Tinejdzeri i revolucije!

DJoxiii91

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.273
Zagledajmo se malo bolje u prolaznike, pogotovo one mladje, i videcemo da veliki broj njih nosi neko revolucionarno obelezje, tipa majicu sa Che-om, znakom anarhizma, itd. Pitanje je koliko zaista mladi poznaju revolucije, kao i niihove tekovine. Moj odgovor je - vrlo malo. Zasto? Jer im se takvi podaci ne serviraju preko javnog servisa, pinka i ostalih sredstava javnog informisanja. Koliko je ljudi culo za Ravakola? Vrlo malo...Sta vi mislite o ovome?

 
http://4.***************/_JO2OK5G8gZI/SnEFlmS-KqI/AAAAAAAABIk/y2BRg0FVT3k/s400/SM1580~Screw-You-Hippie-Posters.jpg

Screw you, ******* snob!
snob.jpg


Je.bem ti ustane burzujce u pi.cku lpumtrnu. Stoka je to, stoka neraspisana!!!:p
 
Jest' vala.
Jadni Če.
Ima slučajeva koji vukljaju njegov lik po majicama, a za Fidela ni čuli nisu.

A ovi sa pisovima su posebna priča.
Devojka nakačila na sebe neke minđuše u obliku peace-a, peace na majici...
Pitam je: Šta je ovo, sve neki hipici?
Ona: Kakvi hipici?
Ja: Pa, brate, pisovi! ... i pokazujem na njih
Ona: Aaaaa, to nešto znači.

Kod druge devojke isto pisovi iscrtani po sveskama, pis ovde, pis onde, samo što ga nije na čelu istetovirala. Peace, love, freedom, njanjaja....
Govori da mrzi Hrvate, Amere, Albance, Muslimane i da ih sve treba pobiti.

Dakle, čist pozeraj.
A i koji će nam revolucije.
 
Zagledajmo se malo bolje u prolaznike, pogotovo one mladje, i videcemo da veliki broj njih nosi neko revolucionarno obelezje, tipa majicu sa Che-om, znakom anarhizma, itd. Pitanje je koliko zaista mladi poznaju revolucije, kao i niihove tekovine. Moj odgovor je - vrlo malo. Zasto? Jer im se takvi podaci ne serviraju preko javnog servisa, pinka i ostalih sredstava javnog informisanja. Koliko je ljudi culo za Ravakola? Vrlo malo...Sta vi mislite o ovome?


Tog Varikola, ne nam.Al zato imam poster Ernesta Chea u sobu.I ko kaze da ne znamo za revolucionari?a onolki ajduci sto se uciv po skole?
 
Svaka revolucija jede svoju decu... To su mentolcine koje to nose iz fazona,bole njih levo mudo za revoluciju ,bitno je da se o tome prica i peva i da je in i svi ce da se prime! A taj Che je coban koji je rodjen u banana republici kao nasa i tripovao se i skakao Amerima po ***** dokle su mu ovi dozvoljavali ,a kad je se malo osilio popio je metak u vugla i cao!
 
Ovo su ti pravi revolucionari koji ubijaju neistomisljenike,dizu u vazduh kola,prebijaju,pljackaju,imaju pare i oruzije a ne ovi fegeti na ulici sto vidjate! uuu imam anarhiju prisivenu na torbici sada sam zajeban uuu nosim majcu Che-a,kako sam kul i revolucionar,kad bi videli jednog ovakvog ili jednog od nasih usrali bi se u gace!
 

Back
Top