Nesto mali onaj Durex

  • Začetnik teme Problematican
  • Datum pokretanja
P

Problematican

Gost
Elem, devojka koju sam nedavno upoznao (zivi u drugom gradu) dosla je kod mene za vikend. Kupim ja lepo tri kutije Durex-a (Classic) i mislim miran sam, resio sam problem. Kad ono, ne lezi vraze, nisam mogao da ga navucem jer je previse uzak. Najvise sto sam uspeo bilo je do pola, ali tako je neupotrebljiv. Mada ranije nisam koristio kondome (ili su devojke gutale pilule, ili su bile neke neobavezne kombinacije bez zastite), siguran sam da pravilno pokusavam da ga stavim. Naravno, vodili smo ljubav bez kondoma, ali nije mi bas svejedno, ne bih jos da se zenim ili tako nesto...
Zna li neko mogu li se negde kupiti kondomi veci od klasicnih?
 
Hmmmmmmmmm:
neznam ja kada nemam kondom ja uzmem kesu probaj i ti odlicna je.

he he... znas onu pricu o balonu? Ne znam gde sam citao ali sam pao u nesvest... Kao tip imao problematican kasetofon, i non-stop mu pucala prenosna gumica... Stavljao on razne gumice, medjutim ili nije htelo da vuce, ili bi pukle posle dan-dva... I tako se covek doseti da stavi prsten od kondoma umesto gumice... i kasetofon shibao nekoliko meseci... Covek srecan, ipak resio svoj problem na tako banalan nacin... I sad, posle par meseci, pukne gumica od kondoma, i covek skokne do kioska da kupi nove... I prodavacici kaze 'Dajte mi tri kondoma", a prodavacica kaze da nemaju... On, taman da krene da trazi po drugim kioscima, primeti balone u izlogu, i kako baloni takodje imaju 'prsten', pa kaze prodavacici 'nema veze... dajte mi jedan od ovih balona' ...

Mozete zamisliti kako ga je prodavacica, ocito ne upucena u pricu, odgledala... :lol: :lol: :lol:
 
Kad smo kod toga, uvek sam mislio da mi je 'alat' prosecan (15-ak cm) i da mi devojke govore da sam im veliki (a sve su to govorile) samo da mi ugode. Nakon ovoga sa kondomom, cini mi se da su ipak bile iskrene, ali da problem nije bio u duzini, vec u debljini.
 
Problematican:
Kad smo kod toga, uvek sam mislio da mi je 'alat' prosecan (15-ak cm) i da mi devojke govore da sam im veliki (a sve su to govorile) samo da mi ugode. Nakon ovoga sa kondomom, cini mi se da su ipak bile iskrene, ali da problem nije bio u duzini, vec u debljini.
pa otupi ja pisajuci ovde ,pa brate zato kesa samo je dobro namazi lol.
 
Pa znash kako, debljina ima mnogo veci uticaj od duzine... Negde sam citao da je 'normalno' razvijeni penis u obimu kao 3/4 svoje duzine, pa sve do pune duzine... Vise od toga je 'debeo', manje od toga je 'tanak' :)

Sad, ne bih bash rekao da je neka velika debljina cak i da ti je 15cm u obimu (sto bi vec bilo debelo, duzina=obim)... no, metar u ruke pa meri :)

Sto se tice proseka, to je vrlo relativna stvar... za duzinu je bilo dosta anketa, ali ne previse njih za debljinu... Tako da mozes da uzmes prosecnu duzinu sa neke od tih anketa (ili izvuci prosek sa vise anketa, jer ce tad podaci biti jos tacniji), pomnozis sa 0.75, i dobices prosecan obim... ako ti je u toj granici (0.75 - 1 svoje duzine) onda nisi ni 'mrsav' ni 'debeo'...

Prosto cudo kako nam se matematika mesa u zivot :)

Poz.
 
Problematican:
Elem, devojka koju sam nedavno upoznao (zivi u drugom gradu) dosla je kod mene za vikend. Kupim ja lepo tri kutije Durex-a (Classic) i mislim miran sam, resio sam problem. Kad ono, ne lezi vraze, nisam mogao da ga navucem jer je previse uzak. Najvise sto sam uspeo bilo je do pola, ali tako je neupotrebljiv. Mada ranije nisam koristio kondome (ili su devojke gutale pilule, ili su bile neke neobavezne kombinacije bez zastite), siguran sam da pravilno pokusavam da ga stavim. Naravno, vodili smo ljubav bez kondoma, ali nije mi bas svejedno, ne bih jos da se zenim ili tako nesto...
Zna li neko mogu li se negde kupiti kondomi veci od klasicnih?

Mozda bi ti Durex Extra safe resio problem, on je prosiren u gornjem delu, mada meni to bas i nije pomoglo....
 
Incognito:
Pa mora, majku mu, malo da steze... Inace bi se dogadjala ona situacija sa spadanjem (i vadjenjem :D)...

Ja mislim da je pravo resenje za spadanje kondoma (pa naknadno vadjenje) dobro definisano kroz kljuceve za skuter. Mislim da spoljni kraj kondoma treba vezati najlonom za mosnice, i onda u slucaju nezgode, pozabaviti se pecanjem.
 
he he... znas onu pricu o balonu? Ne znam gde sam citao ali sam pao u nesvest... Kao tip imao problematican kasetofon, i non-stop mu pucala prenosna gumica... Stavljao on razne gumice, medjutim ili nije htelo da vuce, ili bi pukle posle dan-dva... I tako se covek doseti da stavi prsten od kondoma umesto gumice... i kasetofon shibao nekoliko meseci... Covek srecan, ipak resio svoj problem na tako banalan nacin... I sad, posle par meseci, pukne gumica od kondoma, i covek skokne do kioska da kupi nove... I prodavacici kaze 'Dajte mi tri kondoma", a prodavacica kaze da nemaju... On, taman da krene da trazi po drugim kioscima, primeti balone u izlogu, i kako baloni takodje imaju 'prsten', pa kaze prodavacici 'nema veze... dajte mi jedan od ovih balona' ...

Mozete zamisliti kako ga je prodavacica, ocito ne upucena u pricu, odgledala... :lol: :lol: :lol:

a jojjjj.....:rotf::rotf::rotf::rotf:...izmisljena prica ili ne u svakom slucaju dobra fora...:hahaha:
 

Back
Top