Saveti za dobar i uzbudljiv sex :D

Budite mastoviti, kreativni i originalni i budite dovoljno sigurni u sebe, samopouzdani i bez foliranja i preterivanja sa pricom! Budite tajanstveni i zagonetni dajte samo nagovestaj, zagolicajte je i pustite drugu stranu da joj proradi masta... vazi za oba pola!

Aha i budite dovoljno smeli da i vase najludje zamisli sprovedete u delo... eto to bi bilo to :)

Dobar savet :heart: Poslusaj ovo ;)
 
Pa eto trudim se da vas mlade uputim sa pravim, dobrim i iskrenim savetima koliko god je to u mojoj moci a ne samo da lupetam gluposti sto inace radim ponekad cisto radi zezanja i sirenja pozitivne energije, dobrog raspolozenja i smeha jer i to nam nedostaje u ovim suludim vremenima :)

Obecavam reputaciju prvom prilikom :manikir:
Pozitivan karakter i dobru volju treba nagradjivati ;)
 
U, ****** da sam juče umro neke stvari danas ne bi znao...
wet.gif
 
Kreses a pauk te dize :hahaha:

I na kraju paukovci kresnu i tebe...
I dok ona groznicavo navlaci tvoje pantalone(zasto je uvek tako?:think:),ti trazis mobilni da kucas poruku,a u dnu svesti ti je"hebote,jesam li poneo licnu kartu?"
"Vidi li mi se bela bulja kroz prozor?"
"Hebemti,posle ovog idem na kvarcovanje,samo da me ne upisu za ulicnu prostituciju,jer ona ce.....":lol:
 
Ajmo forumasi i forumasice sa puno iskustva :mrgreen: da pomognemo ljudima ^^ xD

Budite svoji, autentični, ne folirajte se, zaboravite na sujetu, prepustite se strastima i osećanjima, poštujte partnera i barem malo ga volite.

I sve će "leći na svoje mesto". Uspeh zagarantovan. :)

Izdajemo i garanciju, pa u garantnom roku, a o našem toršku i trudu, ispravljamo sve eventualno uočene nedostatke ovakvog jednog saveta. ;)
 
Budite mastoviti, kreativni i originalni i budite dovoljno sigurni u sebe, samopouzdani i bez foliranja i preterivanja sa pricom! Budite tajanstveni i zagonetni dajte samo nagovestaj, zagolicajte je i pustite drugu stranu da joj proradi masta... vazi za oba pola!

Aha i budite dovoljno smeli da i vase najludje zamisli sprovedete u delo... eto to bi bilo to :)

Bas lep savet...:) Ide bonica za to.
 
Ne pronalazim se u ovome "sa puno iskustava", ali kada je u pitanju intima sa voljenom osobom, volim da mu priredjujem iznenadjenja i on me inspirise da budem kreativna :heart:


U krevetu je najlepsa spontanost, ali da bi se realizovala neka ideja, ona mora i da se isplanira :heart:

Uzbudjenje je najbolje postici pozitivnom tenzijom prilikom razdvojenosti: sms-ovi, mms-ovi, pisamce ili skrivene porucice tu i tamo koje nagovestavaju neku zelju ili opisuju san ili mastariju... Sve to moze biti suptilan i provokativan podsticaj da se otkrije nesto novo o partneru i vise uziva u intimnim odnosima :heart: Nekada mi treba da napravimo prvi korak.

Npr., zenske osobe mogu iznenaditi partnera tako sto ce, kada im skine staru trenerku, ispod nje biti zanimljiv ves koji nije ocekivao, ni video do tada... Ja zaista mislim da je faktor prijatnog iznenadjenja jako bitan i osvezavajuci, a samim tim, ako naviknemo decka na to, on ce sledeci put jedva cekati da videti sta ga to novo cekuje...
Muske osobe mogu vise paznje i vremena posvetiti predigri i malo duze zavoditi partnerku pre samog cina, jer odlaganje muci, ali su te muke slatke, i samim tim je intenzivniji dozivljaj vodjenja ljubavi kasnije.

Medjutim, nista nije lepse od mazenja koje spontano predje u nesto vise. Nikada nije dva puta isto, svaki put je poseban za sebe. Ne moramo se opterecivati detaljima i napinjati se da smislimo kako da stvorimo drugaciju atmosferu svaki put, ako to ne zelimo. Ne treba siliti sebe na eksperimentisanje ni u kakvom smislu, sve sto se desi izmedju dvoje treba da bude samo iz ljubavi i zelje njih oboje.

Kruna za najbolje savete vezane za ovakve i slicne teme :mrgreen: :worth:
:heart:
 

Back
Top