Iza svakog uspešnog muškarca, stoji jedna požrtvovana žena.

Jednostavno, pozrtvovanost je hrabrost, a hrabrost implicira strastvenost...

Strast je relativna.......ta požrtvovana može biti neka dobrica...slatka devojčica iz komšiluka...ono kao pomogne bakici pa pređe ulicu s njom i to....al ne mora biti strastvena,čak je realnije da je strastvenija ova druga jer ima tu dozu bezobraznog u sebi .

Znaš....:D
 
Strast je relativna.......ta požrtvovana može biti neka dobrica...slatka devojčica iz komšiluka...ono kao pomogne bakici pa pređe ulicu s njom i to....al ne mora biti strastvena,čak je realnije da je strastvenija ova druga jer ima tu dozu bezobraznog u sebi .

Znaš....:D

Shvatam te, Mr.Lautner, ali pogresno si me razumeo, za sta sam sama kriva jer nisam obrazlozila svoj odgovor. Ne mislim na strast u seksualnom smislu, vec uopsteno. Slatka cura iz komsiluka moze biti strastvenija u zivotu od neke bezobraznice, strastvenija prema zivotu, o tome ja govorim. Lako je nesto pozeleti (pohlepa), teze je usuditi se na rizik (pozrtvovanost). Sta mislis, za sta je potrebno vise strasti, za misli ili dela? :heart:
 
Shvatam te, Mr.Lautner, ali pogresno si me razumeo, za sta sam sama kriva jer nisam obrazlozila svoj odgovor. Ne mislim na strast u seksualnom smislu, vec uopsteno. Slatka cura iz komsiluka moze biti strastvenija u zivotu od neke bezobraznice, strastvenija prema zivotu, o tome ja govorim. Lako je nesto pozeleti (pohlepa), teze je usuditi se na rizik (pozrtvovanost). Sta mislis, za sta je potrebno vise strasti, za misli ili dela? :heart:

Pa i pohlepa je rizik i zahteva požrtvovanje i strast.
 
Shvatam te, Mr.Lautner, ali pogresno si me razumeo, za sta sam sama kriva jer nisam obrazlozila svoj odgovor. Ne mislim na strast u seksualnom smislu, vec uopsteno. Slatka cura iz komsiluka moze biti strastvenija u zivotu od neke bezobraznice, strastvenija prema zivotu, o tome ja govorim. Lako je nesto pozeleti (pohlepa), teze je usuditi se na rizik (pozrtvovanost). Sta mislis, za sta je potrebno vise strasti, za misli ili dela? :heart:

Da devojčice al ovde se bavimo seksualnom smislu.
Naš dobri Kojen je napisao koju bi nagnali,moje viteško srce ceni požrtvovanost i odanost nečemu....ideji,boji,ljubavi....al ovde sve to bacamo daleko iza nas i fokusiramo se na pohlepnu i zlu MILF,koja nas mami svojim jbozovnim naočarima i halterima....nju će stići kazna našeg pravednoga koplja u nju ćemo sabiti svu pravdu i moć koja se u nama nakupila gledajući tužnu današnjicu u kojoj vlada nepravda i pohlepa.....
 

Back
Top