Tadić: Nećemo dozvoliti stvaranje atmosfere beznađa

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Tadić: Nećemo dozvoliti stvaranje atmosfere beznađa 23. april 2010. 16:47 ( Izvor: Tanjug )
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je u Nišu da neće dozvoliti da se u Srbiji stvara atmosfera beznađa, jer ona ne može doprineti izlasku iz krize i ne može doneti nova radna mesta i investicije. Postoje oni koji podstiču nezadovoljstvo u javnosti u Srbiji, rekao je Tadić, nakon potpisivanja memoranduma o razumevanju Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja, Grada Niša i korejske kompanije "Jura" o gradnji nove fabrike u Donjem Međurovu. Prema Tadićevim rečima, pojedine političke stranke pokušavaju da iskoriste ekonomsku krizu za svoje ciljeve. Tadić je rekao da vlast treba kritikovati, ali da stvaranjem atmosfere beznađa ljudi ne mogu da rade punom snagom. Nije tačno da su svi političari korumpirani, lopovi i kriminalci, naveo je Tadić. On je podsetio da je ispunio sve što je do sada obećao, uključujući viznu liberalizaciju i podnošenje kandidature za članstvo u EU, navodeći da će putni Koridor 10 biti završen za dve godine. To je odgovor na pitanje na čemu zasnivam uverenje da će mi građani verovati, uprkos tome što teško žive, istakao je Tadić.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=58642&Itemid=26

Dakle. rekao je... da nisu svi politicari korumpirani lopovi i kriminalci...nisu svi... to je nesto malo manje nego svi, u suprotnom bi bilo logicno da kaze,,, vrlo mali broj ili samo mali broj politicara su korumpirani, lopovi i kriminalci! Znaci priznao je ono sto mi vec odavno znamo skoro svi politicari su korumpirani, lopovi i kriminalci! Kada ja to kazem ili napisem na forumu rizikujem da budem kaznjen ili banovan i da mi tema bude zatvorena pa cak i obrisana ali kada to kaze jedan sef drzave i to demokratski sef demokratske drzave to onda ima odredjenu pa cak i veliku moralnu, politicku i pravnu tezinu i naravno u skladu sa time povlaci i odredjene moralne, politicke i svakako i zakonske konsekvence!

I to nije sve, idemo dalje sa pravnom analizom i komentarima Tadicevih izjava...!
 
Tadić: Nećemo dozvoliti stvaranje atmosfere beznađa 23. april 2010. 16:47 ( Izvor: Tanjug )
Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je u Nišu da neće dozvoliti da se u Srbiji stvara atmosfera beznađa, jer ona ne može doprineti izlasku iz krize i ne može doneti nova radna mesta i investicije. Postoje oni koji podstiču nezadovoljstvo u javnosti u Srbiji, rekao je Tadić, nakon potpisivanja memoranduma o razumevanju Ministarstva ekonomije i regionalnog razvoja, Grada Niša i korejske kompanije "Jura" o gradnji nove fabrike u Donjem Međurovu. Prema Tadićevim rečima, pojedine političke stranke pokušavaju da iskoriste ekonomsku krizu za svoje ciljeve. Tadić je rekao da vlast treba kritikovati, ali da stvaranjem atmosfere beznađa ljudi ne mogu da rade punom snagom. Nije tačno da su svi političari korumpirani, lopovi i kriminalci, naveo je Tadić. On je podsetio da je ispunio sve što je do sada obećao, uključujući viznu liberalizaciju i podnošenje kandidature za članstvo u EU, navodeći da će putni Koridor 10 biti završen za dve godine. To je odgovor na pitanje na čemu zasnivam uverenje da će mi građani verovati, uprkos tome što teško žive, istakao je Tadić.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=58642&Itemid=26

Dakle. rekao je... da nisu svi politicari korumpirani lopovi i kriminalci...nisu svi... to je nesto malo manje nego svi, u suprotnom bi bilo logicno da kaze,,, vrlo mali broj ili samo mali broj politicara su korumpirani, lopovi i kriminalci! Znaci priznao je ono sto mi vec odavno znamo skoro svi politicari su korumpirani, lopovi i kriminalci! Kada ja to kazem ili napisem na forumu rizikujem da budem kaznjen ili banovan i da mi tema bude zatvorena pa cak i obrisana ali kada to kaze jedan sef drzave i to demokratski sef demokratske drzave to onda ima odredjenu pa cak i veliku moralnu, politicku i pravnu tezinu i naravno u skladu sa time povlaci i odredjene moralne, politicke i svakako i zakonske konsekvence!

I to nije sve, idemo dalje sa pravnom analizom i komentarima Tadicevih izjava...!


Nisi ti njega dobro razumeo.
Rekao je da su oni krimosi i da mogu da nam rade šte hoće, a mi im ne možemo ništa.
Osilili su se kao nekadašnji JUL.
 
Znaci tako... "Nije tačno da su svi političari korumpirani, lopovi i kriminalci", naveo je Tadić... nije tacno da su svi, to znaci da vecina jeste!

Ali Boris Tadic nije rekao ni koji to jesu ni koji to nisu, sto opet znaci da je optuzio sve politicare u Srbiji i naravno sebe! On nije rekao da on nije korumpiran, da nije lopov i da nije kriminalac... posto je izneo tako nedefinisanu optuzbu uvijenu u konstataciju, svako od nas moze da kaze slusaj Tomo Nikolicu i ti Cedo Jovanovicu i ti Borise Tadicu i ti i ti i ti... ti si korumpiran i lopov si i kriminalac si!

Bas tako sada mogu sasvim jasno i nedvosmisleno da napisem Boris Tadic je korumpiran i lopov i kriminalac i ko zna sta jos!

I to nije sve... idemo dalje!
 
pa zar upravo vlast nije ta koja stvara osecaj beznadja...???
secate li se prica od 5 oktobra...?? kako bi..???
da se zemlja oporavi mora se uraditi---pa znate sta su vec pricali...pa onda nemojte ocekivati odmah bolji zivot...pa obecavamo vam da je 2009 godina ta godina u kojoj ce srbija grbiti krupnim koracima napred i kad ce se videti znacajniji pomaci u rasti standarda...dinkic proceni da cemo krajnjji rok 2009 biti razvijena zemlja....
i gde smo sada...???
GDE JE ELDORADO...???
koliko zivota treba da zivim pa da osetim napredak...???
ovo do sada JE OCITI PAD...
 
@Boris Tadic izjavio, "Nisu svi politicari korumpirani, lopovi i kriminalci" !!!


Samo je on :D

Pa nije se ogradio i nije rekao da nije a posto nije rekao ni ko jeste za mene su svi iz DS i LDP i G17 i LSV itd...ukljucujuci i Borisa Tadica licno, korumpirani, lopovi i kriminalci!

A ako Boris Tadic misli da je nevin onda neka jasno i po imenu optuzi nekoga za koga misli da je kriv, pa nek se hapse medjusobno i teraju po sudovima!

I neka promeni ekipu koja mu pise govore... ova ga ukopava nacisto, pocinjem da verujem kako mu iz nekog razloga to rade namerno u suprotnom bih morao da se pomirim sa misljenjem kako nam je predsednik drzave glup!
 
To je rekao kao odgovor na onu nasu uobicajenu frazu "Svi su oni isti (lopovi)". Zazvucalo jeste malo glupo ali sta god drugo da je rekao bilo bi jos gore.
Da je rekao da medju politicarima nema lopova, delaovao bi kao Krajisnik kad je 1995. izjavio na tv da nije imao detetu dati pola marke za uzinu.
Da je rekao "Neki politicari su lopovi" zvucalo bi kao da tacno zna i koji su pa bi kao reakcija usledila pitanja na koja nema odgovor, nesto kao "A zasto su tu, zasto nisu u zatvoru"
Tako da je izjavio ono sto je u tom trenutku bilo najmanje glupo.
 
To je rekao kao odgovor na onu nasu uobicajenu frazu "Svi su oni isti (lopovi)". Zazvucalo jeste malo glupo ali sta god drugo da je rekao bilo bi jos gore.
Da je rekao da medju politicarima nema lopova, delaovao bi kao Krajisnik kad je 1995. izjavio na tv da nije imao detetu dati pola marke za uzinu.
Da je rekao "Neki politicari su lopovi" zvucalo bi kao da tacno zna i koji su pa bi kao reakcija usledila pitanja na koja nema odgovor, nesto kao "A zasto su tu, zasto nisu u zatvoru"
Tako da je izjavio ono sto je u tom trenutku bilo najmanje glupo.

Zna on tačno koji su. Pa preCednik je.
Može na bilo kojeg da pokaže prstom, tu nema promašaja.
U talu je.
 
To je rekao kao odgovor na onu nasu uobicajenu frazu "Svi su oni isti (lopovi)". Zazvucalo jeste malo glupo ali sta god drugo da je rekao bilo bi jos gore.
Da je rekao da medju politicarima nema lopova, delaovao bi kao Krajisnik kad je 1995. izjavio na tv da nije imao detetu dati pola marke za uzinu.
Da je rekao "Neki politicari su lopovi" zvucalo bi kao da tacno zna i koji su pa bi kao reakcija usledila pitanja na koja nema odgovor, nesto kao "A zasto su tu, zasto nisu u zatvoru"
Tako da je izjavio ono sto je u tom trenutku bilo najmanje glupo.

Sve u svemu, obrni-okreni, bice da je najpametniji kad cuti... jer cim otvori usta iz njih izlazi nesto nedefinisano!
 
Zna on tačno koji su. Pa preCednik je.
Može na bilo kojeg da pokaže prstom, tu nema promašaja.
U talu je.

Da, ovom svojom izjavom Boris Tadic je optuzio sve politicare u Srbiji da su korumpirani, lopovi i kriminalci, osim onih za koje je izricito rekao da nisu... a jel rekao bar jedno, jedino ime nekog naseg politicara, koji nije korumpiran, lopov i kriminalac!?
 
Dakle pitanje za moderaciju ... ko i zasto mi je promenio naslov teme?


Pocinnjem da sumnjam kako je licno Srdjan Saper prisutan na forumu i to maskiran u nekog moderatora... jer ne verujem da bi Boris Tadic promenio naslov teme cak mislim i da bi se ukljucio u diskusiju i pokusao da objasni neke stavove iz svoje izjave! A Srdjan Saper on ipak radi iz senke!

Taj bi samo mucao:hahaha:

Треба се супротставити свакоме ко шири безнађе. :cool:

Znaci tadicu.
 
slazem se

nije dobra atmosfera beznadja. nemo slucajno da se neko glasilo ili sluzbenik oseti bez nade ili da siri ili da prenosi takve nekakve budalastine. ko se usudi da kvari rezimsku idilu nahebo je jeza u ledja. tajkumi politicki, obicni i kontroverzni treba malo da uzivaju u tesko stecenim (nasim) milijardama

a narod? pa narod zna i ne treba komesari ili vojvode da mu govore kako mu je
 

Back
Top