Intervju Vuk Drašković - Stanje je dramatično!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Izdržava me žena

Koliko ste stanova i lokala prijavili u imovinskoj karti vi, a koliko supruga?
- Danica nema ništa mimo onoga što imam ja.

Znači, mit su govorkanja da Draškovići imaju na desetine stanova i lokala u Beogradu?
- Ta govorkanja su laži iz kuhinje Miloševićeve DB. Društveni stan na Labudovom brdu otkupio sam 1990, stan u Budvi 1987, a kuću staru 40 godina početkom devedesetih. Moja supruga vodi izdavačku kuću “Srpska reč” i kafić “Zmaj”, za koji plaća zakup.

Ne žalim zbog govora o turskim barjacima!

Ne oglašavate se povodom onoga što se dešava u SPC?
- Hrišćanin sam zbog Hrista, a mnogo ih je u svim crkvama koji ga u njegovo ime svaki dan razapinju.

Da li ste negirali Hrista kad ste onomad pozivali na sečenje ruku koje nose muslimanski barjak?
- To je bio politički govor, politička metafora.

Što vas ne abolira od odgovornosti za izrečeno?
- Svako onaj ko zemljom Srbijom bude mahao turskim i ustaškim barjacima, ostaće i bez ruke i bez barjaka! To je metafora, politički će mu ispasti barjak.

Da li vam je žao što ste to izgovorili?
- Ne! Evo, i sada to ponavljam!

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-17-04-2010/stanje-je-dramaticno
 
pa da,nije to nista novo da veliko srpski nacionalisti i ostaci cetnistva ne vole nikoga koji ne razmiljaju kao oni.
znaci u srbiji niko ne moze i ne sme da mase nesrpskim zastavama a srbi mogu u tudjim drzavama..:think:
ipak ne treba shvatiti za ozbiljno coveka koji ne moze da predje cenzus ni 5% a poznato je kako se proveo Draskovic i Arkan 1993 u novom pazaru :cool:
 
Poslednja izmena:
pa da,nije to nista novo da veliko srpski nacionalisti i ostaci cetnistva ne vole nikoga koji ne razmiljaju kao oni.
znaci u srbiji niko ne moze i ne sme da mase nesrpskim zastavama a srbi mogu u tudjim drzavama..:think:
e pa nece da moze

Drašković četnik?
Možda na nekom partiju na ravnoj gori.
Ovako je samo izandjala ********* i propali DB-ovac.
 
pa da,nije to nista novo da veliko srpski nacionalisti i ostaci cetnistva ne vole nikoga koji ne razmiljaju kao oni.
znaci u srbiji niko ne moze i ne sme da mase nesrpskim zastavama a srbi mogu u tudjim drzavama..:think:
ipak ne treba shvatiti za ozbiljno coveka koji ne moze da predje cenzus ni 5% a poznato je kako se proveo Draskovic i Arkan 1993 u novom pazaru :cool:

Каквих црних 5%,то је за СПО недостижан циљ од којег су далеко као од месеца !
 
pa da,nije to nista novo da veliko srpski nacionalisti i ostaci cetnistva ne vole nikoga koji ne razmiljaju kao oni.
znaci u srbiji niko ne moze i ne sme da mase nesrpskim zastavama a srbi mogu u tudjim drzavama..:think:
ipak ne treba shvatiti za ozbiljno coveka koji ne moze da predje cenzus ni 5% a poznato je kako se proveo Draskovic i Arkan 1993 u novom pazaru :cool:


A gdje to Srbi masu srpskim zastavama,a ne bi trebali?I zasti bi neko mahao turskim i ustaskim zastavama u Srbiji?Jel tvrdis da u Srbiji ima Turaka i ustasa?:dash:
 
Izdržava me žena

Koliko ste stanova i lokala prijavili u imovinskoj karti vi, a koliko supruga?
- Danica nema ništa mimo onoga što imam ja.

Znači, mit su govorkanja da Draškovići imaju na desetine stanova i lokala u Beogradu?
- Ta govorkanja su laži iz kuhinje Miloševićeve DB. Društveni stan na Labudovom brdu otkupio sam 1990, stan u Budvi 1987, a kuću staru 40 godina početkom devedesetih. Moja supruga vodi izdavačku kuću “Srpska reč” i kafić “Zmaj”, za koji plaća zakup.

A vila na Zenevskom jezeru? :lol:

Ne, stvarno, zna li neko cime se Danica bavi, mislim, cime se bavila pre ovog namestenja u UO NIS-a.

U zemlji u kojoj je izdavacka delatnost na kolenima, Gospodin Autor kupuje izdavacke kuce, stanove, kafice... Mis'im :roll:

Idite opet na Ravnu Goru, ako tamo ima jos necega sto niste popasli... :dash:
 
A vila na Zenevskom jezeru? :lol:

Ne, stvarno, zna li neko cime se Danica bavi, mislim, cime se bavila pre ovog namestenja u UO NIS-a.

U zemlji u kojoj je izdavacka delatnost na kolenima, Gospodin Autor kupuje izdavacke kuce, stanove, kafice... Mis'im :roll:

Idite opet na Ravnu Goru, ako tamo ima jos necega sto niste popasli... :dash:

kad je zadnji put bio na Ravnoj Gori?
 
A vila na Zenevskom jezeru? :lol:

Ne, stvarno, zna li neko cime se Danica bavi, mislim, cime se bavila pre ovog namestenja u UO NIS-a.

U zemlji u kojoj je izdavacka delatnost na kolenima, Gospodin Autor kupuje izdavacke kuce, stanove, kafice... Mis'im :roll:

Idite opet na Ravnu Goru, ako tamo ima jos necega sto niste popasli... :dash:

ooo kako je patriotizam isplativa teorija sitnih ljudi...
 
Baš me zanima dal' bi on LIČNO uzeo sekiru u ruke i počeo ili bi sedeo ko majmunče
monkey_9o8.gif
na nekom prozorčetu i pozivao na "seču" :roll: Njemu se jedu banane i to je to:manikir:
 
Izdržava me žena

Koliko ste stanova i lokala prijavili u imovinskoj karti vi, a koliko supruga?
- Danica nema ništa mimo onoga što imam ja.

Znači, mit su govorkanja da Draškovići imaju na desetine stanova i lokala u Beogradu?
- Ta govorkanja su laži iz kuhinje Miloševićeve DB. Društveni stan na Labudovom brdu otkupio sam 1990, stan u Budvi 1987, a kuću staru 40 godina početkom devedesetih. Moja supruga vodi izdavačku kuću “Srpska reč” i kafić “Zmaj”, za koji plaća zakup.

Ne žalim zbog govora o turskim barjacima!

Ne oglašavate se povodom onoga što se dešava u SPC?
- Hrišćanin sam zbog Hrista, a mnogo ih je u svim crkvama koji ga u njegovo ime svaki dan razapinju.

Da li ste negirali Hrista kad ste onomad pozivali na sečenje ruku koje nose muslimanski barjak?
- To je bio politički govor, politička metafora.

Što vas ne abolira od odgovornosti za izrečeno?
- Svako onaj ko zemljom Srbijom bude mahao turskim i ustaškim barjacima, ostaće i bez ruke i bez barjaka! To je metafora, politički će mu ispasti barjak.

Da li vam je žao što ste to izgovorili?
- Ne! Evo, i sada to ponavljam!

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-17-04-2010/stanje-je-dramaticno

Sada barem imam dokaz crno na belo da sve sto prica o Milosevicu laze.
Licno znam osobe kojima je ispoklanjao stanova i stanova za maltene neku smesnu uslugu.
Draskovicu pizzzzda ti materna narkomanska.

Poiv na nasilje,diskriminacija itd.itd.:rtfm:
 

Back
Top