Ljudi pomazite

klon

Obećava
Poruka
73
EEeeej, sta se desilo sa forumom na mom kompjuteru, cela desna strana, gde pise skorasnje teme, najposecenije teme... se izgubila, tako da imam samo teme!!! Kome nije jasno neka pogleda moj profil ima slika mog browsera!!! Sta se to desilo, jel do krstarice ili mog kompa???!
 
klon:
EEeeej, sta se desilo sa forumom na mom kompjuteru, cela desna strana, gde pise skorasnje teme, najposecenije teme... se izgubila, tako da imam samo teme!!! Kome nije jasno neka pogleda moj profil ima slika mog browsera!!! Sta se to desilo, jel do krstarice ili mog kompa???!
Klikni na istoriju,vratiće se
 
klon:
0077:
klon:
EEeeej, sta se desilo sa forumom na mom kompjuteru, cela desna strana, gde pise skorasnje teme, najposecenije teme... se izgubila, tako da imam samo teme!!! Kome nije jasno neka pogleda moj profil ima slika mog browsera!!! Sta se to desilo, jel do krstarice ili mog kompa???!
Klikni na istoriju,vratiće se
A da kliknes ti meni malo onu stvar, ne bi bilo lose a???
A TI IMAŠ STVAR????KAKO KAD SI KLON???
 
A i kod vas se tako vidi??? Juce me je neki lik istripovao da imam virus!!! A recimo i posle refresha moram ponovo da se prijavljujem, jel tako i kod vas!!?
PS A ti druze broje 0707 ili sta vec, izvini za uvrede ali me vuces za jezik!
 
klon:
A i kod vas se tako vidi??? Juce me je neki lik istripovao da imam virus!!! A recimo i posle refresha moram ponovo da se prijavljujem, jel tako i kod vas!!?
PS A ti druze broje 0707 ili sta vec, izvini za uvrede ali me vuces za jezik!


Ja sam te istripovao za virus :D , samo sam se salio...bilo mi je dosadno...sve u svemu ja imam par kucnih virusa koje nikako da sklonim...lepo mi je sa njima a i njima samnom...

ni mi nemamo taj deo sa desne strane...ne uzbudjuj se
 
jagodica:
ja imam ovo s desne :?

teu49.gif
kako bre imas??? ozbiljno???
 
pa dushu
e zajebi nisam za zezanje i shta se trpam idem nazad u zadnje redove odakle cu da provirim i da zagadjujem i da se pojavi neko pametan pa da me konachno spusti. idem na filozofiju hrabro
 

Back
Top