sposobna cura

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta je za vas sposobna cura, a sta je tupokur?

Za mene sposobna cura dok studira sama se izdrzava, a neke cak zive kao podstanar i to sve placaju.

A tupavice su mi zene koje studiraju milion godina i zive kod roditelja i pri tom svom decku koji je 10 klasa iznad njih (po svemu) serru kako se slabo snalazi itd.

I da li bi mogli ako nista drugo ne nadjete ozeniti tupokur curu? Ja ne, ili onu koja je dostojna mene ili nikakvu.
 
Svaka ti čast što si tako rešen i isključiv.
Ne volim baš tako da delim na crno i belo, retko ko je baš toliko nesposoban. Drugo, nikad ne znaš zašto je taj ispao takav, celu priču i istoriju.
Bitno je da osoba radi nešto i da zna da se snađe u životu, da ne čeka da mu padne sve sa neba i ako ne uspe da se žali na državu, Boga, matorce koji mu nisu dali vetar u leđa i slično...
Ja ne bih mogla da se udam za muškarca koji je kenjkav, slabiji od mene, pesimista, mamin i tatin sin...
A taj primer devojke koja se sama izdržava i studira uspešno je jeko redak i skoro je nemoguće sresti ga na nekim malo zahtevnijim fakultetima.
Nismo svi supermeni.
 
Svaka ti čast što si tako rešen i isključiv.
Ne volim baš tako da delim na crno i belo, retko ko je baš toliko nesposoban. Drugo, nikad ne znaš zašto je taj ispao takav, celu priču i istoriju.
Bitno je da osoba radi nešto i da zna da se snađe u životu, da ne čeka da mu padne sve sa neba i ako ne uspe da se žali na državu, Boga, matorce koji mu nisu dali vetar u leđa i slično...
Ja ne bih mogla da se udam za muškarca koji je kenjkav, slabiji od mene, pesimista, mamin i tatin sin...
A taj primer devojke koja se sama izdržava i studira uspešno je jeko redak i skoro je nemoguće sresti ga na nekim malo zahtevnijim fakultetima.
Nismo svi supermeni.

Ok slazem se, ali od kud ti pravo onda da boljem od sebe ides srrat? A znas od kud, od tud sto nista u zivotu nije probala, pa ne zna koliko sta boli i koliko je sta tesko.

A takva dva coveka ne mogu zajedno nikako. Jer takva osoba stalno trazi nove roditelje, odnosno od decka ce traziti da se prema njoj ponasa kao tata i da je slepa kroz zivot.

Nema tu iskljucivosti, to je tako.

Sto puta sam se uverio da ljudi dok nesto ne probaju ne znaju kako je to. Tko su meni ranije srrali kako imam veliku platu, pa su otisli sa mnom na put i shvatili da za to sto sam ja radio nemam nikakvu platu.

I nakon svih ovih godina uverevanja, sam shvatio da je bolje biti iskljuciv, nego objasnjavati volu sta je sta.
 
Sta je za vas sposobna cura, a sta je tupokur?

Za mene sposobna cura dok studira sama se izdrzava, a neke cak zive kao podstanar i to sve placaju.

A tupavice su mi zene koje studiraju milion godina i zive kod roditelja i pri tom svom decku koji je 10 klasa iznad njih (po svemu) serru kako se slabo snalazi itd.

I da li bi mogli ako nista drugo ne nadjete ozeniti tupokur curu? Ja ne, ili onu koja je dostojna mene ili nikakvu.

Zasto bi neko radio dok studira? Ja sam to radila i mogu slobodno reci da je bespotrebno, jos moj posao nikada nije bio od 9 do 17h...

Nije bolji od nje ako ona cepa faks a on radi, .po cemu je bolji? Drugo ako zelis visok prosek ti ne mozes raditi nesto drugo, desavalo mi se da za pojedine ispite ne spavam tri dana, ne izlazim iz kuce sedam a kada krenem na ispit molim boga da me tresnu kola kako bi mi opravdano odlozio ispit profesor....znaci nije ni svaki student isti, nekom su sestice ok a neko pikira na desetku, taj sto pikira desetku ne moze raditi osam sati dnevno i tralalala spremati ispit od 800 strana i ne vidim zasto bi decko koji radi bio bolji od nje...cist kompleks tog momka koji verovatno nema fakultet pa ga gricka da je vredja jer ce za dve - tri godine ona biti daleko bolja od njega...

Trece ako je neko iz bogate porodice ne vidim zasto bi se maltretirao i radio kao konobarica dok uci...ima toliko stvari koje moze da uradi kako bi unapredila sebe, ako neko nema para u redu ali ako ima zaledjinu ne vidim zasto bi se mucio
 

Back
Top