Ljubav/Sex ?

Razlika izmedju vodjenja ljubavi i sexa...
Vase misljenje, da li postoji razlika i koja je :eek:


Nemam pojma valjda ide ovako,sexas se sa nekom osobom do koje ti nije stalo bukvalno praznjenje.....dok sex sa voljenom osobom je vodjenje ljubavi.....

Ali eto evo kako to moj prijatelj pricao,pa kaze :"Vala imam dobar sex sa djevojkom,toliko mi je lijepo,strastveno,jedva se suzdrzavam da svrsim!"

Kasnije prekinuo sa njom,pa umedjuvremenu spavao sa drugom,pa kaze.

:"Arane,bilo je tako kresemo se u kolima ja ju ***** a gotov nista ne osjecam isto ko da ga guram u casu vode!"

Meni nije tako bilo,vala s kojom god sam spavao temp.vaginice je bila ko pecnica vrelo sam moras vaditi stavljat a kasnije puhat :rumenko: :hahaha:
 
Moje misljenje.. Sex, ono, samo ***** i bole te s kim i bez emocija :)
A vodjenje ljubavi... pff, ne opisuje se to recima-jednostavno se dozivi :D
mada, ne kazem da ne mozes da imas sex sa osobom koju volis i sa kojom si, jednostavno se napalite oboje pa se karate, a vodjenje ljubavi sa istom, msm da je puno drugacije ...
 
Sam čin može biti isti ili vrlo sličan. Razlika je jedino u tome što osećamo prema toj osobi.
I u tome što ćemo se verovatno potruditi da nekome koga volimo bude lepo, dok je u drugom slučaju svejedno. ALI, neki se trude iz čiste sujete :))) da budu dobri, iako ih baš briga za dotičnu osobu..hahaha

Šalim se malo. Nema konkretne razlike.
 
Moje misljenje.. Sex, ono, samo ***** i bole te s kim i bez emocija :)
A vodjenje ljubavi... pff, ne opisuje se to recima-jednostavno se dozivi :D
mada, ne kazem da ne mozes da imas sex sa osobom koju volis i sa kojom si, jednostavno se napalite oboje pa se karate, a vodjenje ljubavi sa istom, msm da je puno drugacije ...
A što nije vođenje ljubavi ako se
napalite oboje pa se karate
?
Ako je voliš, sve je vođenje ljubavi, makar bilo maženje...
 
Meni je isto, imam sex sa nekim u koga sam zaljubljena (imam neka lepa osećanja prema njemu...), onda se sve to meša.

Ne znam... Kako napraviti razliku. Jedina je razlika u glavi, voliš, ili ne voliš. Odnos može da bude isti. Prema tome, šta je drugačije?
Kao, nežniji si kad vodiš ljubav? Mislim da ne mora da znači...
 
sheepsmiley.gif
 

Back
Top