Sve dok nas novac ne rastavi

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Bas sada se ovde daje jedna simpaticna meksicka novela koja se zove: "Sve dok nas novac ne rastavi"...

Novac je u zivotu uvek problem: i kada ga ima i kada ga nema. Verujte mi na rec.

A najveci je problem kada se okolnosti tako sloze da zena, nakon vise godina braka, igrom slucaja i spleta okolnosti, odjednom pocne zaradjivati vise od muza...

Tada se sve menja, pocinju ozbiljni problemi i diskusije...

Kod zena se javlja sindrom "nove bogatasice" koji se cesto zavrsava sa onim cuvenim: "Ja te izdrzavam!"
Momentalno se zaboravlja sta je i kako bilo par godina ranije...

Zato smatram da nije dobro za brak da zena zaradjuje vise od muza, makar i na sasvim kratak rok....

Jedan moj razvod je bio upravo zbog tog fenomena.

Ne znam kako kod vas stoji ta stvar? :think:
 
Bas sada se ovde daje jedna simpaticna meksicka novela koja se zove: "Sve dok nas novac ne rastavi"...

Novac je u zivotu uvek problem: i kada ga ima i kada ga nema. Verujte mi na rec.

A najveci je problem kada se okolnosti tako sloze da zena, nakon vise godina braka, igrom slucaja i spleta okolnosti, odjednom pocne zaradjivati vise od muza...

Tada se sve menja, pocinju ozbiljni problemi i diskusije...

Kod zena se javlja sindrom "nove bogatasice" koji se cesto zavrsava sa onim cuvenim: "Ja te izdrzavam!"
Momentalno se zaboravlja sta je i kako bilo par godina ranije...

Zato smatram da nije dobro za brak da zena zaradjuje vise od muza, makar i na sasvim kratak rok....

Jedan moj razvod je bio upravo zbog tog fenomena.

Ne znam kako kod vas stoji ta stvar? :think:

Ne znam sta da ti kazem..ali ovo mi se cesto desavalo i u vezama...

Zasto muskarac mora po difoltu vise da zaradjuje od zene?

Ja bih volela da budem iskrena da zaradjuje 5x vise od emne u svakom trenutklu...ni malo mi ne bi smetalo...:mrgreen:...
 
Bas sada se ovde daje jedna simpaticna meksicka novela koja se zove: "Sve dok nas novac ne rastavi"...

Novac je u zivotu uvek problem: i kada ga ima i kada ga nema. Verujte mi na rec.

A najveci je problem kada se okolnosti tako sloze da zena, nakon vise godina braka, igrom slucaja i spleta okolnosti, odjednom pocne zaradjivati vise od muza...

Tada se sve menja, pocinju ozbiljni problemi i diskusije...

Kod zena se javlja sindrom "nove bogatasice" koji se cesto zavrsava sa onim cuvenim: "Ja te izdrzavam!"
Momentalno se zaboravlja sta je i kako bilo par godina ranije...

Zato smatram da nije dobro za brak da zena zaradjuje vise od muza, makar i na sasvim kratak rok....

Jedan moj razvod je bio upravo zbog tog fenomena.

Ne znam kako kod vas stoji ta stvar? :think:

E ista tema je otvorena na Ljis-u,imale su mi pripadneice "neznijeg" pola oci izvaditi sto sam rekao da muskarac koji zaraduje manje od zene,reba da se samoubije.:roll:
slazem sa tobom bjabinger.treba da se zna,ko kosi,a ko vodu nosi.:ok:
po meni musko nije musko dokle god zena zaradjuje vise od njega.
 
Ne znam sta da ti kazem..ali ovo mi se cesto desavalo i u vezama...

Zasto muskarac mora po difoltu vise da zaradjuje od zene?

Ja bih volela da budem iskrena da zaradjuje 5x vise od emne u svakom trenutklu...ni malo mi ne bi smetalo...:mrgreen:...

Pa naravno da ti ne bi smetalo,i sta ima da ti tu smeta da musko zaradjuje vise od tebe?Ako idemo u vojsku,i pretpostavlja se da smo ajci pol,trebalo bi i vise da zaradjujemo.Tako je od pamtiveka bilo barem.musko je islo u lov,dok je zena cuvala jazbinu i brinula o mladima.:mrgreen:
 
Ne znam sta da ti kazem..ali ovo mi se cesto desavalo i u vezama...

Zasto muskarac mora po difoltu vise da zaradjuje od zene?

Ja bih volela da budem iskrena da zaradjuje 5x vise od emne u svakom trenutklu...ni malo mi ne bi smetalo...:mrgreen:...

Ne mora muskarac da zaradjuje vise...

Ali zena treba da shvati da je normalno i kad ona zaradjuje vise...

A to malo zena ispravno shvata.

Odmah se ispoljava teznja za dominacijom, mnogo jace i zesce izrazeno nego kod muskaraca.
 
a ovim "Jedan moj razvod je bio upravo zbog tog fenomena" dokazuješ da si optimista:hahaha:pa ti opraštam novele...


Tema: ja sam doktor za tvoju temu...al nemam vremena,moram vani. Vjeruj, ništa nije ni crno ni bijelo. Sve je za ljude. Bitno je voljeti se, razumjeti se...biti jedno uz drugo :heart:. Ko nije prošao kroz to, ne zna o čemu priča.
 
Ne mora muskarac da zaradjuje vise...

Ali zena treba da shvati da je normalno i kad ona zaradjuje vise...

A to malo zena ispravno shvata.

Odmah se ispoljava teznja za dominacijom, mnogo jace i zesce izrazeno nego kod muskaraca.

ma nemoj.

Da nije smao zato sto se muska dominacija smatra prirodnom, a zena u svakom slucaju treba da zna gde joj je mesto...u kuhinji i sa krpom, a to sto slucajno nekim spletom okolnosti, a ne svojim trudom i radom zaradjuje vise je samo trenutno..i samo sad...i sasvim bez veze i bez ikakvog povoda i razloga?

Znaci muskarac koji malo zaradjuje je i dalj emuskarcina, smao je iskomplksiran pa zena treba da ga tetose jos malo vise? :mrgreen:
 
a ovim "Jedan moj razvod je bio upravo zbog tog fenomena" dokazuješ da si optimista:hahaha:pa ti opraštam novele...


Tema: ja sam doktor za tvoju temu...al nemam vremena,moram vani. Vjeruj, ništa nije ni crno ni bijelo. Sve je za ljude. Bitno je voljeti se, razumjeti se...biti jedno uz drugo :heart:. Ko nije prošao kroz to, ne zna o čemu priča.

Novac kvari ljubav.

Nastavicemo.:cmok:
 
Tako je PRIRODNO.....

Ali, danas je sve naglavacke: pa zene idu u lov, a muskarci cuvaju jazbinu...:eek:

E moj prika.Dans je sve naopako.I zene mnogo gore postupaju prema frajerima koji zaradjuju manje od njih.Toliko te izhebu u mozak,i ucine impotentnim da je to strasno.Mislim nema tu da li je neko normalan ili nije,jedna se na ljisu uhvatila te definicije da ako su oboje normalni ljudi to nije problem.Pa i normalni s eljudi posvadjuju,i uvek ali uvek zena natrlja muskaracu na nos,ako zaradjuje vise,da to cini.:ok: a to ume da boli vise cak nego li da ti hebala mater ili oca.:ok:
 
E moj prika.Dans je sve naopako.I zene mnogo gore postupaju prema frajerima koji zaradjuju manje od njih.Toliko te izhebu u mozak,i ucine impotentnim da je to strasno.Mislim nema tu da li je neko normalan ili nije,jedna se na ljisu uhvatila te definicije da ako su oboje normalni ljudi to nije problem.Pa i normalni s eljudi posvadjuju,i uvek ali uvek zena natrlja muskaracu na nos,ako zaradjuje vise,da to cini.:ok: a to ume da boli vise cak nego li da ti hebala mater ili oca.:ok:

A kad muskarac kaze..ja donosim pare u kucu i satirem se od posla zbog tebe i dece....sto mi nisi ohladila pivo, tuko jedna? :whistling:
 
ma nemoj.

Da nije smao zato sto se muska dominacija smatra prirodnom, a zena u svakom slucaju treba da zna gde joj je mesto...u kuhinji i sa krpom, a to sto slucajno nekim spletom okolnosti, a ne svojim trudom i radom zaradjuje vise je samo trenutno..i samo sad...i sasvim bez veze i bez ikakvog povoda i razloga?

Znaci muskarac koji malo zaradjuje je i dalj emuskarcina, smao je iskomplksiran pa zena treba da ga tetose jos malo vise? :mrgreen:

Neeeee....Ne...

Jednom sam posejao dva hektara kukuruza....

Ulozio sam u to dosta (mojih) para..

Rezala je tada: "Taj TVOJ agrobiznis sa hebenim kukuruzima, mogla sam za te pare kupiti..."

Kada mi je kukuruz bio do pupka, pitala me je: "Kako izgleda NAS kukuruz?"

Kada sam konacno obrao i prodao kukuruz - docekala me je nervozno: "Gde su pare od MOG kukuruza!?" :mrgreen:

Takve ste vi zene u GLOBALU. :lol:
 
80.000 ti je malo?!:eek: boga ti poljubim..:sad2: si ti narodni poslanik ili diretor na banku neku?:think:

jok.
:lol::lol::lol::lol::lol:

ja samo mislim da moj rad i skola i znanje itd treba da se plati....kad su mi nudilui platu 40000 nisam znala d ali da im se smejem ili sta da rdaim.....kako da platim carape od tih para...a da ne pominjem hranu, prevoz, lak za nokte i frizera..kad sedis kuci nemas takav trosak...moja kuma radi za 30000 kaze da joj ej posao veci trosak od toga...:lol:
 
Blajbi, opet pocinjes istu pricu?.......Davno nisi:D

Imate li vi muskarci negu drugu temu za razgovor, osim zena? I da kukate kako ste jadni i neshvaceni?:roll:

I ugrozeni "emancipacijom":D

E da je meni neki koji ce da zaradjuje vise od mene.......okruzena sam nekima koji samo pricaju kako su muskarcine...a u stvari su kamen oko vrata. Ne vidim ni jednog drugacijeg.
 

Back
Top