Institucija ima PLAN

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je danas u Nišu da državno rukovodstvo ima plan za izlazak iz krize i dodao da zna da je građanima izuzetno teško.

„Građane Srbije želim da obavestim da imamo potpuno jasan plan za izlazak iz krize. To je plan do 2020. godine koji će biti završen u narednim mesecima. Mi ćemo pred građane izaći s tim planom i tražićemo podršku za njegovu realizaciju”, rekao je Tadić u Skupštini grada Niša.

On je kazao da nije slučajno došao u Niš da poruči građanima Srbije: „Mi imamo plan kako Srbiju da izvedemo iz krize”.

„Jasno ću reći izuzetno nam je teško i imamo ogromna iskušenja. Ubeđen sam da možemo da prevaziđemo ove teškoće. Znam da je građanima izuzetno teško, uživljavamo se u sve teškoće koje danas pogađaju naše građane i delimo probleme sa kojima se oni suočavaju”, rekao je Tadić.
. (Beta)


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je danas u Nišu da državno rukovodstvo ima plan za izlazak iz krize i dodao da zna da je građanima izuzetno teško.

„Građane Srbije želim da obavestim da imamo potpuno jasan plan za izlazak iz krize. To je plan do 2020. godine koji će biti završen u narednim mesecima. Mi ćemo pred građane izaći s tim planom i tražićemo podršku za njegovu realizaciju”, rekao je Tadić u Skupštini grada Niša.

On je kazao da nije slučajno došao u Niš da poruči građanima Srbije: „Mi imamo plan kako Srbiju da izvedemo iz krize”.

„Jasno ću reći izuzetno nam je teško i imamo ogromna iskušenja. Ubeđen sam da možemo da prevaziđemo ove teškoće. Znam da je građanima izuzetno teško, uživljavamo se u sve teškoće koje danas pogađaju naše građane i delimo probleme sa kojima se oni suočavaju”, rekao je Tadić.
. (Beta)


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Trla baba lan, da joj prodje dan. :whistling:
 
Sjajno predsedniče!

Kad poče kriza devedeset i neke imadoh dvadesetak leta, dođe peti oktobar, dođe trideseta!

Ponadah se biće bolje kad ne lezi vraže, umesto izlaska iz krize samo se krade i laže!

Evo novog obećanja za pačiće male, 2020 izlazimo iz krize ko od šale!

A ja cu imati pedeset godina
PREDSEDNICE, BRALE!
(Petar Petrovic, 23. april 2010 17:50)

hahaaa!!!!
Al napljuvase instituciju na sajtu B92.
 
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je danas u Nišu da državno rukovodstvo ima plan za izlazak iz krize i dodao da zna da je građanima izuzetno teško.

„Građane Srbije želim da obavestim da imamo potpuno jasan plan za izlazak iz krize. To je plan do 2020. godine koji će biti završen u narednim mesecima. Mi ćemo pred građane izaći s tim planom i tražićemo podršku za njegovu realizaciju”, rekao je Tadić u Skupštini grada Niša.

On je kazao da nije slučajno došao u Niš da poruči građanima Srbije: „Mi imamo plan kako Srbiju da izvedemo iz krize”.

„Jasno ću reći izuzetno nam je teško i imamo ogromna iskušenja. Ubeđen sam da možemo da prevaziđemo ove teškoće. Znam da je građanima izuzetno teško, uživljavamo se u sve teškoće koje danas pogađaju naše građane i delimo probleme sa kojima se oni suočavaju”, rekao je Tadić.
. (Beta)


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Cekaj bre, vidi sta bre on prica, imamo plan, pa plan bice zavrsen u narednim mesecima...:dash:
 
Ovo znaci -USKORO IZBORI- ...recimo do pocetka zime 2010.


Poceli su sa ovom shatro pricom kako oni imaju PLAN.......pa zasli malo na jug gde je glad samo takva....obecavaju kule i gradove.....zatim do zime zavaljuju Telekom i te pare ulazu u izbornu kampanju.
 
MilosNis
Petak, 23. 04. 2010. 22:49h
neregistrovan korisnik
na ovu temu ima broj Komentara: 189 i sve sam ih procitao! Ne postoji niti jedan komentar koji brani Tadica i DS, mislim da to dovoljno govori o uspesnosti njegove vlade i o rezultatima na sledecim izborima! Cak su i Nevenovi komentari puni pluseva sto je zaista znak za alarmantno stanje u vladajucoj koaliciji! Ne znam kojom magijom i kojom lazi planiraju da zavedu ovaj narod da glasa za njih na sledecim izborima?!

hahaha
 
Ova poruka im je ista kao i sve u poslednjih ihahaj.

''Mi imamo sve isplanirano, sve što je potrebno je da vi glasate za nas još jednom!''

Neverovatno da imaju muda za takve izjave. Mada, ko zna, verovatno im je jasno da nije ovaj narod naročito pametan.
 

Back
Top