incest

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa sad, zavisi koliko striktno definises incest... Incest je generalno bilo kakva veza izmedju rodbine do 9-kolena... Ali ljudi obicno pod incestom podrazumevaju samo uzu porodicu

E sad, ja nisam znao da je jedna riba ustvari bila moja rodjaka (niti je to ona znala)... Posle smo racunali, bilo to 5-to koleno... Pa je tu bilo svega i svacega... Incest iz neznanja nije incest, zar ne? :oops:

Poz.
 
a sto je to kao neka taboo tema , kad je to nesto najnormalnije , mislim na period pre, tokom i malo posle puberteta.
ja sam se strasno palio na neke svoje dalje sekice.
cak sam ih i par puta posmatrao dok su se tusirale
bilo je strasno uzbudljivo ... u to vreme , ja i mojih 11-12 godina ....
 
Pa, 1992. godine pokusao je da me opali jedan rodjak... Njegov otac i moj otac su djeca rodjenih brata i sestre... Znaci, blizak rod ipak... E, naravno da je oduvijek znao da smo rodbina...
I prije nego sto se to desilo, prijateljica mi je par puta rekla:"Boga mi, Sasa tebe ne gleda kao sestru... Uvijek te mjeri pogledom..."
Meni su suludo zvucale te njene izjave, ali ispostavilo se da su tacne...
Grozno sam se osjecala tada...
Godinu dana kasnije prvi put smo razgovarali i on mi je tada rekao da je bio pijan pa nije znao sta radi...
Heh, nije znao sta radi, a sjeca se sta je bilo...
Malo sutra... :?
 
A Inco, da nam tebe nije.... :lol: Pa gledao je sestre, sigurno ne da bi im radio aktove.. no dobro, u pubrertetu je sve dozvoljeno, valjda...ali mi nema niceg goreg od incesta, majke mi... i ono matorci sa devociama od 10 godina, fuj!!! Suvise perverzno, sta vi mislite?
 
kety:
A Inco, da nam tebe nije.... :lol: Pa gledao je sestre, sigurno ne da bi im radio aktove.. no dobro, u pubrertetu je sve dozvoljeno, valjda...ali mi nema niceg goreg od incesta, majke mi... i ono matorci sa devociama od 10 godina, fuj!!! Suvise perverzno, sta vi mislite?

To je vise pedofilija nego incest... Incest moze da bude izmedju brata i sestre, roditelja i dece, bliskih rodjaka... kao sto rekoh, bilo kakav odnos do 9-og kolena...

E sad, jeßi ga, nisam znao... A i peto koleno je ipak podosta dalek rodjak (to sad opet zavisi kako poimas rodbinu)... A i nije da smo mnogo zgresili :lol:
 
Pa ne mislila sam da su podjednako jezivi pojmovi i incest i pedofilija, jos kad se skupi u jedno... katastrofa...
E, Inco, neznanje te spasilo...
Necu da budem sudija u celoj prici, ali cini mi se da su muskarci vise skloni incestu, kao pol koji teze kontrolise svoj sex nagon.. 8)
 
kety:
Pa ne mislila sam da su podjednako jezivi pojmovi i incest i pedofilija, jos kad se skupi u jedno... katastrofa...
E, Inco, neznanje te spasilo...
Necu da budem sudija u celoj prici, ali cini mi se da su muskarci vise skloni incestu, kao pol koji teze kontrolise svoj sex nagon.. 8)

Jes', bogami, evo meni dos'o taj nagon i moram da ravasim radijator jerbo se ne merem uzdrzat'.....
 
Incognito:
Pa sad, zavisi koliko striktno definises incest... Incest je generalno bilo kakva veza izmedju rodbine do 9-kolena... Ali ljudi obicno pod incestom podrazumevaju samo uzu porodicu

E sad, ja nisam znao da je jedna riba ustvari bila moja rodjaka (niti je to ona znala)... Posle smo racunali, bilo to 5-to koleno... Pa je tu bilo svega i svacega... Incest iz neznanja nije incest, zar ne? :oops:

Poz.

Moram ovde da ulozim jednu primedbu. Prvi dozvoljeni stepen srodstva je 8 (odnosno cetvrto koleno). Kako se to racuna? Dobro, n-to koleno svi znamo sta je, dok je stepen ako odbrojavas rodjake po stablu do zajednickog pa onda pocnes da spustas na stranu partnera (racunajuci njega ne racunajuci sebe). Znaci isti cukun-deda. Stepen srodstva se uveo cisto zbog odnosa razlicitih generacija (ne mozes da kazes 3.5 koleno). Po ovom, zvanicnom pravilu, mogu slobodno reci da nikad nisam imao incest. :roll:
 
Meni je to nesto ne pojmivo,ali mi se desilo na moru da me startuju dve rodjene sestre!Nisam bi,niti lezbo,ali sam se toliko sokirala cinjenicom da njih dve imaju sexualne odnose, da sam prvo zanemela, pa ih sve ispitala(kako,sta,kada,gde),pa posle toga ponovo zanemela,pa pobegla.Strasno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top