žabac/princ - žaba/princeza

Ja iz ‚‚blata‚‚ vadila samo navodne prijatelje, od kojih sam u znak zahvalnosti, posle izvesnog vremena, dobila jedan lep šut u booolju...zato se time više ne bavim, barem mi je zadnjica manje bolna.

To ti je samo zato sto si ocekivala neku korist u toj pomoci prema njima. Kad nekom pomazes, pomazi mu cista srca i neces biti razocarana.:D
 
Cecin spot? Nije mi dobro, nije mi dobro, nije mi dobro... Dajte mi vode, privucite stolicu, brzo, brzo!!!
Kao neko ko je uvek u prvom redu na nastupima Van Gogha, nisam komaptibilna, ali pokusacu da se fokusiram samo na pitanje.

Iz blata sam cupala samo prijatelje, pa sam dobila ne samo sut, ne, to im je bilo malo, nego su me izbacili van stadiona, sa stilom... Lansirana sam iz njhovih novih i savrsenih zivota kao katapultom. Ali neka... Moj posao na zemlji je da cinim ljude srecnima i da me onda otpisu, kada postanu previse "in" za moje drustvo.

Sto se ljubavi tice, moj decko i ja smo jedno drugo mali milion puta cupali iz blata, i to zivog, i samo se jos vise zavoleli, zblizili toliko da nas ni uspeh ni poraz ne mogu razdvojiti-u svemu smo zajedno. :heart:
 
Nikad ni od kod Zvocava nije očekivala kontra uslugu ni za šta....možda je i bolje što su to uradili, barem znam s kim ne treba da trošim vreme u buduće.

Upravo.
Vidis, ja to ne smatram gubljenjem vremena. Bolje da znam na cemu sam, nego da gubim vreme gajeci i negujuci iluzije. Bilo je lepo dok je trajalo, meni se dopada jedna izreka:
NE KAJ SE NI ZBOG CEGA STO TE JE BAR JEDNOM NASMEJALO.
 
Cecin spot? Nije mi dobro, nije mi dobro, nije mi dobro... Dajte mi vode, privucite stolicu, brzo, brzo!!!
Kao neko ko je uvek u prvom redu na nastupima Van Gogha, nisam komaptibilna, ali pokusacu da se fokusiram samo na pitanje.

Iz blata sam cupala samo prijatelje, pa sam dobila ne samo sut, ne, to im je bilo malo, nego su me izbacili van stadiona, sa stilom... Lansirana sam iz njhovih novih i savrsenih zivota kao katapultom. Ali neka... Moj posao na zemlji je da cinim ljude srecnima i da me onda otpisu, kada postanu previse "in" za moje drustvo.

Sto se ljubavi tice, moj decko i ja smo jedno drugo mali milion puta cupali iz blata, i to zivog, i samo se jos vise zavoleli, zblizili toliko da nas ni uspeh ni poraz ne mogu razdvojiti-u svemu smo zajedno. :heart:

TI BAŠ U SVEMU VIDIŠ ROZE TRAGOVE ..:heart:
 

Back
Top