zatrudnjivanje u 40 dana

manekenka89

Početnik
Poruka
19
drage moje ja pricala sa frendicom i ona kaze kako joj je ginic rekao da kad se zena porodi da 40 dana(ceteresnicu)moze da zatrudni:roll::eek: jer je zena tada cista i plodna je u ceteresnici,,zato mene cudi kako neke zene zatrudne u ceteresnici;)vjerujete li vi u to da se moze zatrudniti i da jos joj je rekao da zena koja ima spontani pobacaj ako nema kiretazu da isto moze da zatrudni jer se to racuna kao da je zena se porodila i krvari isto,,,sta vi mislite dali moze zena koja je imala spontani i kad krv stane da zatrudni odmah jer kaze da je zena tad najplodnbija i cista,,,:heart::brus::zag:cmokaaa za sve
 
Jao.
Jako te je teško razumeti jer ne koristiš interpunkciju. Ne možeš baš uvek da pišeš kao što pričaš.
Mislim da ne može da zatrudni.
A što je čista? Kao da inače nije čista... :s
Kad ima ovulaciju žena može da zatrudni.
 
drage moje ja pricala sa frendicom i ona kaze kako joj je ginic rekao da kad se zena porodi da 40 dana(ceteresnicu)moze da zatrudni:roll::eek: jer je zena tada cista i plodna je u ceteresnici,,zato mene cudi kako neke zene zatrudne u ceteresnici;)vjerujete li vi u to da se moze zatrudniti i da jos joj je rekao da zena koja ima spontani pobacaj ako nema kiretazu da isto moze da zatrudni jer se to racuna kao da je zena se porodila i krvari isto,,,sta vi mislite dali moze zena koja je imala spontani i kad krv stane da zatrudni odmah jer kaze da je zena tad najplodnbija i cista,,,:heart::brus::zag:cmokaaa za sve

Pa ne znam obicno zene izbegavaju seks tih 40 dana jer krvaris nije ti ni do cega,bla,bla beba malecka kmeci celu noc! Nisi valjda mislila odmah iz porodilista da scepas muza :lol:
 
heheh nisam heheh za drugu bebicu cu da pricekam 2 god,,,najmanje,,ali doktor je mojoj frendici rekao da kad ima zena-djevojka spontani da kad krv stane da moze da zatrudni jer je tada plodna

Moze a sad cu ti objasnim zasto
Posle spontanog se radi obavezno ciscenje materice ili ti eksplorativna kiretaza
Znaci materica ti je ociscena i zato lakse ostajes trudna,meni je tako dr objasnila
 
izvini jel nas zezas il sta?:eek:
jes ti isla u skolu, jel znas ti uopste kako se prave deca?
kolko se secam bilo je i pitanje jesam li trudna pomagajte a kresala se sa ciljem da zatrudnis i kasnilo ti i imala si sve siptome...pa si nas pitala umesto na test da ides...

meni ovo sve zvuci da nas neko zeza

si ti cula za plodne dane...jel ti znas da treba da se desi ovulacija da bi zatrudnela a ne neke babske price :dash:

i sta ti znaci ovo cista??? cista u kom smislu

i ljudi obrazujte se malo a te seoske price manite se...kad su se te babe rodile nije se znalo ni za dnk...pa je i razumljivo da ne znaju da ne moze da se zatrudni ako se baje...al moderne generacije...mislim stvarno ne kapiram

ginic je mogo malo da objasni a ne tako s neba pa u rebra...ako je tacno to sto je rekao onda je to u prevodu - dok si trudna nema ovulacije...kad se porodis moze doci do hormonskog disbalansa koji je izazvala trudnoca i dok se organizam oporavi moze se desiti da su ovulacije nepravline i da se desavaju bez nekog smisla i reda, pa i da su ucestalije...dok se organizam sredi i povrati u normalu...pa eto iz tog razloga moze da se desi da zatrudnis...mislim jedino sto meni pada na pamet kao logicno je to na osnovu ove tvoje price
 
drage moje ja pricala sa frendicom i ona kaze kako joj je ginic rekao da kad se zena porodi da 40 dana(ceteresnicu)moze da zatrudni:roll::eek: jer je zena tada cista i plodna je u ceteresnici,,zato mene cudi kako neke zene zatrudne u ceteresnici;)vjerujete li vi u to da se moze zatrudniti i da jos joj je rekao da zena koja ima spontani pobacaj ako nema kiretazu da isto moze da zatrudni jer se to racuna kao da je zena se porodila i krvari isto,,,sta vi mislite dali moze zena koja je imala spontani i kad krv stane da zatrudni odmah jer kaze da je zena tad najplodnbija i cista,,,:heart::brus::zag:cmokaaa za sve

al ga napisa...svaka cast...odo da se ispovracam...:sad2:
 
zena se cisti od menge do menge,,,kad je menga ona izbacuje svu necistocu,,,kontas sada...???
izbacujes tkivo i krv....necistoca tj prljavstina je u kontejneru...starasno kakvo nepostovanje sopstvenog tela :roll:

cuj izraz "necistoca"...da sam na pdfu religa i da caskam sa casnom sestrom pa i da razumem...al ovako...ne stvarno odustajem...odoh :metla:...mico ocemo zajedno? :lol:
 
metla na vestici-to nije moja situacija nego pitam samo jeli istina sto je ginic rekao mojoj frendici

tvoja situacija je neobrazovanost, neinformisanost...a bas me briga da li je primer iz uvoda tvoj slucaj il perside

ako nas pitas jel istina i sklopis takav uvod jasno je da ne ne poznajes osnove funkcionisanja sopstvenog tela...sto je za danasnje vreme sramota
 
ajde ti metla na vestici,,,vidim da tvoji komentari stvaraju svadju ali to stvarno ne zelim,,beziiii,,,,pusic
sreco ti mene ne mozes da oteras...mozes jedino da se zalis zelembacima...al ako nadju razlog za brisanje mojih postova vodim ih na krempitu..al mislim da cu ustedeti parice :mrgreen:

dakle guglaj malo pa ce ti neke stvari biti jasne

nije strasno pitati...starasan je nacin na koji postavljas pitanje
 
e vidis za te tvoje postove se vec i karton dobija :aha:

al imas srece mrzi me da te klikcem...neka tvoja bruka stoji da je vide svi :mrgreen:...a mozda nekad neko zelen i vidi to tvoje vaspitanje pa te i pocaste nekim cvetom...ko zna...aj sad ostvaljam te da se "cistis" u miru :metla:
 

Back
Top