Zenske vulgarnosti

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Eno tamo vidim da neko pita da li zene vole kada su muskarci vulgarni...?

A da ja vas nesto priupitam drage moje i lepe dame: volite li vi da govorite vulgarnosti za vreme seksa...?? :per:

Poznavao sam fine dame koje su u krevetu govorile takve bezobrazluke, sacuvaj Boze, kad se samo setim....:eek:

A nije im lose stajalo, dapace....:mrgreen:
 
pa ono..ako mi se govore male slatke gadosti, govorim. ako ume da cuje, i ako se lozi na to, onda jos bolje. ako ne, onda cutim i uzdisem:mrgreen:
ni meni ne prija uvek.
ama nije to bas egzaktna nauka, taj sex. sve je stvar trenutne inspiracije, takoreci:)
 
pa ono..ako mi se govore male slatke gadosti, govorim. ako ume da cuje, i ako se lozi na to, onda jos bolje. ako ne, onda cutim i uzdisem:mrgreen:
ni meni ne prija uvek.
ama nije to bas egzaktna nauka, taj sex. sve je stvar trenutne inspiracije, takoreci:)

A tako, govoris i ti male gadosti, je li ? :eek:

A bila si mod...Ja sam mislio da modovi te stvari ne rade...:mrgreen:

Nemoj sada da te banujem, pa da cujem kako stenjes...:per:
 
Eno tamo vidim da neko pita da li zene vole kada su muskarci vulgarni...?

A da ja vas nesto priupitam drage moje i lepe dame: volite li vi da govorite vulgarnosti za vreme seksa...?? :per:

Poznavao sam fine dame koje su u krevetu govorile takve bezobrazluke, sacuvaj Boze, kad se samo setim....:eek:

A nije im lose stajalo, dapace....:mrgreen:


Volim ponekad, tacnije vise volim da on meni govori...vulgarnosti ili kako god da ih nazovemo.
 
Eno tamo vidim da neko pita da li zene vole kada su muskarci vulgarni...?

A da ja vas nesto priupitam drage moje i lepe dame: volite li vi da govorite vulgarnosti za vreme seksa...?? :per:

Poznavao sam fine dame koje su u krevetu govorile takve bezobrazluke, sacuvaj Boze, kad se samo setim....:eek:

A nije im lose stajalo, dapace....:mrgreen:

Vulgarnosti ima raznih, zavisi sta pod tim smatras.
A, odredjene reci tokom sexa imaju sasvim drugu konotaciju, u odnosu na to kad ih izgovaramo tokom nekih drugih...aktivnosti. :)
 

Back
Top