Pantalone ili suknja

Udobnost pre svega, kad si u pantalonama, ne moras da pazis kako ces prekrstiti noge, i da li ce u kaficu imati mesta za stolom, ili visokim stolicama...
A suknja...je ipak nesto elegantnije, i nije bas za svaki dan, jer bi izgubila tu draz... Mada naravno, postoje i mnogo razlicitih vrsta suknji...kao i pantalona...
Kad neko lepo izgleda, onda je super i jedno i drugo!
 
0077:
Nikada mi niste bile jasne.Uvek sam o tome razmišljao i ne mogu da nađem odgovor.Leto 40 u hladu,a vi u farmericama???zašto???? :roll:

ja iz prakticnih razloga. suknju, onu za svaki dan, volim somotsku, bas kad je ovakvo vreme, ne mnogo hladno. moderno i udobno.
crni komplet, bela kosulja i salonke sa visokom stiklom imaju svoje prednosti ali samo kada poslovna situacija tako nalaze.
 
I jedno i drugo imaju svojih prednosti, ako malo dublje razmislimo :P ..zavisi kakve pantalone i kakva suknjica..neka nosi svako sta hoce i kako hoce..mada ne bi trebalo :P ne razumem kako devojka sa butinama od 100kg moze da nosi suknjicu do p.ickice. Jel' to zato sto je to trenutno IN? :? odmah mi padne mrak na oci, dodje mi da pocepam i nju i suknju :(
 
sanja:
0077:
Nikada mi niste bile jasne.Uvek sam o tome razmišljao i ne mogu da nađem odgovor.Leto 40 u hladu,a vi u farmericama???zašto???? :roll:

ja iz prakticnih razloga. suknju, onu za svaki dan, volim somotsku, bas kad je ovakvo vreme, ne mnogo hladno. moderno i udobno.
crni komplet, bela kosulja i salonke sa visokom stiklom imaju svoje prednosti ali samo kada poslovna situacija tako nalaze.
Konačno jedna prava :wink: 8)
 
Aman! Zene su vekovima nosile suknje i haljine i ne verujem da su se zalile ovoliko! Pa su jos nosile slojeve i slojeve, pa steznici, mideri i ostale stvari svaki dan, bre! Al' ste se razmazile! :lol:
Ne razumem zasto suknja nije za svaki dan i svaku priliku??? :shock:
 
divlja-u-srcu:
Aman! Zene su vekovima nosile suknje i haljine i ne verujem da su se zalile ovoliko! Pa su jos nosile slojeve i slojeve, pa steznici, mideri i ostale stvari svaki dan, bre! Al' ste se razmazile! :lol:
Ne razumem zasto suknja nije za svaki dan i svaku priliku??? :shock:

Moras da pazis kako izlazis iz kola. Moras da krstis noge dok sedis. Ne mozes da kacis noge na susednu stolicu dok sedis (uh ovo najvolem) Ne smes mnogo da se saginjes ... ma mnogi polozaji tela ne prilice kad si u suknji. Tako da, uvek glasam za pantalone!
 
lady me:
Moras da pazis kako izlazis iz kola. Moras da krstis noge dok sedis. Ne mozes da kacis noge na susednu stolicu dok sedis (uh ovo najvolem) Ne smes mnogo da se saginjes ... ma mnogi polozaji tela ne prilice kad si u suknji. Tako da, uvek glasam za pantalone!

Ovo jeste tako samo ako se misli na minic!
U ostalim varijantama ne priznajem! :P
 
farmerke su zakon! al,nikako ne one sa kilo elastina,sljokicama,bojama...nego normalne,sto je moguce plice...cisto da se keva traumira sto mi je uvek go stomak... :roll: a zimi somotske

a sto se suknji tice,nosim samo one extra,extra kratke 8) ,ali samo leti,i to preko dana jer ne volim bas sorceve i nikakve 3/4 kombinacije

i,znaci-glasam za pantalone
 
Pantalone...mmmmm...uvek su mi se dopadale žene koje nose klasično muško odelo a izgledaju više sexy od svih razgolićenih cica.
Suknje takođe...klasika.Duže.Ravne.Dosadne... ali ispod (svatite to kako želite) nije ništa dosadno :)
Ja trenutno nosim pantalone jer mi je lepo u njima...Farmerice,jer su praktične.
Inače slažem se sa Sanjom...suknje od somota su gotvne...
 
A zasto niko ne pominje haljine...letnje,leprsave,providne...ili zimske,sa kratkim rukavima uz dobre cizme!?Po meni je zena nekako naj sexy upravo u haljini.Zaboravile smo da imamo mogucnost vise za razliku od muskaraca...nosimo samo pantalone,uvek i u svakoj prilici...
Evo ja danas obukoh haljinu,posle 100 godina i odoh u poresku upravu da nesto zavrsim...
Nadam se da ce mi izaci u susret... :wink:
 
Ma zamisli samo tanke i krive noge kako vire iz suknje a na nogama ravne cipele br 40,5. Ili mozda jos bolje niska debela teta zategnuta u strec farmerke sa sve sljokicama i perlama ali, zaboga, niskog struka. Ima li sta lepse?
Ima!!! Kad su njih dve zajedno i drze se za ruke na samoj ivici mosta...
Lepo je i jedno i drugo na lepoj zeni.
Al' u zurbi kad se spuste pantalone, ne daju se kolena razmaci.... :oops: :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top