Nove serije na tv avala...ali kada?

Blake Griffin

Zainteresovan član
Poruka
137
Dal neko zna kada krecu sa prikazivanjem novih serija Terminator: sarah Connor Chronicles, Battlestar Galactica, 24, House, Dollhouse, Californication, Weeds.
Ove serije stoje u oglasu preko cele strane u novinama 24 sata (jucerasnjem i danasnjem broju) ali ne pise nikakav datum pocetka emitovanja.
Na njihovom sajtu takodje nema nikakvih informacija
Nekako mi nema logike da tako mala i pretpostavljam siromasna televizija moze da otkupi ove serije..........
 
Poslednja izmena:
Ne zna se tacno kada...ali pisalo je u novinama pocetkom maja nova programska sema.....A logike ima...televizija je bila mala, vise nije....siromasna ne znam da li je ikada bila jer je vlasnistvo zeljka mitrovica..samo nije tada hteo da ulaze u program......i istina je za sve te serije....bice tu jos i simpsonovi, prijatelji, monk....i mnoge druge.....cak se ocekuju i premijere novih filmova...prica se da je otkupljen avatar....i sve ovo nije slucajno posto je sada urednik avale robert nemecek....
 
Iza TV Avala stoji Željko Mitrović .Zvanično sa 5 % udela u vlasništvu ,nezvanično sa mnogo više ...tako da se spekuliše da je TV Avala njegova kulturnija verzija TV Pink .Sa druge strane ,ako se zna da je Robert Nemeček urednik filmskog i serijskog programa na Avali ,onda neke stvari postaju jasnije ...on se uvek ponosio svojim vezama u velikim TV i produkcijskim kućama ,pa ih je verovatno i u ovom slučaju koristio za dobijanje ( kupovinu ) tolikog broja hit serija !
 
Ne zna se tacno kada...ali pisalo je u novinama pocetkom maja nova programska sema.....A logike ima...televizija je bila mala, vise nije....siromasna ne znam da li je ikada bila jer je vlasnistvo zeljka mitrovica..samo nije tada hteo da ulaze u program......i istina je za sve te serije....bice tu jos i simpsonovi, prijatelji, monk....i mnoge druge.....cak se ocekuju i premijere novih filmova...prica se da je otkupljen avatar....i sve ovo nije slucajno posto je sada urednik avale robert nemecek....

:eek: Gospode božee, svuda ga ima :(
 
I ja sam video da imaju isečke iz dobrih serija i piše uskoro, koliko sam čuo Avala je od Željka Mitrovića, zato će na Avali najverovatnije biti Simpsonovi, koje je Pink otkupio, ali nije prenosio...pošto je od Mitrovića, a tamo je i Nemaček možemo očekivate ove dobre stvari poput Monka, SImpsonova, Hausa...
 
Meni je veoma los signal avale na tv-u i slika i ton...tako da je bolja opcija net:heart:

Takodje. Lepa slika samo kada je lepo vreme, a ni tada nije savrsena.
Tako je jos od Treceg kanala.

Kod mene je ova situacija sa RTS 1 ...pa pi*dim kad je Liga sampiona ,tenis ili basket ...mamu im lopovsku ,bitno da oni nas deru za pretplatu :vudu: ! A sto se serija na Avali tice ...bice ...od nedelje jedne srede ,sto bi rekle babe :whistling: !
 
Od subote 1. maja nova programska šema

Simsonovi - vikendom u 12:30h i 19:30h + radnim danima 18:30h
Svemirska krstarica - Galaktika vikendom repriza nedeljnih epizoda u 16:30 i oko 1h koje se emituju radnim danima u 23:30h i 8:30h
Doktor Haus - radnim danima 16h
NCIS - radnim danima 17h
Serija "24" - radnim danima u 20:30h
Crtani film - Kenguri košarkaši u 19:30h
Filmovi u 21:30h - uto i čet
Odeljenje za specijalne žrtve - pon, sre, pet u 22:30h
Avinjonsko proročanstvo - pon, sre, pet u 21:30h
Gorštak - radnim danima u 7:30h i 03:00h + vikendom noću repriza
Dokumentarni program u 15:00 i 04:00
Filmovi u 1h
Monk - nedeljom u 13h
Čak - subotom u 13h
Korov - radnim danima u 13h
Terminator - subotom u 18:30h
Kalifornikacija - subotom u 23h
Kuća lutaka - nedeljom u 23h
Laži me - subotom 20h
Film "Borat" u subotu 1. maja u 21h
Američka sapunica koja je išla vikendom u 14:45 i 01:00h je najverovatnije ukinuta.
 
A sad i Avalu mogu da memorišem kao jedan od kanala na mom TV-u. :ok:

Dosad je ovo što se tiče filmskog i serijskog programa bilo jako slabo, osim nekoliko zanimljivih filmova s vremena na vreme.
Samo da kao što neko reče ne budu neozbiljni kao većina naših televizija i otkupe 1-2 sezone poznatih serija i više nikad ne nastave... :roll: strašno.

I konačno, KONAČNO Battlestar Galactica na nekoj našoj TV! Pa koliko je trebalo čekati?
RTS je pre ravno 4 godine prikazao pilot i najavljivao seriju i šta se desilo svi znamo. :dash:
 
Od subote 1. maja nova programska šema

Simsonovi - vikendom u 12:30h i 19:30h + radnim danima 18:30h
Svemirska krstarica - Galaktika vikendom repriza nedeljnih epizoda u 16:30 i oko 1h koje se emituju radnim danima u 23:30h i 8:30h
Doktor Haus - radnim danima 16h
NCIS - radnim danima 17h
Serija "24" - radnim danima u 20:30h
Crtani film - Kenguri košarkaši u 19:30h
Filmovi u 21:30h - uto i čet
Odeljenje za specijalne žrtve - pon, sre, pet u 22:30h
Avinjonsko proročanstvo - pon, sre, pet u 21:30h
Gorštak - radnim danima u 7:30h i 03:00h + vikendom noću repriza
Dokumentarni program u 15:00 i 04:00
Filmovi u 1h
Monk - nedeljom u 13h
Čak - subotom u 13h
Korov - radnim danima u 13h
Terminator - subotom u 18:30h
Kalifornikacija - subotom u 23h
Kuća lutaka - nedeljom u 23h
Laži me - subotom 20h
Film "Borat" u subotu 1. maja u 21h
Američka sapunica koja je išla vikendom u 14:45 i 01:00h je najverovatnije ukinuta.

Sve je ovo super,ali napravili su grešku koju sam i očekivao-prepunili su program sa novim serijama...ne možeš odmah da kreneš sa 30 serija...trebalo je to malo lakše...
 
Sve je ovo super,ali napravili su grešku koju sam i očekivao-prepunili su program sa novim serijama...ne možeš odmah da kreneš sa 30 serija...trebalo je to malo lakše...

Upravo tako. Posle će polako ove serije zamenjivati sa sve lošijim i nekvalitetnijim ili još gore postepeno ukidati termine i smanjivati broj serija dok ne stignu na ono što su imali i ranije. :roll:
 

Back
Top