno ljudi iz EA-a ne rade po principu "ako nije pokvareno - ne popravljaj". Ma nema nikakve fife i ostalih ea sporstih igara bez dobrog gamepada, to je sigurno. Sigurno ce uvesti velik niz novih, kofuznih kontrola, koje nezluze skoro nicemu, osim da zbune igraca.
Iskreno fifa me i nezanima mnogo, jedino sto nameravam da pogledam je NBA 2004. A i inebi trebali da iscekujemo bog_zna_sta, ionako ce to biti stara igra malo graficki doterana.
Ako mene neko pita, fifa '99, nhl '98 i nba 2001 su najbolje sportske igre ikada izasle od strane EA sportsa. Ako hocete kvalitetan fudbal, tu je Euro 2004, pa izvolite.
 
Daba, ne mozes tako porediti igre...svaka od sportskih simulacija je bila bolja od one prethodne, a jedino sto se mi ponekad razocaramo u mizeran napredak...po meni, fifa 2004 je bila pooootpuni promasaj, dok sam ja zaludjenik u NBA live serijal, imam sve od 98 godine...NBA do sada nije imao ni jedan promasaj, dok je proslogodisnji bio nesto extra...jedva cekam ovaj...
 
Slazem se sa tobom, mozda sam malo preterao u kritikama. FIFA 2004 jeste promasaj, a NBA 2004 je ipak najsavrsenija kosarka koja postoji. Samo nostalgija cini cuda....
 
Ljudi, igram vec 5 dana Fifu 2005 Demo verziju, i mogu da kazem da je mnogo bolja igra od Winning Eleven 7, uvek sam bio realan i nijedna Fifa mi se nije svidjala kao ova. Naravno sad ce da se pojavi i Winning Eleven 8, pa cemo da vidimo...
 
prilikom pokretanja fife2005 na komp. pojavi mi se"Cannot locate the CD-ROM
Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application" u cemu je problem?
 

Back
Top