Ima li smisla....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
.....cuvati dete u prisustvu zdrave i prave majke? Pita jedna bebisiterka, jer svi znamo da su deca sasvim drugacija kada su sa nama "bebisiterkama" i kada je u blizini mama?

Pa ako je vec uposlila bebisiterku majka sigurno misli da ima smisla, a u ovom slucaju je i najvaznije sta ona misli.
Uz svo postovanje, mislim da bebisiterka treba da radi i odradi svoj posao najbolje kako ume i naravno za taj trud dobije adekvatnu nagradu a u razloge zbog kojih porodica donosi ovakve ili onakve odluke ne treba da ulazi.
 
.....cuvati dete u prisustvu zdrave i prave majke? Pita jedna bebisiterka, jer svi znamo da su deca sasvim drugacija kada su sa nama "bebisiterkama" i kada je u blizini mama?

Dobroj bebisiterki prisustvo majke ne bi trebalo da predstavlja problem, jer je plaćena da čuva dete. Ako majci rođeno dete predstavlja problem u prisustvu bebisiterke, to onda nju treba da brine.
Ono što meni nije jasno je potreba za bebisiterkom ako je majka prisutna i očigledno slobodna. To mi dođe kao iz pomodarstva više nego iz potrebe.
 
Ne uzimaju majke tek tako nekoga da im cuva dete:rumenko:
Ne razumem tu osobu koja cuva dete.Zasto joj smeta prisustvo majke.
To je njen posao i tako treba da gleda na to.Ane da razmislja zasto,zbog cega itd...
Ili radi ili ne zalazi kod poslodavca u intimu:whistling:
 
Normalno da jeste.
E malo malo pa daj da opljujemo neku majku da je majka - nemajka! :roll:
Kako moze da uradi ovo, ono..
Mozda zena ima blizance (hipoteticki pricam) koji imaju 2, 3 god i ne moze na 2 srane odjednom, sto je do zakona prirode a ne do nje!
Ili kao sto je mene posle 3 god samo otac nosio jer mi je majka posle porodjaja imala 45 kg i prosto fizicki nije mogla da nosi dete od 15 kg u 4, 5 god koje bi povremeno kukalo da se uzme.
 
Meni nije jasno sto se bebisiterka buni protiv prisustva majke.
Jel to zahteva drugaciji tretman deteta???
Mora da se bude aktivan puno radno vreme?
Ne moze da se pusti crtac i da se telefonira ?

Besmisleno je pricati o tome ima li smisla...ako je neka zena procenila da joj je pomoc neophodna onda - IMA SMISLA ...i ko smo mi da joj sudimo...

Ko je pa bebisiterka da joj sudi ????
 
pa šta?

oće žena kod frizera možda da ide, kod kozmetičarke, na kafu sa drugaricom:manikir:...ne može dete da vucara svuda sa sobom...

nije ni mene moja majka, pa mi ništa nije falilo...zamislite...:lol::lol::lol:
 
.....cuvati dete u prisustvu zdrave i prave majke? Pita jedna bebisiterka, jer svi znamo da su deca sasvim drugacija kada su sa nama "bebisiterkama" i kada je u blizini mama?

Sad se nešto mislim, da sam majka, šta će mi bebisiterka ako sam ja kod kuće?:confused:..drugo je to da treba da radim ili negde da odem...ovako da plaćam nekoga a ja sedim kod kuće to je čisto bacanje para.
 
Sad se nešto mislim, da sam majka, šta će mi bebisiterka ako sam ja kod kuće?:confused:..drugo je to da treba da radim ili negde da odem...ovako da plaćam nekoga a ja sedim kod kuće to je čisto bacanje para.
ne vidim gdje je u uvodnom postu navedeno da majka "sjedi kod kuce", samo da je "prava i zdrava"
jelte - psihofizicki sposobna da brine o djetetu

na drugoj strani, ako je zena "prava i zdrava", onda mora da joj nije potrebna ni spremacica, ni bejbisiterka, ni pomoc od strane ostalih clanova kuce, ni posao, ni hobiji, ni privatan zivot, ni prijatelji ni vrijeme za sebe,
da ne "sjedi uzalud" :think:
pa šta?

oće žena kod frizera možda da ide, kod kozmetičarke, na kafu sa drugaricom:manikir:...ne može dete da vucara svuda sa sobom...

nije ni mene moja majka, pa mi ništa nije falilo...zamislite...:lol::lol::lol:
a zato si ti tako divlja ni ne vOspitana... :rumenko:
 
ne vidim gdje je u uvodnom postu navedeno da majka "sjedi kod kuce", samo da je "prava i zdrava"
jelte - psihofizicki sposobna da brine o djetetu

na drugoj strani, ako je zena "prava i zdrava", onda mora da joj nije potrebna ni spremacica, ni bejbisiterka, ni pomoc od strane ostalih clanova kuce, ni posao, ni hobiji, ni privatan zivot, ni prijatelji ni vrijeme za sebe,
da ne "sjedi uzalud" :think:

a zato si ti tako divlja ni ne vOspitana... :rumenko:


Da sedi kod kuce, stalno je za netom i JAKO JE BOGATA, milsim ima novca, i ne radi........definitivno!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top