Tri maceta na poklon

bulma2005

Zainteresovan član
Poruka
167
Pozdrav, ako neko zeli da usvoji tri (ili jedno od tri?) lepo vaspitana, cista, kucna maceta;

Dva su sasvim bela, a jedno je zuto, svi su muzjaci, danas im je dva meseca starosti, i
mozete me kontaktirati na telefon +38163-81-336-81.

Puno pozdrava
 
Hvala Vam sto sa svojim pitanjima pokazujete interesovanje za usvajanje macica, ali bi morao da Vas zamolim da to ipak NE cinite putem telefonskih poruka (SMS-a!)

Dnevno primim najmanje 4 - 5 SMS poruka sa raznoraznim pitanjima poput: "Jel' Vas oglas jos uvek aktuelan?", ili: "jeste li udomili macice?", kao i "Da li vam je ostalo jos jedno belo mace", "i slicno...

Iskreno receno - nije mi bas lako da odgovaram na sve Vase SMS-ove, a ruku na srce nije ni po nekom bontonu da Vi to tako radite!

Naime - ako STVARNO ZELITE da udomite jedno ili vise macica - onda cete valjda naci za shodno da NAZOVETE, a ne da saljete SMS!

SMS jeste koristan za neke stvari, ali ova ipak nije jedna od njih... Upotrebom SMS-a u ovom slucaju - o Vama sticem dojam da:
- ili zelite da stedite,
- ili nemate dovoljno para (kredita), i slicno, a
takav "profil" osobe meni nije bas puno pozeljan za udomljavanje mace!!!

Nadam se da ste me razumeli :)

Dakle, oglas je jos uvek aktivan, hvala svima na interesovanju i - molim ubuduce bez slanja SMS poruka, jer time na jedan svojevrstan nacin gradite "losu sliku o sebi"... Uostalom - ukoliko se SMS-ovi nastave i dalje, ja jednostavno vise necu odgovarati na iste! Ako ste odlucni onda - NAZOVITE me :)

Macici su prelepi, zdravi, razigrani, inteligentni, i zelim da im pronadjem lep dom sa odgovornim vlasnikom/com :)

S postovanjem.
Brana
 
Nije mi bitno da li ce mi telefon zazvoniti u pola tri nocu ili po danu, u pitanju je jedna vrsta odnosa prema kojima se zainteresovana strana ophodi prema onome sto poklanjam (u ovom slucaju - macice).

Macici su ziva bica koja traze hranu, vodu, skloniste, brigu i ljubav vlasnika. S tim u vezi ako mene "buduci vlasnik" kontaktira putem BESPLATNIH PORUKA - kod mene tim cinom ostavlja losu sliku osobe koja dakle nije prikladna da postane njihov novi vlasnik!
 
Slike macica
 

Prilozi

  • DSC00107.JPG
    DSC00107.JPG
    62,5 KB · Pregleda: 38
  • DSC00113.JPG
    DSC00113.JPG
    55,6 KB · Pregleda: 32
  • DSC00109.JPG
    DSC00109.JPG
    58,3 KB · Pregleda: 31
Iskreno receneo razocaran sam, imao sam svega tri "ozbiljna" telefonska poziva, i to dva iz Beograda i jedan iz Sombora!!! Naravno, sva tri su odustala jer je geografska udaljenost bila prevelika...

Facebook ne koristim (duga prica!) ali sam zato na MNOGIM forumima postavio oglas da poklanjam macice, i postavio i po par slika istih.

Neverovatno je koliko je slaba-do nikakva potraznja/interesovanje! :(

Zuto mace je poklonjeno kroz obican razgovor "u kantini" u komsiluku, te se stoga postavlja pitanje svrsishodnosti oglasavanja preko Interneta kao medija (ili - opet - ja ne idem na "pravo mesto" na Netu!)

No comment!
 
U letnjim mesecima je jako teško udomoti jer je ponuda velika....ja sam godinama unazad udomljavao pa pričam iz iskustva...i ja imam 5 da udomim i to će potrajati do nove godine....
Forumi nisu mesto za udomljavanje jer većina posetilaca već ima životinje...
Uglavnom sam udomljavao preko halo oglasa...udomljavanje je sezonski posao...to malo ko zna...sve zavisi od doba godine.....

I naravno neka pravila kod udomljavanja treba znati........saveti za mačke
 
Oglas je jos uvek aktuelan, dva bela maceta (muzjaci) traze dom.

Beli macici su jako retki a ovi su jos i muzjaci - ne mozete to da propustite! :))

Informacije na +381638133681
Molim Vas da nazovete a ne da saljete SMS
Hvala :)
 
Obavestenje: zbog izjednacavanja nicka na drugim forumima - korisnik bulma2005 je sada poznat kao BulmaSoft. Broj telefona ostaje isti. Nemojte slati privatne poruke na stari nalog :) Oglas za macice je i dalje aktuelan :) Lepo provedite dan :)
Pozz.
 

Back
Top