Kada se žene najviše nerviraju?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.914
Iz vašeg ličnog iskustva........

Kad prođe rasprodaja, a ne stignu da kupe to što su 'tele?
Kad im zagori gibanica?
Kad otkinu na neke cipele, a nema njihov broj?
Kad auto širok 1,7 m teba parkirati na parking mesto široko svega 2,7m?
Kad komšinica sa trećeg sprata za 2 meseca smrša duplo više od nje?
:think:
 
Zene se uglavnom nerviraju u odnosu sa muskarcima kad:
1. im ne date slobode onoliko koliko im je potrebno
2. zakerate za nesto sto vas se ne tice a ocekujete vernost
3. nazadujete u bilo kom pogledu umesto da se usavrsavate, a ocekujete vernost
4. kad ste losi u seksu, a ocekujete vernost
5. kad se lose ophodite sa zenom, a ocekujete vernost
6. kad joj odmazhete umesto da joj pomazete

E sad, ima mnogo vise stvari koje nemaju veze sa muskim polom: tu i tamo se poneka nervira i zbog toga sto cene skacu, a vlada ne pada i sto je kultura na sirem planu na vrlo niskom nivou i sto je kablovska skupa a glupa i sto je posao dosadan itd.
 
Zzene se sqoro uveq nerviraju zato shto je dobar deo njih mutav i ne ume da izrazi ono shto misli.Rechenice tipa ''qanta za smeche je puna'' i ''hladno mi je'' nisu zapovedni nachin i znache isto qoliqo shqripanje vrata ili padanje qishe u ritmu tam tama.

pa evo, ja sam baš netrpeljiva,
ja bih te, na primer, tresnula tom punom kantom po sred glave sad
zato što ovako kretenski pišeš. :))))
 
Zene se uglavnom nerviraju u odnosu sa muskarcima kad:
1. im ne date slobode onoliko koliko im je potrebno
2. zakerate za nesto sto vas se ne tice a ocekujete vernost
3. nazadujete u bilo kom pogledu umesto da se usavrsavate, a ocekujete vernost
4. kad ste losi u seksu, a ocekujete vernost
5. kad se lose ophodite sa zenom, a ocekujete vernost
6. kad joj odmazhete umesto da joj pomazete

E sad, ima mnogo vise stvari koje nemaju veze sa muskim polom: tu i tamo se poneka nervira i zbog toga sto cene skacu, a vlada ne pada i sto je kultura na sirem planu na vrlo niskom nivou i sto je kablovska skupa a glupa i sto je posao dosadan itd.

Da, da, da.....i nerviraju se kad oni sve to ocekuju a sami su neverni...:lol:


mene muškarac nervira uglavnom već kad progovori,
čast izuzecima.

evo, već na samoj temi - jelen i june, sve moj do moga.

:lol:
 
Mene nervira kad muskarci postanu smotani, stidljivi i lupaju gluposti u drustvu lepih zena umesto da zadrze dostojanstvo i da se ponasaju kao dase. To me narocito nervira kad su u pitanju drugari jer mi ih bude zhao sto se pogube ko tjurke. Ja bih volela da im na to ukazhem, a da ih ne spustim pred zenskim svetom u toj situaciji, ali kasnije kad hocu da im ukazem na problem u ponasanju, vec zaborave sta su nalupetali pa se cude sta im ja to objasnjavam.
Jos vise bi mi to isto ponasanje bilo gadno kad bih ga zapazila kod svog partnera jer bi mi u tom slucaju proradila i sujeta u kombinaciji sa sazaljenjem.
 
Poslednja izmena:
Mene nervira kad muskarci postanu smotani, stidljivi i lupaju gluposti u drustvu lepih zena umesto da zadrze dostojanstvo i da se ponasaju kao dase. To me narocito nervira kad su u pitanju drugari jer mi ih bude zhao sto se pogube ko tjurke, a ja bih volela da im na to ukazhem, a da ih ne spustim pred zenskim svetom, ali posle kad hocu da im ukazem na problem u ponasanju, vec zaborave sta su nalupetali.
Jos vise bi mi to isto ponasanje bilo gadno kad bih ga zapazila kod svog partnera jer bi mi u tom slucaju proradila i sujeta u kombinaciji sa sazaljenjem.

Uzas..to bi trebalo da vam imponuje sto muskarac zbog vas gubi tlo pod nogama..a ne foliranti s par hiljada evrica u dzepu i laznim samopouzdanjem koje lako moze da se odglumi
 
Uzas..to bi trebalo da vam imponuje sto muskarac zbog vas gubi tlo pod nogama..a ne foliranti s par hiljada evrica u dzepu i laznim samopouzdanjem koje lako moze da se odglumi

Kako moze imponovati kad neko gubi tlo pod nogama zbog bilo cega, a naziva sebe muskarcem? :dontunderstand:

ps. i kakve veze ima sve to sa evrima? :confused: Ima tjurana i sa evrima i bez evrica jednako. Samopouzdanje se ne moze isfolirati, moze se steci ili ne steci ili pokusati da se odglumi, ali se to racuna u moj gorenavedeni opis jer i to spada u glupo i pogubljeno ponasanje.
 
Aman zbog zene..zbog zene i treba..samopouzdanje se kupuje novcem i sve blenu u dobar automobil ne mora mamlaz nista ni reci ona ce mu se montirati..ja nisam zainteresovan ako se zena ponasa uvek isto s nadrk stavom kao kad joj bilo koji muskarac pridje..znaci mora da se promeni za 360c kad sam pored nje..a ti zelis da drzi neki shatro shmekerski stav
 

Back
Top