Always higijenski ulosci

markovujic

Početnik
Poruka
23
Da li se nekoj od vas desilo da od Always ulozaka dobiju ojed ili svrab? Bas mi se desilo da sam promenila uloske (inace uvek koristim libress) i odmah drugi dan sam osetila svrab,a zatim i ojed. Malo sam uplasena, planiram da odem kod doktora kad mi prodje ciklus, ako ne prodje do tada. ali me bas zanima da li je neko imao slicno iskustvo jer jedino sto mi pada na pamet su ovi ulosci :brus:
 
samo topla voda, djecji sapun (mada i njega treba dozirati pazljivo kada je iritacija u pitanju), svjez vazduh (izbjegavanje donjeg vesa kada se spava ili u kuci kada imas suknju, ili bar izbjegavanje svega osim pamuka za donji ves)
za koji dan, proci ce

i ubuduce izbjegavaj te uloske sa visokim procentom plastike
 
Ja koristim
24087.jpg
, kako ih ja zovem "mirishljavi"... i nemam nikakvih problema. ;)
 
Da li se nekoj od vas desilo da od Always ulozaka dobiju ojed ili svrab? Bas mi se desilo da sam promenila uloske (inace uvek koristim libress) i odmah drugi dan sam osetila svrab,a zatim i ojed. Malo sam uplasena, planiram da odem kod doktora kad mi prodje ciklus, ako ne prodje do tada. ali me bas zanima da li je neko imao slicno iskustvo jer jedino sto mi pada na pamet su ovi ulosci :brus:

Ja sam jednom imala ojed od njih i od tad ih ne koristim!
Samo feel fine:D
 
Da li se nekoj od vas desilo da od Always ulozaka dobiju ojed ili svrab? Bas mi se desilo da sam promenila uloske (inace uvek koristim libress) i odmah drugi dan sam osetila svrab,a zatim i ojed. Malo sam uplasena, planiram da odem kod doktora kad mi prodje ciklus, ako ne prodje do tada. ali me bas zanima da li je neko imao slicno iskustvo jer jedino sto mi pada na pamet su ovi ulosci :brus:
Poznajem na desetine takvih slučajeva.Ja sam jedna od onih koja je imala iste simptome i naravno,bacila ih.Pokušaj sa naturella kamilica,sjajni su i ne iritiraju.
 
Da li se nekoj od vas desilo da od Always ulozaka dobiju ojed ili svrab? Bas mi se desilo da sam promenila uloske (inace uvek koristim libress) i odmah drugi dan sam osetila svrab,a zatim i ojed. Malo sam uplasena, planiram da odem kod doktora kad mi prodje ciklus, ako ne prodje do tada. ali me bas zanima da li je neko imao slicno iskustvo jer jedino sto mi pada na pamet su ovi ulosci :brus:

e kaze meni moj doca vako :
"bolje menjaj pamucne gacice 10 puta na dan nego da koristis bilo koju vrstu dnevnih ulozaka, te i onih glupih sampona za intimne delove tela."

jer je koza na tom mestu jaaakoooo osetljiva, a u samom sastavu tih ulozaka nema ni P od pamuka. e sad, zamisli da na licu npr, nosis nesto sinteticko citav dan. pa kad se u to sinteticko nesto (sad slikovito da objasnim) upiju na primer kapljice znoja i kad sve to lepo krene i dalje da se trlja o tvoje lice, zamisli kakva je tek situacija tamo "nize"... uzas. sto se tih sampona tice, rece mi on neki sastav, zaboravih ebga, al znam da vise nikad nisam koristila nista sem obicne vode i caja od kamilice. punto.
 

Back
Top