Da li je vec kasno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko uspeo da otvori nov i uspesan forum u zadnjih godinu dana uprkos Facebook-u i koji je to forum?

Nikad nije kasno, verovatno neces da ponovis uspeh. Ali zaraditi para mozes...

Ja znam barem 10 projekata koji su poceli posle fb i od kojih ljudi zive... Jedan vredi par miliona dok drugi donose od 500 do 10 000e mesecno... Znam da je jedan bio profesor i zbog toga je ostavio posao. Ali radi i radi a ne samo napravis i ostavis i cekas pare..

Cak sam cuo pricu kako su tvorci fb prvih dana glumili ribe na tom sajtu kako bi privukli sto vise clanova.Pisali sa njima, po chatovima zvali ljude da se uclane....
 
Digla raja kuku i motiku...

vBulletin košta 200€ + hosting + 2 domena + radio streaming, malo mi je čudno da forum koji ima slabu posetu može da zaradi toliko...

jock hosting... vps
raz_012.gif

preseljen sa shared hostinga pre mesec dana...

ma sve mi čudno
raz_097.gif
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uspeo da otvori nov i uspesan forum u zadnjih godinu dana uprkos Facebook-u i koji je to forum?

Zapravo nema to nikakve veze sa facebookom, on jeste popularan i sve ali forum je drugo . Mislim da je krstarica najposeceniji forum u Srbiji ali mislim da je to zbog originalnosti, i zbog raznolikosti .... Cinjenica je da je ostatak foruma samo neuspeli pokusaj da se osnuje nesto tipa krstarice .. I to se uglavnom postize, "kradjom" tema, njihovih imena, pa cak i naziva pdf-a :eek:

;)
 
Sta se dogodilo sa mojim postovima???:hahaha::hahaha::hahaha:Sad tek imam razloga za slatki smeh.:hahaha::hahaha::hahaha:

Reklamiranje drugog foruma, što je Pravilnikom zabranjeno. Lično sam prijavila poruke.
Smej se do mile volje ali bez linkova koji vode ka drugim forumima i priče o istima ;) :mrgreen: Ovo je forum o web dizajnu, slobodna si da vodiš diskusiju o dizajnu, idejama i tehničkim rešenjima a promociju tog foruma preskoči. Doći će ljudi i bez agitovanja ovde, ako je zaista toliko dobar :whistling:
 
Reklamiranje drugog foruma, što je Pravilnikom zabranjeno. Lično sam prijavila poruke.
Smej se do mile volje ali bez linkova koji vode ka drugim forumima i priče o istima ;) :mrgreen: Ovo je forum o web dizajnu, slobodna si da vodiš diskusiju o dizajnu, idejama i tehničkim rešenjima a promociju tog foruma preskoči. Doći će ljudi i bez agitovanja ovde, ako je zaista toliko dobar :whistling:

ok znamo :) ne ljutimo se... normalno da ce te da obriste :)
 

Zapravo nema to nikakve veze sa facebookom, on jeste popularan i sve ali forum je drugo . Mislim da je krstarica najposeceniji forum u Srbiji ali mislim da je to zbog originalnosti, i zbog raznolikosti .... Cinjenica je da je ostatak foruma samo neuspeli pokusaj da se osnuje nesto tipa krstarice .. I to se uglavnom postize, "kradjom" tema, njihovih imena, pa cak i naziva pdf-a :eek:

;)

:worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top