ispovesti muskrca koji ima sta ali NECE

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
tema je inspirisana..zna on, svaka slicnost je namerna;)

daklen....imamo fenomen ne svojstven samo zenama vec i muskarcima.
sta moze da bude razlog za neizvrsavanje seksualnog cina od strane muskarca prema zeni koja mu se svidja i svidjanje je obostrano? :zcepanje:

znaci, obostrano svidjanje, riba pecena, vama privlacna do kraja.
sta moze da bude MUSKI razlog za dvoumljenje, izbegavanje, bezanje (na kraju krajeva) od seksa sa njom?

i isto to samo obrnuto iz zenske perspektive:)
 
tema je inspirisana..zna on, svaka slicnost je namerna;)

daklen....imamo fenomen ne svojstven samo zenama vec i muskarcima.
sta moze da bude razlog za neizvrsavanje seksualnog cina od strane muskarca prema zeni koja mu se svidja i svidjanje je obostrano? :zcepanje:

znaci, obostrano svidjanje, riba pecena, vama privlacna do kraja.
sta moze da bude MUSKI razlog za dvoumljenje, izbegavanje, bezanje (na kraju krajeva) od seksa sa njom?

i isto to samo obrnuto iz zenske perspektive:)

Ima zenu? :))
 
Aj da probam i ja da odgovorim:)
Dobar tip uvek lako nadje isto tako dobru zensku.Cinjenica.Ta zenska koja takodje nije za bacanje se zainteresuje za tipa bas zato sto je inteligentan,i razmislja odlicno.
Ali,problem nastaje bas zato sto taj dobar tip previse razmislja,i o devojci i o sebi,i to ga koci da uradi nesto konkretno.A njoj se to smuci i ode sa nekim trecim.Nece ni ona njega da juri.Mrtva trka:)
I,sad posto zivimo u zemlji Srbiji,logicno je da dodjemo i do poslovice:
"dok pametni razmišljahu,budale zivot proziveše"
 
jao:lol:
evo ovako.
texy na temi nejebica izjavio da ima sta ali NECE.
i meni to bilo zanimljivo, zasto i kako, otkad to da musko nece:lol:;)
i postavim temu.
al ispostavilo se da on nece jer ta riba koja oce lici na miru markovic:rotf:

Hm pa i nije mu neki razlog:rotf:...mislim što mora da je gleda dok je prca?! neka žmuri a ako ga ona pita ‚‚zašto žmuriš?‚‚- neka kaže ‚‚ja tako volim‚‚.:rotf:...i rešena stvar...ovako ima da visi na neyebici do sudnjega dana.:rotf:
 
Aj da probam i ja da odgovorim:)
Dobar tip uvek lako nadje isto tako dobru zensku.Cinjenica.Ta zenska koja takodje nije za bacanje se zainteresuje za tipa bas zato sto je inteligentan,i razmislja odlicno.
Ali,problem nastaje bas zato sto taj dobar tip previse razmislja,i o devojci i o sebi,i to ga koci da uradi nesto konkretno.A njoj se to smuci i ode sa nekim trecim.Nece ni ona njega da juri.Mrtva trka:)
I,sad posto zivimo u zemlji Srbiji,logicno je da dodjemo i do poslovice:
"dok pametni razmišljahu,budale zivot proziveše"

dobro, a to razmisljanje koje navodis....
to o njima, njoj, njemu...
u kom pravcu ide? koja razmisljanja eventualno mogu da budu konkretna kocnica?
 
Aj da probam i ja da odgovorim:)
Dobar tip uvek lako nadje isto tako dobru zensku.Cinjenica.Ta zenska koja takodje nije za bacanje se zainteresuje za tipa bas zato sto je inteligentan,i razmislja odlicno.
Ali,problem nastaje bas zato sto taj dobar tip previse razmislja,i o devojci i o sebi,i to ga koci da uradi nesto konkretno.A njoj se to smuci i ode sa nekim trecim.Nece ni ona njega da juri.Mrtva trka:)
I,sad posto zivimo u zemlji Srbiji,logicno je da dodjemo i do poslovice:
"dok pametni razmišljahu,budale zivot proziveše"

E skoroz si u pravu.....:)

‚‚Dok pametni pametuju, do tad ludi uživaju‚‚;)......ili ‚‚Blago onom ko rano poludi život mu prođe u radosti i veselju‚‚;)
 
Da,vidimda sam se opet zaleteo da odgovorim normalno:roll:
Sa Vama deco,ni pakao tesko ne pada:lol:

bas mi je drago sto si odgovorio normalno, stvarno me zanima muski rezon.
ja mogu da pretpostavim zasto zene nece, iako je na izgled sve super. ona jednostavno nece. to mogu da budu stvarno sitnice, ili "sitnice" koje je neizreciva navela, na primer. ali ti nasi motivi su vama cesto neshvatlji. pa me zanimaju muskarci u slicnim situacijama.
 
dobro, a to razmisljanje koje navodis....
to o njima, njoj, njemu...
u kom pravcu ide? koja razmisljanja eventualno mogu da budu konkretna kocnica?

To obično ne ide nikuda ...ide samo ka udaljavnju... jer jedna strana će da popizdi...zašto bi ta riba tolerisala njegova prenemaganja:confused:... te hoću- te neću!:roll: premišlja se ko baba umesto da kaže ‚‚ajde beby dođi kod čike!‚‚ :lol:
 
il nek je jebbe otpozadi, nema mira markovic bas tolko losu bulju :zcepanje:

E to mi rek'o jedna dugar, koji je bio prekaljeni švaler....kaže on ‚‚kad je riba malo gadna onda je hebem od pozadi da je ne gledam u facu‚‚
52.gif
....hebem ti koji fantom:lol:.....nije imao nikakvog kriterijuma:roll::lol:...tako da mu ni ta Mira ne bi promakla:zcepanje:
 

Back
Top