dan vencanja :)

gost 114587

Elita
Poruka
23.661
zene, pod utiscima sam sa vencanja jedne od mojih najboljih drugarica. i uhvatila sam sebe da razmisljam kako bi sve to izgledalo da se udajem sada a ne pre par godina... ova tema je zamisljena za one zene koje nisu dobile bas sve sto su htele na sopstvenom vencanju, za one zaludne kao sto sam ja i za one koje tek treba da stanu na ludi kamen, pa hajmo, fotke i ostalo :heart:
 
Ne bi ti se ja vise udavala ni da mi plate.
A sa svog vencanja nosim bas bas lepe uspomene ...sve mi je bilo po meri do slikanja .
To bi izbacila.
I po nekog gosta bi izbacila :mrgreen: svi znamo ko bi to bio tj koja bi to gosca bila.

I onda kad nje ne bi bilo ja bi imala slike kakve sam zelela a ne kakve je ona resila da napravi.
I onda bi moja svadba bila jedna apsolutno najs najs svadba ovako je bila najs sa losim fotkam :evil:

A znam i koga bi dovela da slika svadbu.
Tog sam htela i onda ...al ....
 
Poslednja izmena:
dakleM, krecem od vencanice koja bi izgledala vako :lol:

501246781_primary.jpg


cvece :

purpletulips.gif


limuzina :

cobra-1.jpg


torta :

cake253.jpg


18K_Diamond_Ring_wedding_ring.jpg
 
Ja bi majsko vencanje , negde oko 25 maja npr.
I cek da vidim kad bi se ponovo udavala gde bi volela da bude.
Ne u Srbiji , to nikako ....negde na nekom dvorcu u Austriji...
Mozda na Petrovaradinskoj tvrdjavi ako bi bas moralo u Srbiji ...

I ovaj put bi nosila vencanicu , sad sam zrela za nju , al neku predrkanu , i kratku :D
I ne bi se udala bez verenickog prstena onog pravog dijamanskog ogromnog.
 
Ne bi ti se ja vise udavala ni da mi plate.
A sa svog vencanja nosim bas bas lepe uspomene ...sve mi je bilo po meri do slikanja .
To bi izbacila.
I po nekog gosta bi izbacila :mrgreen: svi znamo ko bi to bio tj koja bi to gosca bila.

I onda kad nje ne bi bilo ja bi imala slike kakve sam zelela a ne kakve je ona resila da napravi. I onda bi moja svadba bila jedna apsolutno najs najs svadba ovako je bila najs sa losim fotkam :evil:

A znam i koga bi dovela da slika svadbu.
Tog sam htela i onda ...al ....

uaahahahahaaa
ko ti slikao svadbu?
:rotf:
 
Sve bi bilo sad drugačije 100%
-Ne novembar-već jun(samo da je toplo)
-Ne 350gosta-već 30 najdražih(koje poznajem):D
-Ne opština-već priroda(pored reke)
-Dragi isti:lol:kao i venčanica:D-to ni u ludilu ne bih menjala:heart:
 
Moje vencanje iz snova bi izgledalo ovako:
- Leto, plaza, more, pesak... Ja u laganoj, dugoj, beloj haljni i sa belim cvetom u kosi a muz u laganom belom odelu... Prisutni samo najbliza rodbina, prijatelji i kumovi... Posle samog vencanja, zurka na plazi uz puno hrane, pica, vatru, havajsku muziku i tako... :aha:

Moje vencanje je izgledalo ovako:
- Sve je organizovala svekrva, ja sam bila zauzeta drugim stvarima pa sam to prepustila njoj. Mada, i da sam htela ja da organizujem, ne bih uspela jer bi ona stalno zabadala nos :lol: Planirali smo malo vencanje, ali... Svekrva je napravila pravu ceremoniju, pozvala svu rodbinu i prijatelje od kojih ja i muz pola nismo poznavali ali ajde... Doduse, sve je bilo savrseno organizovano, od postavljanja stolova do svakog cvetica... Sve je bilo belo, veliko, glamurozno... Ali ja nisam tako zamisljala...
Jedino sam vencanicu sama odabrala :D I bila je prelepa... :aha:
 
super tema,tj za moje trenutno raspolozenje posto smo mm ponovo nesto mnogo zaljubljeni
nase vencanje je bilo malo tuzno
ne bih da opisujem jer ce da me nervira kad pocnete da se iscudjavate
ali oboma nam je krivo sto nismo imali vencanje kako treba,tj kako nas raduje
ono bi se odrzalo u nekom lepom mesecu,maj npr,mada i 29/04 nije bio los
negde na nekoj livadi s onim kao otvorenim satorima,belim sto se vidja u filmovima
imala bih sasvim sigurno vencanicu ,a on odelo
gosti ne bi smeli da nose ni crno ni belo(uzasavam se kad vidim goste u crnim haljinama aaaa)
orkestar-multitalentovan,od silvane do nirvane :lol: ,samo ne one praistorijske poput "zapevajmo braco mila ovu pesmu svi hej svadba svadba svadba" to bih banovala
i da malo i ja pevam,posto volim da sam u centru paznje na neki simpatican nacin
muz bi bio isti,to zaboravih,ali ja ne bih bila trudna nego prezgodna
za klopu nesto finsko,nemam pojma ali da bude bas fino,i pica i to
pozvala bih samo koga zelim i niko ne bi smeo da se mesa
od poklona ili da odu u prodavnicu gde smo ostavili listu ili pare
ili pretim e bayom
svi gosti bi u tanjiru nasli neki poklon iznenadjenje,da ponesu kuci
kad padne mrak svi idu kuci
niko se nije napio (sem mlade :lol: ) kao svinja
svadba se zavrsava nasim odlaskom na aerodrom-pravac neka egzoticna ostrva
cao
 

Back
Top