Pitanje za muske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da vam se zena istorba i vi to provalite i tako kroz razgovor ona na kraju popizdi i kaze vam. " Jesam istorbala sam se, istorbao me je ko kravu toliko dobro da sam svrsila ko prasica".

Da li bi popizdili na tog tipa i recimo, da li bi vam palo na pamet da mu nesto napravite?
 
Da vam se zena istorba i vi to provalite i tako kroz razgovor ona na kraju popizdi i kaze vam. " Jesam istorbala sam se, istorbao me je ko kravu toliko dobro da sam svrsila ko prasica".

Da li bi popizdili na tog tipa i recimo, da li bi vam palo na pamet da mu nesto napravite?

ne bi, al bi onda nju odvalio tako da ne bi mogla nedelju dana na noge da stane..
 
Wow...
Samo nasilje promovišete i jaki ste pred nejakima...
Pih...
Šta možeš da uradiš, osim da postaneš najbolji drugar sa njim i dobiješ neki savet kako da budeš bolji :D

MOzes da mirno odes svojim putem , pa da se konsolidujes .
Da pronadjs svoje greske , te da ih ispravis , da ih nema u nekoj jnovoj vezi .
Samo to
Ko sto rekoh , na zenama nema krivice .
 
Da vam se zena istorba i vi to provalite i tako kroz razgovor ona na kraju popizdi i kaze vam. " Jesam istorbala sam se, istorbao me je ko kravu toliko dobro da sam svrsila ko prasica".

Da li bi popizdili na tog tipa i recimo, da li bi vam palo na pamet da mu nesto napravite?

Cvikash da te ne nadje njen rmpajlija, a? :hahaha:
 
Ok, simpatično sve to, ali ne kontam što toliko potencirate ta poređenja sa kravama i sl.
Pesnička sloboda, šta li...

muska hipertrofija ega , uz mesavinu svih mogucih strahova , koji prebacuju fokus sa kompletnog odnosa , samo i ikljucivo na gentalije . Jer , zaboga , postoji privid polne superiornosti , koji je lazan , koliko i gloop .
 
Da vam se zena istorba i vi to provalite i tako kroz razgovor ona na kraju popizdi i kaze vam. " Jesam istorbala sam se, istorbao me je ko kravu toliko dobro da sam svrsila ko prasica".

Da li bi popizdili na tog tipa i recimo, da li bi vam palo na pamet da mu nesto napravite?

kakvo je to pitanje ?
dobila bi samarcinu naravno :confused:
 
Da vam se zena istorba i vi to provalite i tako kroz razgovor ona na kraju popizdi i kaze vam. " Jesam istorbala sam se, istorbao me je ko kravu toliko dobro da sam svrsila ko prasica".

Da li bi popizdili na tog tipa i recimo, da li bi vam palo na pamet da mu nesto napravite?

Budem li odgovorio uhapsiće me, u javnosti postoji odijum prema nasilnim reakcijama prevarenih muškaraca nakon tragedije u kojoj je život izgubila ona pevačica - igračica Ksenija Pajčin, a opštepoznato je da sam patološki ljubomoran i da sam agresivan, da tučem žene i mrzim životinje, ukratko da sam nenormalan. Oni koji me dobro znaju kažu i da sam manijak koji kloniran napada forumaše. Tako da se plašim da bilo šta kažem povodom ove teme. Koristim priliku da se zahvalim svima onima koji su mi pomogli da spoznam sebe na pravi način, da nisam došao na ovaj forum živeo bi kao i do sada u zabludi, a naročito jednoj osobi koja me je volela svim srcem, ali nije mogla da mi pomogne. :hvala:

Tom torbaru? Što bi njemu trebalo nešto praviti? Iskoristio priliku. I njegovu će neko istorbati, tako to biva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top