Opet krece

Arkania

Poznat
Poruka
9.069
Evo ovaj tekst sam bas procitao na krstarici tj na vestima.
Zdravstvene službe u gradu Puningu u južnoj Kini planiraju da sterilišu oko 10.000 ljudi tokom sledeća četiri dana, kao deo programa za kontrolu populacije, prenosi "Skaj Njuz".

Kampanja će biti sprovedena kod ljudi koji već imaju najmanje jedno dete.

Vlasti su spremile oštre mere kojima će primorati na sterilisanje sve one koji se pobune.

Kineski mediji prenose da su mnogima koji su se usprotivili, vlasti zarobile roditelje ili druge rođake. Stotine ljudi u Puningu su već zarobljene.
Stara stvar sa pocetka 30-tih godina i nacistickog zahuktavanja o arijelovskog rasi.Takodje u isto vreme i amerikanci su radili iste stvari po osnovi ruzan si,ili im se nesvidas ne mozes imati decu.
Samo je pitanje kad ce pokucati na vasa vrata (inspekcija koja ce gledati vas).:evil:
 
izuzetno. nemaju dovoljno hrane, prostora, ma niceg... jel tebi humano da radjaju decu - buduce prosjake koji ce raditi za 2$ mesecno?
a kad vec mnogi ne koriste kontracepciju, ovo je verovatno jedino resenje, stim sto mislim da je vest preuvelicana...
Ti reci kako hoces ali velike stvari i promene uvek krecu od sitnica.Nije bitno to sto radjaju decu to je njihov izbor a ne tvoje misljenje.Ako cemo tako to bi bilo kao kad bi nasa vlada pocela prvo sa romima,pa niza klasa i jednog dana dodjes ti na tapetu.
 
Evo ovaj tekst sam bas procitao na krstarici tj na vestima.
Zdravstvene službe u gradu Puningu u južnoj Kini planiraju da sterilišu oko 10.000 ljudi tokom sledeća četiri dana, kao deo programa za kontrolu populacije, prenosi "Skaj Njuz".

Kampanja će biti sprovedena kod ljudi koji već imaju najmanje jedno dete.

Vlasti su spremile oštre mere kojima će primorati na sterilisanje sve one koji se pobune.

Kineski mediji prenose da su mnogima koji su se usprotivili, vlasti zarobile roditelje ili druge rođake. Stotine ljudi u Puningu su već zarobljene.
Stara stvar sa pocetka 30-tih godina i nacistickog zahuktavanja o arijelovskog rasi.Takodje u isto vreme i amerikanci su radili iste stvari po osnovi ruzan si,ili im se nesvidas ne mozes imati decu.
Samo je pitanje kad ce pokucati na vasa vrata (inspekcija koja ce gledati vas).:evil:

Odlicno zapazanje. Bas sam pre neki dan pogledao film ili tekst sa neke od tema, mislim sa ovog podforuma, kako je kineski rezim zapravo krajnje uspesan model Novog svetskog poretka. Naime jedan od proklamovanovanih ciljeva istog je da se broj stanovnika sveta drzi na 500 miliona, to je cak i javno postavljeno na nekim kamenim blokovima. Mrzi me sad da trazim, ali dostupno je negde na forumu.
Mislim da je sada jasno da je ovo samo sprovodjenje tog cilja - svim raspolozivim sredstvima.

O tome zapravo i upozoravaju svi ljudi koji o tome pisu, i ne zaboravimo da se to koliko sutra moze desavati i ovde (i verovatno svuda po svetu).

Dakle kako je vise puta naglaseno na svakom od nas je da se presabere i vidi sta ce i kud ce, tj jedini nacin da se izborimo protiv NWO je dovoljan broj samosvesnih i hrabrih ljudi koji nece ici logikom "kud svi tu i mali mujo" i "daj sta das" - "bolje vrabac u ruci"... Znaci "u se" i nepotkupljivost. Mada kad pogledam ljude oko sebe. a i sire, sve mi se cini da je to SF. :sad2:
Konformizam, povodljivost i glupost uzimaju i maha i danak
 
Ti reci kako hoces ali velike stvari i promene uvek krecu od sitnica.Nije bitno to sto radjaju decu to je njihov izbor a ne tvoje misljenje.Ako cemo tako to bi bilo kao kad bi nasa vlada pocela prvo sa romima,pa niza klasa i jednog dana dodjes ti na tapetu.

kakve promene? misteriozne? natprirodne? i cekaj, otvorio si temu pun kritika za tu odluku a sad ti je to "sitnica"? :roll:
ako cemo tako, vezano za radjanje dece, ako nemam para necu da ga rodim. msm, zamisli da zivis u kartonskoj kutiji sa petoro dece, mamom, tatom, bratom i njegovom familijom koja je za plus minus jedan u odnosu na tvoju... tebi je to normalno? ili bi ti bilo normalno da rodis dete a da znas da nemas cime da ga prehranis. msm imas dva dolara mesecnu platu, znas da neces moci da mu obezbedis ni antibiotik a da ne pricam o pelenama i ostalom. onda ces ga sa 5-6 zaposliti kod tvog sefa da zajedno skupljate pet ambalazu, ili ces ga postaviti na neki prometni semafor da iskuka tri vekne hleba danas... umesto u skolu poslaces ga na ulicu jer nemas kintu za skolovanje. i on ce sutra kad poraste roditi istu takvu decu i sve do u nedogled... ebga ja nisam za to.
 
Ti reci kako hoces ali velike stvari i promene uvek krecu od sitnica.Nije bitno to sto radjaju decu to je njihov izbor a ne tvoje misljenje.Ako cemo tako to bi bilo kao kad bi nasa vlada pocela prvo sa romima,pa niza klasa i jednog dana dodjes ti na tapetu.


Pogresno si napisao. Stavljas sve Rome u jedan kos. Postoji fascinantna stvar koju verovatno nisi znao, zanimisli, ima Roma koji rade!!!! Strasno, zamisli ti to!!! Ovde nije rec o Romima vec o zemlji koja ce ako se nastavi sadasnjim tempom za 20tak godina imati blizu 2milijarde ljudi, ako ne i vise.
Sto se sterilizacije tice ja je podrzavam. Podji samo od predpostavke da u svakom gradu imas familija cije je glavno zanimanje prosjacenje. Postoje slucajevi gde iznajmljuju decu ( bebe ) kako bi izazvali saosecanje. Meni npr nije ok da jedna porodica ima 5-oro ili vise dece a nema sredstava da izdrzava sebe. Prosetaj malo gradom, siguran sam da ces naci barem 5 "napustenih" zgrada/kuca u kojima zive ulicari. Kuce bez vode, struje... Ti ulicari vrse nuzdu u toj kuci, zive u nehigijenskim uslovima, lepo mesto za razmnozavanje pacova, i ko zna kakvih bolesti. Da li bi ziveo pored neke takve kuce? Prosjacenje je u Srbiji prevazislo sve moguce granice, sednes u kafic i za 60tak min pridje ti 10+ prosjaka. Babe koje hoce da gataju, bolesnici koji imaju problema sa srcem a u ruci nose kutiju Ranisana tvrdeci da je to lek za srce, raznoraznih osoba koje skupljaju prilog za bolesnu sestru, majku, brata.... Dokle vise!!!!
A zamisli da Srbija ima oko 10miliona ljudi, pomnozi to 150puta pa pogledaj kakvo je stanje u Kini....
 
Poslednja izmena:
ljudsko iskustvo je nezamenljivo...svako...od svakog.
neiskustvo je vec druga stvar,tome danak placa vecina,izmedju ostalog i kroz neplaniranu trudnocu...
..ali potom mudri-bez duha iznalaze `radikalska` resenja,`vec vidjena`,itd....bz uvrede,ali ovde sta sam procitao od nekih kao komentar je teski kreten_look......:roll:
 
Poslednja izmena:
Politichar ili politichari koji bi u Srbiji doneli takav zakon bili bi sterilisani... karabinom. Oni ce meni da uskrate pravo na potomstvo... :evil: ... da im je*em mater bezobraznu... :evil:
 
jes, ali ja za razliku od tog kineza imam cime da prehranim svoju decu, pa cak i da pomognem nekima da prehrane svoju. a taj svaler, napravi petoro a nema hrane ni za sebe.
Ti to govoris ko da oni sterilisu samo siromasne sto je isto greh kao i da sterilisu bogate.Ali u ovoj prici se radi o nasumicnioj srednjoj klasi gradjana.Koji mogu da priuste da imaju jos 3 dece.
Ovim nepravim razliku izmedju bogatih i siromasnih ili ovakvih ili onakvih.
 

Back
Top