NAVALILI NA SRBIJU...

jelse meni cini ili svako prolece crnogorci i hrvati hoce da ponovo budemo braca...da im srbi opet ne trebaju za turisticku sezonu...??? a na jesen cemo opet da se pljujemo...

Nije samo zbog turisticke sezone Pajo....

Ima mnogo drugih razloga, mnogo ozbiljnijih...

Svet se danas jako brzo menja....

I nista nije vise kao sto je juce bilo.
 
Не чини ти се пријатељу.
Посебно прича су кроасани. Прошле године је Бг био преплављен билбордима - тако лепа а тако близу + на нашим медијима наши курајбери рекламирају и подстичу летовање у лијепој њиховој. Сад ће бити свега тога још више.
Шта да радимо што је хрватски лоби у Београду изузетно јак ... односно што су наша моода изузетно дрчна - на паре.
 
Не чини ти се пријатељу.
Посебно прича су кроасани. Прошле године је Бг био преплављен билбордима - тако лепа а тако близу + на нашим медијима наши курајбери рекламирају и подстичу летовање у лијепој њиховој. Сад ће бити свега тога још више.
Шта да радимо што је хрватски лоби у Београду изузетно јак ... односно што су наша моода изузетно дрчна - на паре.

jes vala crnogorski i hrvatski lobi....ali tadic bolji hrvatski lobista nego crnogorski---zasto..??
 
Osh da ti navatam par rvata pa ih drzi kao kucne ljubimce ? :mrgreen:

Jes' pa da plaća porez na njih? Još ako ih uvrste u egzotične vrste...
Malo ozbiljnije - da, počo je lov na turiste, kreću kampanje. Iskreno, ja im nisam ciljna grupa, ni jedna ni druga destinacija ne ispunjavaju minimum uslova da se odlučim za njih.
Voleo bih da ima malo više propagiranja domaćeg turizma, jer ljudi malo znaju za takve ponude, a ima sjajnih. Jednostvano, ljudi su navikli da letuju na moru, pa makar to bilo i u državi koja nema dobre odnose sa nama, a u ovom slučaju su to obe navedene.
 
Jes' pa da plaća porez na njih? Još ako ih uvrste u egzotične vrste...
Malo ozbiljnije - da, počo je lov na turiste, kreću kampanje. Iskreno, ja im nisam ciljna grupa, ni jedna ni druga destinacija ne ispunjavaju minimum uslova da se odlučim za njih.
Voleo bih da ima malo više propagiranja domaćeg turizma, jer ljudi malo znaju za takve ponude, a ima sjajnih. Jednostvano, ljudi su navikli da letuju na moru, pa makar to bilo i u državi koja nema dobre odnose sa nama, a u ovom slučaju su to obe navedene.

a najgore je kad neko pocne da palamudi o nekakvim putevima u svet i u evropu ...a ne zna da nabroji 20 srpskih gradova ili 3 banje u srbiji...nisu upoznali svoju zemlju u koju dolaze isti ti evropljani da se dive---ali ceznu za inostranstvom...
 
Ja cu i ovog ljeta da ljetujem u Crnoj Gori !

Ja cu ovo leto provesti na Karibima.....

fr1-84.gif
 

Back
Top