zatrudnjivanje u 40 dana
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: zatrudnjivanje u 40 dana

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano zatrudnjivanje u 40 dana

drage moje ja pricala sa frendicom i ona kaze kako joj je ginic rekao da kad se zena porodi da 40 dana(ceteresnicu)moze da zatrudni jer je zena tada cista i plodna je u ceteresnici,,zato mene cudi kako neke zene zatrudne u ceteresnicivjerujete li vi u to da se moze zatrudniti i da jos joj je rekao da zena koja ima spontani pobacaj ako nema kiretazu da isto moze da zatrudni jer se to racuna kao da je zena se porodila i krvari isto,,,sta vi mislite dali moze zena koja je imala spontani i kad krv stane da zatrudni odmah jer kaze da je zena tad najplodnbija i cista,,,cmokaaa za sve

Iskusan gost 79626 (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: zatrudnjivanje u 40 dana

Jao.
    Jako te je teško razumeti jer ne koristiš interpunkciju. Ne možeš baš uvek da pišeš kao što pričaš.
    Mislim da ne može da zatrudni.
    A što je čista? Kao da inače nije čista... :s
    Kad ima ovulaciju žena može da zatrudni.

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

zena se cisti od menge do menge,,,kad je menga ona izbacuje svu necistocu,,,kontas sada...???

dollarqueen nije na forumu
    Stars come out at night,the skyline isshiningbright,we dance in neon light...
    Iskusan dollarqueen (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    167

Citat Original postavio manekenka89 Pogledaj poruku
    zena se cisti od menge do menge,,,kad je menga ona izbacuje svu necistocu,,,kontas sada...???
    A da malo ti skontas kako se pise??
    I'm not a stranger... No I am yours

Iskusan moja milica (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    214

drage moje ja pricala sa frendicom i ona kaze kako joj je ginic rekao da kad se zena porodi da 40 dana(ceteresnicu)moze da zatrudni jer je zena tada cista i plodna je u ceteresnici,,zato mene cudi kako neke zene zatrudne u ceteresnicivjerujete li vi u to da se moze zatrudniti i da jos joj je rekao da zena koja ima spontani pobacaj ako nema kiretazu da isto moze da zatrudni jer se to racuna kao da je zena se porodila i krvari isto,,,sta vi mislite dali moze zena koja je imala spontani i kad krv stane da zatrudni odmah jer kaze da je zena tad najplodnbija i cista,,,cmokaaa za sve
    Pa ne znam obicno zene izbegavaju seks tih 40 dana jer krvaris nije ti ni do cega,bla,bla beba malecka kmeci celu noc! Nisi valjda mislila odmah iz porodilista da scepas muza

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

heheh nisam heheh za drugu bebicu cu da pricekam 2 god,,,najmanje,,ali doktor je mojoj frendici rekao da kad ima zena-djevojka spontani da kad krv stane da moze da zatrudni jer je tada plodna

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

dollarqueen-nezna mozda bi mi ti trebala dati casove obrazovanja,,hahahhahaha kad si toliko inteligentna ps,,cmokaaaa

Učlanjen
    28.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    214

heheh nisam heheh za drugu bebicu cu da pricekam 2 god,,,najmanje,,ali doktor je mojoj frendici rekao da kad ima zena-djevojka spontani da kad krv stane da moze da zatrudni jer je tada plodna
    Moze a sad cu ti objasnim zasto
    Posle spontanog se radi obavezno ciscenje materice ili ti eksplorativna kiretaza
    Znaci materica ti je ociscena i zato lakse ostajes trudna,meni je tako dr objasnila

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

izvini jel nas zezas il sta?
    jes ti isla u skolu, jel znas ti uopste kako se prave deca?
    kolko se secam bilo je i pitanje jesam li trudna pomagajte a kresala se sa ciljem da zatrudnis i kasnilo ti i imala si sve siptome...pa si nas pitala umesto na test da ides...

meni ovo sve zvuci da nas neko zeza

si ti cula za plodne dane...jel ti znas da treba da se desi ovulacija da bi zatrudnela a ne neke babske price

i sta ti znaci ovo cista??? cista u kom smislu

i ljudi obrazujte se malo a te seoske price manite se...kad su se te babe rodile nije se znalo ni za dnk...pa je i razumljivo da ne znaju da ne moze da se zatrudni ako se baje...al moderne generacije...mislim stvarno ne kapiram

ginic je mogo malo da objasni a ne tako s neba pa u rebra...ako je tacno to sto je rekao onda je to u prevodu - dok si trudna nema ovulacije...kad se porodis moze doci do hormonskog disbalansa koji je izazvala trudnoca i dok se organizam oporavi moze se desiti da su ovulacije nepravline i da se desavaju bez nekog smisla i reda, pa i da su ucestalije...dok se organizam sredi i povrati u normalu...pa eto iz tog razloga moze da se desi da zatrudnis...mislim jedino sto meni pada na pamet kao logicno je to na osnovu ove tvoje price
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

moja milica---a ako djevojka nije imala kiretazu takozvanu nego je bila rana trudnoca pa je plod sam otisao,,,,

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

metla na vestici-to nije moja situacija nego pitam samo jeli istina sto je ginic rekao mojoj frendici

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

al ga napisa...svaka cast...odo da se ispovracam...

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

izbacujes tkivo i krv....necistoca tj prljavstina je u kontejneru...starasno kakvo nepostovanje sopstvenog tela

cuj izraz "necistoca"...da sam na pdfu religa i da caskam sa casnom sestrom pa i da razumem...al ovako...ne stvarno odustajem...odoh ...mico ocemo zajedno?

Učlanjen
    28.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    214

moja milica---a ako djevojka nije imala kiretazu takozvanu nego je bila rana trudnoca pa je plod sam otisao,,,,
    Plod moze sam da ode ali se ona u tom slucaju mora javiti lekari i oni ce raditi kiretazu u slucaju da nije nesto ostalo da ne dodje do sepse i sl

Učlanjen
    28.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    214

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    izbacujes tkivo i krv....necistoca tj prljavstina je u kontejneru...starasno kakvo nepostovanje sopstvenog tela

cuj izraz "necistoca"...da sam na pdfu religa i da caskam sa casnom sestrom pa i da razumem...al ovako...ne stvarno odustajem...odoh ...mico ocemo zajedno?
    Stizem draga
    Nas dve uvek nesto objasnjavamo

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

metla na vestici-to nije moja situacija nego pitam samo jeli istina sto je ginic rekao mojoj frendici
    tvoja situacija je neobrazovanost, neinformisanost...a bas me briga da li je primer iz uvoda tvoj slucaj il perside

ako nas pitas jel istina i sklopis takav uvod jasno je da ne ne poznajes osnove funkcionisanja sopstvenog tela...sto je za danasnje vreme sramota

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ajde ti metla na vestici,,,vidim da tvoji komentari stvaraju svadju ali to stvarno ne zelim,,beziiii,,,,pusic

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

Citat Original postavio moja milica Pogledaj poruku
    Stizem draga
    Nas dve uvek nesto objasnjavamo
    ajmo

mogo bi neko da plati za ovu ulogu teta saveta

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

ajde ti metla na vestici,,,vidim da tvoji komentari stvaraju svadju ali to stvarno ne zelim,,beziiii,,,,pusic
    sreco ti mene ne mozes da oteras...mozes jedino da se zalis zelembacima...al ako nadju razlog za brisanje mojih postova vodim ih na krempitu..al mislim da cu ustedeti parice

dakle guglaj malo pa ce ti neke stvari biti jasne

nije strasno pitati...starasan je nacin na koji postavljas pitanje

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pusiccccccccccccc u j,,,,g,k

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

frendica ?
    lololol
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

:-)))))))))))))) lipo sma pitala ali ti stoka,,,pa vrijedjas ajde goniiii seeeeeeeeeee

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

i nisam dosla sa namjerom da se svadjam smao sam htjela davidim jeli ginic frendici dobro rekao,,a ti pocela tu da lajes,,ee nemoj mi vise da pises ajde goni,seeee...

Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1495

e vidis za te tvoje postove se vec i karton dobija

al imas srece mrzi me da te klikcem...neka tvoja bruka stoji da je vide svi ...a mozda nekad neko zelen i vidi to tvoje vaspitanje pa te i pocaste nekim cvetom...ko zna...aj sad ostvaljam te da se "cistis" u miru

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

i nisam dosla sa namjerom da se svadjam smao sam htjela davidim jeli ginic frendici dobro rekao,,a ti pocela tu da lajes,,ee nemoj mi vise da pises ajde goni,seeee...
    ginic
    `Stupid is as stupid does` Forrest Gump

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •