Nikolić: Hoćemo normalnu Srbiju

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
OČi Srbije uprte su u nas. Ona čeka da je njeni naprednjaci povedu i preuzmu odgovornost. I povešćemo je. Narod je uz nas.
Ovako se u subotu zavetovao lider SNS Tomislav Nikolić, na izbornoj skupštini svoje partije, prizivajući krupne promene na čelu države.
To je, simbolično, izrekao na velikoj sceni Sava centra, baš ispod ogromnog natpisa „Promene“, pozdravljen gromoglasnim aplauzom svojih pristalica, ali i saveznika iz opozicije.
- Prete nam političari koji su uvrede za Srbiju, koji su pogazili sve zakletve i demokratska pravila - nastavio je vođa SNS. - Ali, ne mogu nam ništa. U toj borbi računamo na sve koji veruju da moralni zakon nisu reči koje se zaboravljaju posle ustoličenja. Hoćemo da uredimo državu, iskorenimo kriminal, razbijemo narkobande. Hoćemo da budemo ponosni i najbolji saradnici Rusije i najbolji članovi EU.
Gledajući ka prvom redu, gde su sedeli Vojislav Koštunica, Velimir Ilić i Ištvan Pastor, Nikolić je otvorio karte:
- Ovde su oni koji žele i mogu da sarađuju sa nama. Hoćemo normalnu Srbiju. Nemamo neprijatelje. Imamo samo one koji nam još nisu prišli.
Nikolić je poručio i da će Kosovo zauvek ostati Srbija i da nikakve pretnje to neće moći da izmene.
Klupko sumnjičenja koje se mesecima obmotavalo oko buduće saradnje SNS i DSS presekao je Koštunica, koji se prvi put pojavio na nekom skupu naprednjaka, i koga su dočekale ovacije:
- Srbiji su potrebne promene. Narod hoće da živi u snažnoj, celovitoj i pravno uređenoj državi. Ništa manje i ništa više od toga - kazao je predsednik DSS.
Na binu je izašao i Velimir Ilić:
- Cvetkoviću i Tadiću, pamet u glavu, nemojte olako shvatati Srbiju koja ćuti - vikao je za govornicom Ilić.
Među zvanicama bio je i lider SVM Ištvan Pastor, koji je, kako je rekao, uzvratio posetu.
- Došao sam otvorenog srca, a siguran sam da će mnogi tražiti da se opravdam. Između nas postoje znatne razlike, ali smo u jednom podudarni, jer Srbiju shvatamo kao svoju državu. Počeli smo da gradimo komunikaciju sa SNS i siguran sam da u to vredi uložiti.
Da su se naprednjaci elegantno izvukli iz radikalske ljušture najbolje pokazuje to što im je na konvenciju došao skoro ceo diplomatski kor.
Ugostili su ambasadore Angole, Grčke, Iraka, Kipra, Kube, Japana, Rumunije, Rusije, Španije i Švedske. Bili su tu i diplomatski predstavnici Bugarske, Velike Britanije, Amerike, Nemačke, Kine...
Očigledno je i da SNS strpljivo ruši bedeme među partijama, pa su se u dvorani našli i Zoran Dizdarević, iz SDPS, i Aleksadar Čotrić, iz SPO.

CVIJAN DO KNEŽEVIĆA
Na konvenciji je za lidera stranke i formalno izabran Tomislav Nikolić, a za njegovog zamenika Aleksandar Vučić. Oformljeno je i novo predsedništvo, u kome će sedeti 30 funkcionera. Među njima su i novopečeni naprednjaci Goran Knežević, Vladimir Cvijan i Zoran Milanović, kao i ranije pridošlice Bojan Dimitrijević, Radoš Ljušić i glumac Tihomir Arsić. Izabran je glavni odbor od 400 članova.

PASTOR PREVODIO
Skup je pozdravio i Zoltan Nogradi iz mađarske partije Fibes. Zbog zbunjenosti devojke koja je trebalo da prevodi u pomoć je pritekao Ištvan Pastor. Pročitano je i pismo podrške
Jedinstvene Rusije, koja sa SNS treba da potpiše i ugovor o partnerstvu.

http://www.novosti.rs/code/navigate...Srbiju&kword_add=sns, srpska napredna stranka
 
0501-Bosko-Karanovic.jpg


0502-Bosko-Karanovic.jpg


0503-Bosko-Karanovic.jpg


0504-Bosko-Karanovic.jpg


0505-Bosko-Karanovic.jpg


0507-Bosko-Karanovic.jpg


0508-Bosko-Karanovic.jpg


0514-Bosko-Karanovic.jpg


0515-Bosko-Karanovic.jpg
 
Neka učini prvi korak ka normalnoj Srbiji tako što će se povući da peče rakiju u svom selu. Čoveku koji izda kuma koji je u zatvoru nije mesto u javnom životu niti zaslužuje da se o njemu govori.

Pazi, mogao bih da ti odgovorim na to, ali mislim da bi bilo koji smislen odgovor bio zaista prekomplikovan za tvoj procesor i radnu memoriju, a moj hard-disk je osetljiv na viruse.
 
Pazi, mogao bih da ti odgovorim na to, ali mislim da bi bilo koji smislen odgovor bio zaista prekomplikovan za tvoj procesor i radnu memoriju, a moj hard-disk je osetljiv na viruse.

Mogao bi da odgovoriš ali ne i da opravdaš dotičnog Nikolića pa si našao da se razmećeš početničkom računarskom terminologijim na političkom forumu :mrgreen: :zcepanje: Samo napred, sve je jasno :whistling:
 
Kako smoreno deluju ambasadori na onoj slici.U stilu 'sta ovi zanovetaju,ionako će na mig kod nas po instrukcije'.Utrenirani bolje od Botine ekipe.Zoom sliku,lepo se vidi,englezu tamponi iz uveta vire.Pametan cova,nije lud da sluša kojestarije.Al' fini neki ljudi,bar su došli da ispoštuju protokol.
 
Kako biste iskazali, ovde, u nekom od postova, računicu sabiranja glasova ili procenata tako da to bude veće od dosadašnje INSTITUCIJE i njegovog DS-a (sa sve koalicijom) a da nema Tome Grobara i SNS-a ?

Ako vam to ne krene za rukom, pod uslovom da ste realni i da se ne zayebavate, napišite ovde :

"Mi volimo Botu i DS i nećemo da ga menjamo. Dajemo mu podršku za lukavi plan koji ima čak do 2020." :lol:
 

Back
Top