Toplo/hladno

Poruka
22.606
Šta mislite o toplo/hladnoj vrsti odnosa? Ono kao prvo ti bacim kost, pa te onda malo tušnem ladnom vodom da dođeš sebi, pa sve tako u krug.

Mene to smara do koske:aha:.......... ‚‚Ili jesi ili nisi lav!‚‚;)
 
mrzim mrzim mrzim toplo/hladno!!!
lepo sam ja krenula da se izjasnjavam jos u 3.srednje u vezi svega,
ili mi se svidjas/stalo mi je ili ne i ako mi se ne svidjas ni Bog ne moze da ti pomogne...
i to lepo umem da stavim do znanja:mrgreen: a ako i dalje ne razumes-onda jos lepse:whistling:
znaci takva osoba je totalno nesigurna
pa ne moze ni da donese odluku da li zeli da bude sa nekim ili ne pa se samo premislja
ili jos gore ne ume da kaze sta zapravo zeli......a to je nekako i tuzno....:confused:
 
Ne volim to,iskreno...te igrice,igrarije...ma, ne dolazi u obzir. To bi trebalo da bude kao nešto što će biti zabavno i približiti ljude a svodi se na nadigravanje i nadmudrivanje,pa dobija negativnu konotaciju,uglavnom...Ne,hvala.
 
pa ako to neko radi spontano, bez namjere, znači s nekim razlogom (kao izazvana reakcija), onda treba shvatiti razlog i takvo ponašanje...pa mijenjati, a ako to neko namjerno radi...to je pokušaj manipulacije i samim tim je ružno.
Ja ne volim. Volim da sve puca od iskrenosti i iistine:)
 
Šta mislite o toplo/hladnoj vrsti odnosa? Ono kao prvo ti bacim kost, pa te onda malo tušnem ladnom vodom da dođeš sebi, pa sve tako u krug.

Mene to smara do koske:aha:.......... ‚‚Ili jesi ili nisi lav!‚‚;)
zao mi je kada sam svjedok tome
zato sto na konkretnu osobu, kada izadje iz takve veze, vise nisam u stanju gledati kao na vrijednu daljnjeg kontakta :neutral:
 
pa ako to neko radi spontano, bez namjere, znači s nekim razlogom (kao izazvana reakcija), onda treba shvatiti razlog i takvo ponašanje...pa mijenjati, a ako to neko namjerno radi...to je pokušaj manipulacije i samim tim je ružno.
Ja ne volim. Volim da sve puca od iskrenosti i iistine:)
Ima i onih koji stvarno ne znaju šta žele...:cool:
 

Slične teme


Back
Top