Letovanje u Hurgadi

mirya,
po komentarima ljudi mislim da ti je Megawish najbolji
za Sultan beach nisam cula nista
Roma je dobila brojne kritike tako da sem dobre lokacije, mislim da nema nista vise...
Vidim da u zadnje vreme sve vise ljudi se opredeljuje za Elysess, za koji svi kazu odlican sklad izmedju cene i onoga sto dobijes
Ja sam tri puta bila u Mashrabiya na pocetku novog dela Hurgade i bilo mi je super
 
Toplo preporučujem hotel Elysees u Hurgadi. Veoma dobar hotel, ljubazno osoblje, komforne, lepe sobe. Nalazi se na odličnoj lokaciji, kao retko koji hotel. Plaža je preko puta hotela, samo pređete put. More neopisivo, to morate videti!!! :) Do Memše možete pešaka, a do Sakale uzmete taxi (nije skup, obavezno cenkanje). :)
 
Ja sam bila prosle godine u Sunny days el Palacio, meni se hotel dopao. Cistl, lep hotel plaza odlicna. Buduci da animatori svako vece organizuju neke predstave nikad nije bilo dosadno. Od pola osam ili osam krece program za decu pa su i klinci odusevljeni ( sa mnom je isla i moja sestra sa svojom porodicom i klincima od 3.5god i jedno od nepunih godinu dana). Svako vece je moralo da se gleda kako deca igraju :).
Nisam ljubitelj velikih hotela jer po pravilu onda bude i guzva narocito za veceru, ali i to se moze resiti malo kasnije otici na veceru (ne bas u pola sedam). Meni se iskreno jedino nije dopala lokacija hotela, buduci da se meni u Hurghadi najvise dopada Memsa, jer si ovde nekako osudjen na taksi. Bez obzira sto nije daleko od Marine ne moze se pesaka nikako(prolazi se kroz ruzne i smrdljive delove grada pijaca -riblja pijaca, luka i brodogradiliste i ogromna benzinska pumpa pa i u taksiju nisi siguran od miomirisa). Sve u svemu mislim da je hotel za porodicu dobar. Klopa odlicna
Sto se situacije tice sada imaju mnogo vise gostiju nego prosle godine. Moje licno misljenje je da ove godine nece biti opasno ici na predivno more, ali bojim se da nazalost dolaze teza vremena za Egipat
 

Back
Top