Ničija zemlja :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.421
Sestinstvo se zatvara zbog prekoracenja boja poruka .....malo mi je i dosadilo da gledam taj naslov , ne znam kako vama ....vidim po forumu sestrinstvo ovo sestrinstvo ono i ispade da se time izrazava neka pripadnost ....a ova tema je trebalo da bude svacija ....i nicija ....

Ja je otvaram ali ona je i vasa :)

Zato uz novi naslov ....spremajte se i za nove price ....svakodnevne ...lepe , ruzne, dosadne, tuzne ....samo vanilice, kafu i gliterse ne stavljajte ....to pravilo vazilo je onda ...vazi i sad ....

Izvolite drage moje ...:hvala:
 
na kornjaču =)
ja sam htela da pitam nekog od nadležnih šta će da se desi kad šta kuvamo danas pređe 20 000
mislim, jedno je pustiti čet temu da padne u zaborav, ali ovo bi baš bila preterana greota.
 
ako je ncija, mozda cu shvatiti da nije moja i da nemam pravo na nju.. i svi cemo tako da razmisljamo.. i ona ce jednako demokratski biti nicija... prema tome, vrhunac demokratije je dati svima kur.. da izbiju oci
 
ali iza svega ovog je mirkina podla ideja da nas drzi u pokornosti i da vlada.. ona je uzela parce zemlje i rekla:" evo vam.. ovo je nicija zemlja".. ali mi smo ebeno svesni da je ta zemlja mirkina i da nam je ona dala.. i da moze da nas kava do besvesti, jer smo na njenoj zemlji.. ali, mi smo ostali bez zemlje i nemamo izbora..
eto.. to je cela istina
 
ali iza svega ovog je mirkina podla ideja da nas drzi u pokornosti i da vlada.. ona je uzela parce zemlje i rekla:" evo vam.. ovo je nicija zemlja".. ali mi smo ebeno svesni da je ta zemlja mirkina i da nam je ona dala.. i da moze da nas kava do besvesti, jer smo na njenoj zemlji.. ali, mi smo ostali bez zemlje i nemamo izbora..
eto.. to je cela istina

Prozreo si me hebiga :sad2:
 
Poslednja izmena:
E samo da s epohvalim...malopre sma gledala seku....repriza...ma bilo dosadno...
Onaj extra frajer ih fizicki proveravao. Posto valjda jedino to zna...pa da im nametne autoritet.

Seka se konsultovala sa Dadom oko kandidata.

I onda je videla da su joj kucici pojeli cipelu (ali sreca njihova p anije gucci)....i pet minuta ih ispitivala ko je to uradio i odakle mu cipela...mislim da je na kraju dobial odgovor, ali ne znam kako...
:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top