Simulacija Tockica
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Simulacija Tockica

Početnik
    Učlanjen
    15.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Simulacija Tockica

e pa ovako...ja koristim mish sa tri tastera...jeste da je to sada prevasidjeno...interesuje me ima li kakav program kojim bi treci taster misha tj srednji taster mogao da se podesi tako da radi kao tockic tj za scroll...jednom sam imala to tako podesheno..tako da moze jel..ali kako? svaka pomoc je dobrodoshla...jes da je mnogima sada ovo smeshno..ma kao otidji i kupi novi mish...ali..ovaj mi bash dobro koristi ...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ne mogu da verujem.
    Imam i ja jednog druga koji se zaljubio u nekog Logitech-a iz praistorije i kad go je menjao misa, svaki put je kupovao istog.
    Zadnji put, pre dva meseca sam mislio da ce lik konacno uzeti dobar mis, tj. da nece nadji ovaj stari, i budala nadje za 200kinti.

Drugim recima, baci to sr@nje i kupi normalan opticki mis, ako ti je zao novaca, 10€ mozes prezaliti i kupiti najobicniji mis koji ce biti 10X bolji od tog.

Početnik
    Učlanjen
    15.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma bre moje kucishte i ne moze drugi mish jer ovaj ide na cetvrtasti port...ili mozda neki prikljucak da stavim i prikljucim normalan mish..he he...
    ma dobro...teshko se odvojiti...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio crawler
    ma bre moje kucishte i ne moze drugi mish jer ovaj ide na cetvrtasti port...ili mozda neki prikljucak da stavim i prikljucim normalan mish..he he...
    ma dobro...teshko se odvojiti...
    Vidi imas li USB ili PS/2 port.
    Svi danasnji misevi se mogu u to cudo nakaciti.
    A ako nemas, onda jednostavno otidji u radnju i trazi pacova koji ide na serijski port ili kupi nastavak USB to serial.

Imas milion kombinacija.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ma bre kupi bre normalnog misha bre...Mozes bre brate bre da ga bre nadjesh brate za bre brate dvesta bre dindzi............Brate...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio crawler
    e pa ovako...ja koristim mish sa tri tastera...jeste da je to sada prevasidjeno...interesuje me ima li kakav program kojim bi treci taster misha tj srednji taster mogao da se podesi tako da radi kao tockic tj za scroll...jednom sam imala to tako podesheno..tako da moze jel..ali kako? svaka pomoc je dobrodoshla...jes da je mnogima sada ovo smeshno..ma kao otidji i kupi novi mish...ali..ovaj mi bash dobro koristi ...
    Citat Original postavio Agent Orange
    Ma bre kupi bre normalnog misha bre...Mozes bre brate bre da ga bre nadjesh brate za bre brate dvesta bre dindzi............Brate...
    U zavisnosti od konkretnih potreba scroll možeš da odradiš i na tastaturi, kao i veliku većinu operacija koje odradiš mišem, sve samo stvar navike.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ma da bre brate...Moze i preko tastature ( gore/dole) brate.. Ja vecinu stvari radim preko tastature brate..Ali brate, ako bre brate ne mozes bre da se brate istripujesh brate da radish bre samo brate na tastauri, onda brate bre kupi misha brate...Brate, kupi brate nekoh geniusovog brate glodara i nemash bre frke bre. Oni su jeVtini brate..Brate...Bre...
    Ma LOGITECH rulz!!!

Brate....

Slične teme

1. ...simulacija ...
    Autor grand_caffe u forumu Video igre
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.08.2008., 12:45
  2. ... simulacija...
    Autor grand_caffe u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 10:59
  3. Simulacija bubnjeva