SMS preko PC-ija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZombiEYU:
:D Ja stvarno molim sve ljude zainteresovane za SMSSender neka mi posalju mail na zombieyu@hotmail.com i uputstvo dobijaju sigurno... Meni je stvarno zao al nemam vremena da obilazim samo ovaj forum Non-Stop.
Hvala i izvinite na komplikaciji.
Pozdrav, Dejan.
Ovde sam naisao na Zombijevu poruku i odlucio da skinem program, ali naravno nisam mogao da ga koristim pa sam mu poslao E-mail sa molbom da mi posalje uputstvo.Poslao mi je ali opet nisam mogao da ga koristim, pa sam ga opet pitao gde gresim i on mi je objasnio.Sada je sve OKi program super radi.Jos jednom zelim da mu se zahvalim za sve.Zombi car si.Jos jednom hvala za sve.
 
Oho, e ovome se nisam nadao, al ipak hvala :o)
Posto za koji dan krecem na fax i necu biti u mogucnosti da svakog dana proveravam mail, resio sam da na sajtu postavim uputstvo...
Evo koga zanima dosad mi je uputstvo trazilo negde oko 850 ljudi. (Iskreno, mislio sam da upola toliko ljudi u srbiji koristi internet :))
Toliko od mene, na sajtu cu postaviti jos par korisnih programa (naravno besplatnih) a kome se svide i misle da su vredni (poput SMSSendera) sta da Vam kazem, klikcite na bannere :)
Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top