Hoće li preživeti TV B92?

ПДВ2 је одавно у окрњеном саставу, што се најбоље види на радију, који је шупаљ као зуб и Бракус мора да сваки дан прича глупости по два сата, еј, сваког дана! :lol:
TВ им је мешавина Пинка - РТС-а. Занимљиво је шта је Ј. Ћосић да ради, ја га гађам као опасног Дебејца, биће ту интересантног расплета Веван-ЈЋ :lol:
Што се тиче Драгана и Горице, па интересантно да имају рент-а-продукцијску кућу коју користи јавни сервис. Рабљени су и постали досадни.
Да ли ће опстати кућа, опстаће, али са новим играчима.
 
Штета стварно, али разумем их, ако су им више платили овамо. Но не верујем да ћу тако редовно да их пратим тамо..
А радио Б92 има још доооста занимљивих емисија, тако да се ја за њих не бринем ;)
 
Штета стварно, али разумем их, ако су им више платили овамо. Но не верујем да ћу тако редовно да их пратим тамо..
А радио Б92 има још доооста занимљивих емисија, тако да се ја за њих не бринем ;)

Pa kad Tijanic miliona mlati sto od pretplate koju otima gradjanima sto od reklama pa moze da daje debele plate onim kvazi novinarima sto rade na RTS-u
 
b92 je izduvao za reklame od trenutka kad su poceli sa pricom oko luke beograd,cim su cacnuli tata miska on zavrnuo slavinu




sad mislim da si u pravu.
Svako jutro sam slušala Goricu i Dragana, nema.toga više....
.Polako propada B92 .

Ne znam da li je jedini bastion istine, samo ja ne videh emisiju sličnu Insajderu na ni na jednoj drugoj tv

Valjda je mislio Tijanić da će ovim potezom privući gledaoce i eto ga razlog za plaćanje pretplate. Ma, ni zbog ovo dvoje neću da slušam i gledam rts....:rtfm:

interesantno je kako svako na kraju pokaže svoju cenu..:lol:
 
И треба да га затворе.............када се само сетим деведесетих година, шетњи, протеста због коаксијалног кабла, довијања да се Б92 чује поред милошевићевог ометања, грађанских протста..........буде ми жао што сам у свему томе веома активно учествовао...........Б92 се претворио у сушту супротност онога за шта смо се деведесетих борили, баш као и тадашњи опозиционари и опозиционе политичке странке.......Издали су наше идеале и треба их затворити.
 

Back
Top