Goran Jesic: Postoji velika kriza u DS
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Goran Jesic: Postoji velika kriza u DS

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano Goran Jesic: Postoji velika kriza u DS

Beograd -- Predsednik opštine Inđija i funkcioner Demokratske stranke Goran Ješić ocenio je da u DS-u trenutno vlada velika kriza.

Demokratska stranka, po ideologiji i nastupima njenih funkcionera, deluje kao da su joj najbliže ideologije Vojsilava Koštunice i Tomislava Nikolića, "što je poražavajuće", rekao je Ješić. "Moramo se založiti da DS prestane da ima tako mnogo sličnosti sa Demokratske strankom Srbije (DSS) i bivšim radikalima. To radim svakodnevno, u praksi, kao predsednik opštine Inđija i u svim javnim nastupima."

Prema mišljenju Ješića, u DS trenutno vlada nedostatak ideologije, i zato ga ne čudi što se ne vide osnovne razlike između te stranke i "naprednjaka".

On je izjavio i da ne vidi razliku između onog što njegov partijski kolega, ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić radi i izjavljuje i onoga što je osnovna ideja politike DSS ili Srpske napredne stranke.

Zašto niko ne pita Jeremića zbog čega ne pređe u stranku Vojislava Koštunice ili Tomislava Nikolića, konstatovao je Ješić.

Ješić je ponovo negirao medijske spekulacije da prelazi u uniju stranaka regiona koju želi da formira lider G17 plus Mlađan Dinkić i poručio da ostaje u DS, "jer veruje da tamo, i pored svega, jesu najkvalitetniji ljudi koje Srbija trenutno ima".

"Smatram da je Dinkić najbolji ministar kojeg Srbija ima, i to je bio u svakoj vladi u kojoj je imao ministarsku funkciju. Međutim, ne želim da budem deo Unije, jer smatram da stranka ne može i ne sme biti samo preduzeće. Ostajem u DS i hoću, kao njen član, da je menjam nabolje", rekao je Ješić.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Podrazumevano Re: Goran Jesic: Postoji velika kriza u DS

Ja sam zabezeknuta
    Čedina Zebra

Poznat
    Učlanjen
    28.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

То је напад на Јеремића.

Јеремић спроводи прокламовану политику - политику и владе и скупштине, а ваљда и Демократске странке. Ако Јешић мисли да није тако, нека тако каже, или нека нападне ту прокламовану спољну политику, тамо где је она формулисана, а то није урадиу Вук Јеремић.

Али неће. То је обрачун са Вуком Јеремићем. Очигледно у ДС постоји струја којима он смета. Препуштам свакоме да закључи зашто би Јеремић могао да смета.
    "Весма бо трудно Славјан от заматорелих мнениј отвратити."

Poznat Крагуј (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    634

znači da nam spremaju jeremića za presednika ili premijera.......banda banda......

Poznat
    Učlanjen
    28.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

Citat Original postavio Крагуј Pogledaj poruku
    znači da nam spremaju jeremića za presednika ili premijera.......banda banda......
    Како ли си ти дошао до тог закључка...

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...ako je ova copy/paste Jeshicceva izjava tachna, ne vidim da je navedeno odakle je text, ja se apsolutno slazhem sa njegovim mishljenjem...jer, ne mozhe sin SPS funkcionera da promeni tek tako "kozhu"...i sam Vuk Jeremicc je proshao "pionirsku fazu u SPS-u" i sadashnja nakazna Vlada mu dozvoljava da i dalje daje izjave koje vishe prilichi onom dr Vojislavu K....i tachno je da je DS podeljen na 2 tabora...na proevropski i onaj za koji nemam naziv...

Ističe se Denca PA (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

DS uskoro postaje kombi stranka.Živi bili pa videli, mnogi će uskoro da javno napuste stranku.Nisu u pitanju preletači, nego ljudi koj imaju imalo ljudskosti u sebi i nemogu više da podržavaju sunovrat Srbije.

Poznat
    Učlanjen
    28.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    158

Citat Original postavio El Muerte II Pogledaj poruku
    ...ako je ova copy/paste Jeshicceva izjava tachna, ne vidim da je navedeno odakle je text, ja se apsolutno slazhem sa njegovim mishljenjem...jer, ne mozhe sin SPS funkcionera da promeni tek tako "kozhu"...i sam Vuk Jeremicc je proshao "pionirsku fazu u SPS-u" i sadashnja nakazna Vlada mu dozvoljava da i dalje daje izjave koje vishe prilichi onom dr Vojislavu K....i tachno je da je DS podeljen na 2 tabora...na proevropski i onaj za koji nemam naziv...

Какве везе има Јешићева изјава са тим ко је Јеремићев тата и одакле ти уопште то да је "прошао пионирску фазу у СПС-у".

У чему је проблем?

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bastiani Pogledaj poruku
    Какве везе има Јешићева изјава са тим ко је Јеремићев тата и одакле ти уопште то да је "прошао пионирску фазу у СПС-у".

У чему је проблем?
    ...kazhe jedna stara, nasha...Ne pada daleko iver od klade...pa josh jedna...krv nije voda...

...odakle mi OnO...za V. Jeremicca ...znam druzhe...znam...

...koji problem...ja ne vidim problem u mojoj izjavi...vidim ga samo u V. Jeremiccu, kao i u 2 struje unutar DS-a...

Slične teme

1. puko MTS- velika ekonomska kriza
    Autor saladin u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009., 19:40
  2. zene i velika ekonomska kriza
    Autor gost 15307 u forumu Žene
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 02.03.2009., 22:42
  3. Velika kriza u Istočnoj Evropi..
    Autor Istocni Vetar u forumu Politika
    Odgovora: 59