Kad u sred posla imate bolju ideju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vam se nekad desilo da pocnete torbanje i sve je super (sa stalnom curom) i odjednom vam padne na pamet da mozda i nije tako dobro to sto sad radite i da bi bilo najpametnije da ga izvadite i odete nekud raditi nesto drugo.

Sta ste napravili u takvim situacijama?
 
Da li vam se nekad desilo da pocnete torbanje i sve je super (sa stalnom curom) i odjednom vam padne na pamet da mozda i nije tako dobro to sto sad radite i da bi bilo najpametnije da ga izvadite i odete nekud raditi nesto drugo.

Sta ste napravili u takvim situacijama?

desilo se meni da me je lik na Kalisu gledao sa brda u 2 ujutru.. nista samo sam nastavio dok je nisam zalio..
 
Da li vam se nekad desilo da pocnete torbanje i sve je super (sa stalnom curom) i odjednom vam padne na pamet da mozda i nije tako dobro to sto sad radite i da bi bilo najpametnije da ga izvadite i odete nekud raditi nesto drugo.

Sta ste napravili u takvim situacijama?

Desavalo mi se... Kada se zanesemo tokom sexa i shvatim da kasnim na posao. Ali nikada ga nisam odmah izvadio. Moram da zavrsim, a i da ona zavrsi ( ja i da se smorim nastavljam dok njoj ne bude dosta :) ), pa makar sekire padale... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top