Протест Бугара у Босилеград.

Па изгледа оно што ми трпимо од Грке,на путу према Еуропских интеграција,Србија че трпети од Бугаре.
http://www.vmro.bg/index.php?option...id=159:2010-04-23-09-16-38&catid=1:latestnews
__________________

M kakve bre zapadne pokrajine Bugarske? To samo mogu da sanjaju...
I onako njih niko ne slusa i niko ih ni za sta ne pita, tako da mogu samo da sanjaju i dalje da pricaju bajke za malu decu.
 
M kakve bre zapadne pokrajine Bugarske? To samo mogu da sanjaju...
I onako njih niko ne slusa i niko ih ni za sta ne pita, tako da mogu samo da sanjaju i dalje da pricaju bajke za malu decu.

Не потцењуј БГ политику.Они од обичне бракоразводне парнице могу да направе меџународни инцидент.Користиче сваку ситницу јер од кад су у ЕУ мисле да могу да ухвате орлова.....
 
Не потцењуј БГ политику.Они од обичне бракоразводне парнице могу да направе меџународни инцидент.Користиче сваку ситницу јер од кад су у ЕУ мисле да могу да ухвате орлова.....

Ne potcenjujem ja njihovu politiku. Zna se da se njohova politika zasniva na manipulacijama, propagiranju lazi, falsivikovanje i prekrajanje istorije i obrtanje cinjenicnog i realnog stanja u njihovu korist. Mada njih i onako niko ni za sta ne pita i ne ceni njihovo misljenje i ne slusa u EU, tako da im je ovog puta sve to uzalud...
 
Ne potcenjujem ja njihovu politiku. Zna se da se njohova politika zasniva na manipulacijama, propagiranju lazi, falsivikovanje i prekrajanje istorije i obrtanje cinjenicnog i realnog stanja u njihovu korist. Mada njih i onako niko ni za sta ne pita i ne ceni njihovo misljenje i ne slusa u EU, tako da im je ovog puta sve to uzalud...
Ne plasim se ja njihove politike vec nase. Ovo treba uzeti za ozbiljno.
 
Pa vidis da nastavlja sa provokacijama.
Otvara teme gde moze da blati Bugare.
U vecini tih pogranicnih mesta Srbi,Bugari i Romi zive bez problema.
Postoje par likova koji nekad naprave neki incident sto je veoma,veoma retko.

Nemoj da mislis da ga branim, ali nisi u pravu. Kad su Bugaras i Crni Bugarin otvarali teme o Makedoncima i pljuvali ih i ponizavali, tebi je to bilo u redu.
Ne mislim da je otvaranjem ove teme provocirao, svaka tema je tu da diskutujemo, a ti ako mislis da te on provocira, nemoj da ulazis na tu temu i diskutujes, onda nema koga da provocira.
 
U vecini tih pogranicnih mesta Srbi,Bugari i Romi zive bez problema.
Postoje par likova koji nekad naprave neki incident sto je veoma,veoma retko.
Bugarima ne bi bilo prvi put da posegnu za nasom teritorijom. Dovoljno da se potpali masa i da imamo stalo zariste zbog koga cemo dobijati packe iz eu.
Srbi mirno zive i s Madjarima a opet smo prozivani za medjunac.incidente. ;)
Ovo treba saseci u korenu. :mrgreen:
 

Back
Top