Glee-Glee-Glee-Glee-Glee

Obozavam Glee i TVP! :D
U sredu sam gledao najnoviju epizodu! Nijedna serija od ocajnih domacica me nije toliko privukla, a TVP je najbolje od svega sto se sada radi sa vampirima! xD
Poslednje 2 epizode su ubedljivo najbolje otkad se serija snima! Jedva cekam novu epizodu sutra! :))
 
hahaah...bas sam sad odgledao novu epizodu TVP, bas je jaka i mng me je bilo zao za Katherine! :D
A nervira me brate sto je kao iz Bugarske a zapravo poreklo vampira se vezuje za nasu zemlju, rec "vampir" je ejdini srpski internacionalizam, nmg da verujem da se ni u jednom filmu ni seriji ne spominje nasa zemlja :@ :D
 
hahaah...bas sam sad odgledao novu epizodu TVP, bas je jaka i mng me je bilo zao za Katherine! :D
A nervira me brate sto je kao iz Bugarske a zapravo poreklo vampira se vezuje za nasu zemlju, rec "vampir" je ejdini srpski internacionalizam, nmg da verujem da se ni u jednom filmu ni seriji ne spominje nasa zemlja :@ :D

njeno poreklo se vezuje za bugarsku...verovatno je to zato sto je i sama glumica bugarka....
a poreklo vampira, uopsteno...iliti poreklo The Originals se ne pominje uopste :P
 

Back
Top