"PODRAVKA" je SRPSKA!

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Biznismen Ranko Mimović

Podravka će biti srpska, transakcija je obavljena!

0161007.48.jpg

'Dodatnim ulaganjima planiramo povećati svoj udio u Podravci i postati većinski vlasnici! Ovom prilikom želim obavijestiti i hrvatsku javnost da je cijela transakcija obavljena...', poručio je srpski biznismen Ranko Mimović, predsjednik Fia grupacije.

Ranko Mimović, biznismen iz Srbije i predsjednik Fia grupacije, izjavio je za Kurir da mu je kupovinom firme Fima Ami, registrirane na Malti, pripalo 10,6 posto Podravkinih dionica, ali da se neće zaustaviti na tome.

"Dodatnim ulaganjima planiramo povećati svoj udio u Podravci i tako postati većinski vlasnici! Ovom prilikom želim obavijestiti i hrvatsku javnost da je cijela transakcija obavljena i da ne vjeruju svojim medijima koji pišu kako ne postoji šansa da njihov brend pripadne Srbima", rekao je Mimović.

Naglasio je da je u Hrvatskoj doživio medijski linč.

"Teško im je prihvatiti činjenicu da se srpski kapital našao u njihovom nacionalnom brendu i na sve moguće načine se trude predstaviti nas kao neprijatelje kojima je namjera uništiti njihovu najveću kompaniju", kazao jer Mimović za Kurir.

Prema njegovim riječima, tvrdnje hrvatskih medija da iza ovog posla stoji nedavno uhićeni potpredsjednik Vlade Damir Polančec, koji time želi sebi kupiti slobodu, potpuno su netočne.

"Polančec mi je veliki prijatelj, ali on nema nikakve veze s kupovinom dionica Podravke, koja je koštala 400 milijuna kuna, odnosno 55 milijuna eura", dodao je Mimović.

Negirao je i tvrdnje hrvatskih medija da preko Fia grupe zastupa Miroslava Miškovića, koji je prije tri godine želio kupiti Podravku.

"Miškovića ne poznajem, a iza Fia grupe, pored srpskog, stoji talijanski i švicarski kapital", kazao je Mimović.

Naglasio je da je to prijateljsko preuzimanje i da će se preko ostalih njegovih firmi Podravkini proizvodi naći na tržištu na koja se nisu uspjeli probiti, piše Kurir.

"Još uvijek nisam kontaktirao ni s kim iz Podravke, ali uskoro namjeravam s njima održati sastanak i upoznati ih s novom vlasničkom strukturom", objašnjava Mimović.


======
stara srpska "tvrtka" :D
 
:mrgreen:

Mora da sam te negdje pravo nagazio kad mi se tako veselis, nejaci. :hahaha:
Hoces iskreno da ti kazem????Smetaju mi tvoji avatari,a ovi moderatori na Krstarici ne poznaju vas Hrvate dovoljno,pa vam prolazi ta vasa podrugljivost i mrznja.Meni nije promakao taj tvoj traktor i sta on predstavlja.Predstavlja prevozno sredstvo kojim je vecina Srba spasila se od vaseg noza u augustu 95-te.Vi to nazivate ,,traktorijadom"i to vam je svima najdrazi dan uzivotu.150godina da zivite i ne znam sta da vam se privatno desi, ti traktori sa mojim nesrecnim narodom,to vam je najdraza slika u zivotu.Eto,to mi smeta,a postovi su ti prepisani sa HRT i Dnevnika TV Nove.Znaci,nikakvi su.Vrdoljakove podvale iz vremena Tudjmana i kompanije iz Lepoglave i Stare Gradiske.
 
Sudeci po naslovu reklo bi se da je vec bar 51% tvrtke srpsko - a nije.

Al' dobro, nadajte se, to vam nitko ne moze oduzeti :kafa:
Биће !

Тада ће на улазу писати - фабрика Подравка ... или компанија Подравка.
И слушаћеш рекламе:
- узмите 1 кашику подравкине супе ... и увек ћете јести наше супе
- добар апетит вам желимо уз наше супе

:whistling:
 
Hoces iskreno da ti kazem????Smetaju mi tvoji avatari,a ovi moderatori na Krstarici ne poznaju vas Hrvate dovoljno,pa vam prolazi ta vasa podrugljivost i mrznja.Meni nije promakao taj tvoj traktor i sta on predstavlja.Predstavlja prevozno sredstvo kojim je vecina Srba spasila se od vaseg noza u augustu 95-te.Vi to nazivate ,,traktorijadom"i to vam je svima najdrazi dan uzivotu.150godina da zivite i ne znam sta da vam se privatno desi, ti traktori sa mojim nesrecnim narodom,to vam je najdraza slika u zivotu.Eto,to mi smeta,a postovi su ti prepisani sa HRT i Dnevnika TV Nove.Znaci,nikakvi su.Vrdoljakove podvale iz vremena Tudjmana i kompanije iz Lepoglave i Stare Gradiske.

Bojim se da to sa cime tvoja prljava i pokvarena masta povezuje neduznu sliku iz djecije bojanke na mom avatu nema nikakve veze sa mnom. Posjeti doktora.

HRT je bas dobra tv kuca. Lijepo sto ih pratis.

:kafa:
 

Back
Top